Skocz do zawartości
FatAlbert

Płyty Na Am3 ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

A jest sens tyle bulić za płytę pod AMD? Nie lepiej wziąć coś na 790GX (lub jakimkolwiek byle był SB z ACC) i do tego proc Black Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po części masz racje do OC Black Edition wystarczy tani Asrock ale czasami niektórzy mają większe wymagania co do wyposażenia, bajerów i wyglądu i się nie zadowolą takim Asrockiem chcą mieć taki wypas. A wypas u AMD na AM3 to jest najtańszy kastrat na LGA 1366. Jak na razie po lekturze paru testów na zagranicznym stronach jestem pod wrażeniem MSI 790FX-GD70. Wygląd miodzio i masę bajerów. Bardzo chwalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też się waham między Asus M4A78T-E a asus crosshair III do tej drugiej przekonuje mnie karta muzyczna i szeroki zakres opcji OC tylko moje pytanie czy warto dopłacać tyle do ciut lepszej muzycznej dla głośniczków G51?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką płytę główna wybrać pod AM3? Bo już mi się zrobił mętlik w głowie i sam nie wiem czy asus czy gigabyte i nie wiem sam juz jaki ma być chipset. Chce włozyc procesor athlon x2 chce kupic taką płyte na zas zeby miec zabazpieczneie na kilka lat. Chce przeznaczyc 450zł.

Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką płytę główna wybrać pod AM3? Bo już mi się zrobił mętlik w głowie i sam nie wiem czy asus czy gigabyte i nie wiem sam juz jaki ma być chipset. Chce włozyc procesor athlon x2 chce kupic taką płyte na zas zeby miec zabazpieczneie na kilka lat. Chce przeznaczyc 450zł.

Proszę o szybką odpowiedz.

Athlon x2 na am3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym coś brał z niższej półki tylko nie jakiś shit.

 

A jakbym coś brał z niższej półki tylko nie jakiś shit. np. http://www.bazarcen.pl/product_1008549.html. Co powiecie o tym? Bo chyba będę musiał kupić coś tańszego jeśli mam kupić phenoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym coś brał z niższej półki tylko nie jakiś shit.

Przede wszystkim przejrzyj pierwsza strone tego tematu.

Skoro nie odpowiada Ci Gigabyte to masz do wyboru Asrock lub Biostar.

Swoja drogą skoro chcesz przeznaczyć te 450 zł to nie wiem co złego widzisz w płycie Gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po przeczytaniu kilku testow biore asusa M4A78T-E + phenoma II X2 550 BE + a-data 2x2GB ddr3 1600 7-7-7 + jakas uzywke hd4850 mysle ze warto dolozyc 200zl wiecej od gb GA-MA770T-UD3P i 100zł wiecej od asroka M3A790GXH

 

wydajnosc asusa sporo wieksza od gb i asroka

ma cf (asrok nie ma)

 

a pozniej jak karty graficzne pojda w dol to sie dokupi drugiego 4850 i bedzie mozna pociagnac 3 lata na tym zestawie mysle spokojnie tak jak zrobilem z athlonem x2 3800+ i 7600gs

 

narazie mysle ze wysluzny taganik 380 da sobie z tym rade

pozniej za 1-2 lata razem z drugim 4850 sie dokupi lepsza zasilke

 

za wszytko wyjdzie jakies 1.6k stary komp sie sprzeda gdzies za 600zl

 

wzorowalem sie na testach

http://www.cpu3d.com/review/7714-1/asrock-...troduction.html

http://www.cpu3d.com/review/7162-1/asus-m4...troduction.html

Edytowane przez sedzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajnosc asusa sporo wieksza od gb i asroka

ma cf (asrok nie ma)

Już kiedyś pisałem, że te testy wydajności na cpu3d można o kant pupy potłuc. Mimo, że mają pamięci 2000, to testy przeprowadzają na ustawieniach Auto :lol2: . Efekt jest taki, że ASRock ma bardzo wysokie timingi i CR 2T. Do tego ASUS taktuje nieco wyżej HTT.

Poza tym zarówno ASRock M3A790GXH/128M jak i ASUS M4A78T-E mają CF w trybie 8x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...