Skocz do zawartości
SzArEk

Jak To Zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

Mam (może dla niektórych głupie) pytanie. Czy da sie z socket a zrobić jakiś 2 rdzeniowy, czy da sie kupic płyte głoną z procesorem a cześci (dysk,ram,karta graficzna,dvd,obudowa) dodac do tej płyty czy raczej bedzie np pamiec ram ddr2 a ja mam ddr1 bo zależy mi żeby mieć procesor 2 rdzeniowy lub lepszy

 

A athlon xp 3200+ na bartonie (1 rdzeniowy) da sie podnieść tak aby osiągał wyniki procków 2 rdzeniowych (prosze niech ktos napisze o overclokingu na dual bios)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaotycznie napisałeś temat, jednak z tego co wywnioskowałem chcesz na platformie socket (462)a obsadzić procesor 2 rdzeniowy. Niestety muszę cię zmartwić nie ma takiego procesora :(. Wspominałeś też coś o nowej płycie głównej, a więc nowa płyta główna(z obecnej epoki komputerów) nie będzie pasować do twojego procesora, co więcej nie będzie do niej nadawała się również pamięć ram, i na 99% karta graficzna (obstawiam 1% szans że masz kartę graficzną na pci). Odnośnie podkręcania, ciężko było by podkręcić twój obecny procesor na tyle żeby chociaż nawiązał walkę z obecnymi procesorami 2 rdzeniowymi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...