Skocz do zawartości
Nozyk

Vhs Na Dvd Przez Karte Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem kompletnym laikiem w tych sprawach jednak chcialbym zaczac zawabe z obrobka video. Wszedlem w posiadanie karty TV kworld model: KW-TV7134RF-PRO. Sciaglem sterowniki ze strony producenta i zainstalowalem na swojim starym PC'cie (obecnie korzystam z laptopa) sa ta 4 pliki do pobrania nie wiedzialem ktory pierwszy wiec lecialem po koleji. Kiedy zainstalowalem wkoncu sterowniki przed restartem pojawil sie komunikat ze nie ma sterownika WDM Philips.......wiec jak urochomielm go ponownie zaczolem najpierw sprawdzic czy odbior jest przez VirtualDub-jakos udalo sie znajsc co mam wlaczyc. Wlozylem kasete do magnetowidu ale niestety na podgladzie mialem tylko snieznego potwora. Magnetowid ten nie posiada Euro zlacza ma jedynie antenowego TV out'a oraz 2 wyjscia video in/out na chinche oraz 2 wyjscia audio in/out na chinche dlatego tez podlaczylem do karty TY kabel antenowy i kablem video out(ktores powinno pasowac) no ale niestety nic potem znalazlem ten steronik zaczolem instalacje mialem tam do wyboru system TV wziolem PAL I no i instaluje nagle pojawil sie blue screen. Po ponowym uruchomieniu wszystkie sterowniki zainstalowane szlag wziol wiec sobie odpuscilem i postanowilem napisac do was o porade co mam zrobic czy wogole te sterowniki sa dobre ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche ciezko Cie zrozumiec, ale ze sterami musisz poradzic sobie sam, dalej - najlepiej magnetowid podlaczyc nie antenowym tylko cinchem z wyjscia wideo magnetowidu (out) wideo, do wejscia wideo w karcie TV i wtedy odrazu obraz z magnetowidu powinienes miec w trybie AV. Nie wiem czy wszystkie programy maja przechwytywanie z AV, ja chyba kiedys uzywalem Ferro, ale nie pamietam juz, nie chce wprowadzac w blad, w googloach sie rozejrzysz to powinienes znalezc. Zdaje mi sie jednak, ze MoreTV tez ma przechwyt bezposredni z AV, mozesz tez zobaczyc KTV. Przy podlaczaniu magnetowidu antenowym musisz po prostu wyszukac jego czestotliwosc, tak jak normalnego kanalu, tak jakbys to robil w TV. A co do bluescreenow - to u mnie tez byly norma, bez wzgledu na sterowniki zainstalowane, na dodatek z dwiema roznymi kartami tv - kworlda i pinnacle. Kolega tez u siebie oglada tv na kompie i tez co jakis czas ma bluescreena - nie mam zielonego pojecia co je powoduje, szukalem kiedys rozwiazania tego problemu, ale nikt nie byl w stanie pomoc, wiec w koncu to olalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...