Skocz do zawartości
aceraspire

Jak To Jest Z Tym Centrino ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam notebooka Aristo Prestige x100. Procesor pisze wg producenta i Proline że posiada technologie Centrino 2 jednak na obudowie nalepki takiej nie ma tylko core 2 duo i nvidia graphics. Jest ten notebook oparty na centrino ? Link do mojego modelu http://proline.pl/sklep.php?prodid=ARISTO+X100+PX10W5DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dałeś kolego czadu. To dawno znalazłem i przeczytałem. A czemu w moim konkretnym wypadku nie mam tej nalepki.

Nie slyszalem o T5800 z 1066 szyna ( wymagania Monteviny).....no ale wg prawa polskiego masz chyba opcje zwrocenia sprzetu , na podtsawie wprowadzenia ciebie w blad - niezgodnosc towaru z opisem- wiec mozesz nawet odzyskac $$$ i kupic sobie inny (ale chyba za 2.4k Centrino 2 raczej nie nabedziesz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem o T5800 z 1066 szyna ( wymagania Monteviny).....no ale wg prawa polskiego masz chyba opcje zwrocenia sprzetu , na podtsawie wprowadzenia ciebie w blad - niezgodnosc towaru z opisem- wiec mozesz nawet odzyskac $$$ i kupic sobie inny (ale chyba za 2.4k Centrino 2 raczej nie nabedziesz).

Jakoś bardzo się tym nie przejąłem ale szkoda że nie ma tej naklejki. Moje t5800 to wersja mobilna c2d ? Opłacało się to kupić za 2425 zł ? Dobry konfig ? Dodam że dodałem mu już 2 gb ramu teraz mam 4 gb ? Zrobić wam recenzję tego czy raczej nie chcecie Aristo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...