Skocz do zawartości
Nyny

Sugestia Dotycząca Autora Wątka Na Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niewiem czy to przejdzie, ale jest to bardzo przydatna funkcja. Mianowicie - autor każdego tematu powinien byc w jakis sposób wyróżniony, gdy wypowie się w nim ponownie. Np. polegałoby to na zmianie koloru jego xywy itp. Taka funkcja bardzo ulatwia przeglądanie tematów bo odrazu wiemy kto jest autorem wiadomości.

Prosze o opinie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A imo bardzo dobra funkcja. Poza tym tło nie musiałoby być powiedzmy różowe, tylko np. w darknessie którego używam byłoby minimalnie jaśniejsze/ciemniejsze i spełniało by swoją funkcję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem właśnie z tematach typu "Co kupić" jest to przydatna opcja, bo ludziom często mylą się posty innych ludzi z postami autora i zaczynają polecać co innego, tudzież cytują kogo innego i robi się burdel. Popieram wprowadzenie takiej opcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram wprowadzenie takiej opcji ;)

Tylko, jezeli będzie możliwośc jej wyłączenia poprzez panel administracyjny.

 

Imho zbędny bajer, przy każdym poscie jest nik i avatar jednoznacznie wskazujące na ich autora, jeżeli komuś mylą się posty...ich autor...avatar przy niku...treść posta...mój z muj...5 złotych z 5 groszami...to nie mam pytań. Nie róbmy z PPC forum dla idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, jezeli będzie możliwośc jej wyłączenia poprzez panel administracyjny.

 

Imho zbędny bajer, przy każdym poscie jest nik i avatar jednoznacznie wskazujące na ich autora, jeżeli komuś mylą się posty...ich autor...avatar przy niku...treść posta...mój z muj...5 złotych z 5 groszami...to nie mam pytań. Nie róbmy z PPC forum dla idiotów.

AMEN

 

 

pomylilomisie ;)

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale na moje oko to ten pomysł jest strasznie nietrafiony. Jeśli nie wiesz kto jest autorem tematu i nie wiesz na kogo wiadomość odpisujesz to niestety zapraszamy ponownie do podstawówki. Tam uczyli czytania ze zrozumieniem, tu nie damy rady tego nauczać lecz egzekwować.

 

Dział co kupić omijam szerokim łukiem. Wystarczą mi nowi, którzy nawet się do końca nie zarejestrują a od razu z buźką czemu im nie działa, on żąda natychmiastowej reakcji itd... Aż mnie nieraz korci wprowadzić płatne działy forum i zarabiać na takiej głupocie :P

 

Ja jestem na nie "Nyny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek - to o czym mówisz może być spowodowane przez "syndrom pclola". Dlaczego? Tam na zadane pytanie w mig odpowiada wiele osób w dużej większości nie znający się w temacie. Zaś tutaj, jak ktoś zada pytanie, to otrzyma te "dobre" odpowiedzi. A niedoświadczonym autorom tematów każda odpowiedź jest dobra, więc taki tego skutek.

 

 

A co do "Co Kupić", to tak - często zadają tam pytanie osoby dopiero co zarejestrowane.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często drążąc jakis temat lub wracajac do niego po kilku dniach, juz nie pamietamy, kto jest autorem. Odrazu skaczemy na koniec postu i czytamy nowe wątki. Rozróżnianie kogos po avatarze jest troche uciążliwe. Nie chodzi tutaj nawet o wyróżnienie autora poprzez zmiane koloru czcionki jego postów - wystarczy aby sama jego xywa była np. na pomarańczowo.

Skad ten pomysł? Na innym konkurencyjnym forum zostało to wprowadzone i uwierzcie mi - analizowanie tematów z taka funkcja do duże udogodnienie. Gdyby ktos nie wiedzial to chodzi mi o FrazPC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...