Skocz do zawartości
raczyk

Iiyama 22" Co O Niej Mozecie Powiedziec ?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci tak: o Iiyamach są różne opinie. Ogółem mówiąc jakość obrazu jest na wysokim poziomie. Reakcja jest bardzo szybka, nie można mówić o smużeniu, kontrast spory. To co się rzuca w oczy to mocno nierównomierne oświetlenie matrycy. Ogółem obraz jest dużo jaśniejszy w rogach niż na środku. To jest w sumie widoczne w wielu monitorach na matrycy TN, ale tutaj to bywa po prostu zbyt mocne. No i dochodzi fatalne wykonanie. Bywają przyzwoite egzemplarze, ale bywają takie, w których np. rozkleja się obudowa, któryś z jej elementów wystaje, są szpary. Najlepiej fizycznie iść do sklepu, obejrzeć(Jeszcze lepiej podłączyć i zobaczyć obraz), a następnie ew. brać. Sam miałem brać Iiyamę, ale ze względu na to, że tworzę grafikę, a nie chciałem kupować 2 monitorów, poszedłem na kompromis i zakupiłem Eizo S2231W. 8 ms reakcja, ale nie widać za bardzo smużenia, a kolory są ładne itd. ;D Lubię chwalić ten monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez moje rece przewineło sie trochy "jamników" tylko ze mniejszych ....

 

Tragizm jesli chodziło o ilosc uszkodzonych pixeli... niby Japonczyk.... a takie subpixele ze łojezu...

 

Wiecej ich juz nie zamawialismy... Gorszy okazał sie tylko philips 170C...w ilosci subów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez moje rece przewineło sie trochy "jamników" tylko ze mniejszych ....

 

Tragizm jesli chodziło o ilosc uszkodzonych pixeli... niby Japonczyk.... a takie subpixele ze łojezu...

 

Wiecej ich juz nie zamawialismy... Gorszy okazał sie tylko philips 170C...w ilosci subów...

ale jaki "japończyk" ??? Bo już tyle razy to widziałem, co te monitory mają wspólnego Japonią? Ze ich księgowy siedzi w Japonii w biurowcu patrząc na zyski z chińskich fabryk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem że iiyama to najleszpy monitor jeśli chodzi o wadliwe pixele :| i to od człowieka który pracuje w serwisie monitorów :>

 

aaaaaaaaaa chędoże to wszystko biore tego jak sie za 2 tygodnie nic nie zmieni http://allegro.pl/item523981141_okazja_mon...w_dvi_wawa.html

Edytowane przez raczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od roku posiadam E2202WSV jeśli chodzi o pixele to jak na razie wszystkie świecą prawidłowo, kwestia podświetlania to już myślę ze kupujący powinien zdecydować gdyż mi osobiście nie przeszkadza no ale... Jeśli chodzi o samo wykonanie to szału niema, ale i tez nie zanotowałem tragedii :) Nowsze od mojego modele już są całkiem miłe dla oka jeśli chodzi o wykonanie. Tak wiec jeśli potrzebujesz monitor w miarę tani a dobry to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...