Skocz do zawartości
HELLBOY

Youtube W Wysokiej I Niskiej Jakości Na Komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na YouTube filmiki które mają zaraz pod ekranem odtwarzania opcję oglądaj w wysokiej rozdzielczości lub obejrzyj w standardowej rozdzielczości. Służy to do przełączania pomiędzy trybami wysokiej jakości i niskiej jakości w czasie oglądania filmu.

Jak to włączyć do wgrywanego przez siebie filmu. Ja jak wgram film na YouTuba to nie ma tej możliwości w moich filmach pomimo iż wgrywam filmy o wysokim bps i rozdzielczości. Ktoś umie to ustawić? Oczywiście mowa tu o komputerze i przeglądarkach komputerowych.

Edytowane przez HELLBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja dodaje się samoczynnie ;)

... po wgraniu klipu w wysokiej rozdzielczosci. Bitrate ma tu niewiele do gadania. Liczy się 720p.

 

Pragę jeszcze zwrócić uwagę, skoro o YT mowa, iż Youtube ma jakąś politykę zarządzania oglądalnością, gdyż często oglądane kanały ładują się o wiele szybciej od tych mało oglądanych (przynajmniej z wewnątrz uk, a jak u Was? ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... Wrzucałem filmik który na 100% nie miał 720p i jest możliowść obejżenia go w wysokiej rozdzielczości. Co do kanałów - nie zauważyłem czegoś takiego.

Owszem, ale tylko od 720p używany jest inny profil kompresji i jest o wiele mniej bloków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie znalazłem teledysk z taką możliwością i pobrałem go na komputer włączając "oglądaj w wysokiej rozdzielczości". Zassał się w rozdzielczości 480x270, 24.986 fps, 503 kbps. Ten sam wrzuciłem na YT i już nie ma dobrej jakości. Przekonwertuje go na 720x480, 25 fps, około 1000 kbps i wgram. Zobaczymy co się stanie.

 

Wyskoczyła jednak możliwość oglądania w lepszej jakości po kilku minutach od wgrania pliku 720 pix.

Edytowane przez HELLBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak się dodaje napisy do filmów? Wgrałem filmik, dodaję napisy i wyskakuje mi komunikat:

Ostrzeżenie przy przesyłaniu pliku

Napisy zostały zapisane, ale w pliku wystąpiły następujące błędy

track format is unknown

 

Nie przyjmuje mi żadnego formatu napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak się dodaje napisy do filmów? Wgrałem filmik, dodaję napisy i wyskakuje mi komunikat:

Ostrzeżenie przy przesyłaniu pliku

Napisy zostały zapisane, ale w pliku wystąpiły następujące błędy

track format is unknown

 

Nie przyjmuje mi żadnego formatu napisów.

Dodaj sobie napisy w WindowsMovieMaker :) Jeżeli ewentualnie będziesz dalej potrzebować pomocy - wal na PM. Sprawdzę w domu co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o wtopienie napisów na stałe do filmu to wiem, że to najpewniejszy sposób, ale ja chciałem sobie je dodać do YT aby z jego menu je włączyć czy wyłączyć. Nie myślałem iż wydająca się prosta czynność urośnie do takiego problemy na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To opisz jak poprzez edycję filmu w serwisie YT i opcję Podpisy i napisy dodać napisy?

 

Już sobie poradziłem. Ściągnąłem darmowy program Subtitle Workshop ze strony http://www.urusoft.net/products.php?cat=sw przekonwertowałem na format sub i ten format przyjął YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę odkopię, bo mam problem z tym całym HD... robię film, 640x360, wrzucam na YT i mam dostęp tylko do standardowej jakości, przycisku włączenia wyższej nie ma, muszę wtedy do adresu dopisać &fmt=18 i dopiero wtedy można cieszyć się lepszą jakością, ale np. jak wytnę z tego filmu jakieś 15-20sek. i wrzucę na YT to mam dostęp do wyższej jakości bez kombinowania, ktoś jest w stanie to wyjaśnić? czekałem nawet kilka dni i nic

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...