Skocz do zawartości
KitKat

Zestaw Do Gier, Grafiki, Programowania I Codziennego Użytku.

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym najpierw poczytal troche o plytce od DFI czy czasem nie ma problemow gdy wszsytkie sloty sa obsadzone!! na DFI DK P35 wystepuje ten problem !!!!

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał 2x2 GB. ;]

 

--- Jest bardzo DUŻY problem. Ponoć taka i podobna konfiguracja powodowała błędy i ogółem Vista się ciągle wysypywała. Wstawiono mi XP Home. Czy to nie będzie zły wybór? Ew. czy na XP Home 64-bit da się w pełni wykorzystać 4 lub 8 GB RAM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam taki problem, że ludzie z esc.pl twierdzą, iż na wszystkich sterownikach sprzęt ma konflikty. ;/ Twierdzą nawet, że testowali na podobnym sprzęcie i jedynie XP 64 działał bez konfliktów. ;(

Podobno zmieniali wszystkie części, nie wiem o co chodzi, a system, albo się nie dał zainstalować, albo od razu wysypywał.

Być może wina nośnika? Proszę o jakieś porady, bo jednak chciałbym powalczyć o zdiagnozowanie tych błędów, a w esc.pl czuję, że coś lekko kręcą. Dlaczego np. na zupełnie innym zestawieniu Vista, również miała takie same błędy, które nieumożliwiały normalnej pracy. Przecież ja już na 2 komputerach przeszedłem przez Vistę... Home Basic i Ultimate(Niestety 32 bit).

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jakie rozwiązanie mogłoby być najlepsze? Ponoć testowali na różnych sterach, różnych częściach, BIOSach... Nie wierzę! Przy którejś zmianie chodziłoby poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32-bit niestety odpada, ze względu na to, że ja się zastanawiałem nad 8 GB RAMu, bo na styk mam 4 GB, a co dopiero, jakby wykrywało 3,2 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt doszedł! :D

 

Jak dotąd jest, ok, ale raz BSODnęło.

Którym programem najlepiej na tej płycie(Może któryś lepiej się sprawdza faktycznie na tej płycie) mierzyć temp.(Głównie proca, bo do grafiki używam GPU-Z)?

Dla przypomnienia jest to DFI LanParty DK P45-T2RS Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...