Skocz do zawartości
hardwin

Ati X1950pro - Problem Po Zainstalowaniu Sterowników

Rekomendowane odpowiedzi

płyta główna na s.754, agp: asus k8n-e

1,5Gb ramu [3x512MB DDR400]

grafika power color ati x1950pro 256MB

 

po zainstalowaniu windowsa, wszystko śmiga do czasu instalacji drivera do karty graficznej

następują freezy już na pulpicie, zwiechy, czarne ekrany które nieraz kończą się totalnym zwisem bądź informacją o tym, że 'Vpu Recover zresetował akcelerator graficzny'

czytałem, że pomaga wyłączenie opcji fast write w BIOSIE, ale to nie pomaga

że instalaca starszych sterowników pomoże- tez nie pomaga [przerabialem 8.12, 8.7, 8.4 aż do 7.11 i jakas wersja 6]

no i samo wyłącznie w opcjach catalyst tego VPU RECOVER, ale to z kolei kończy się prawie natychmiastowym blue screenem z informacją/ błędem ati2dvag

 

pomyślałem, że karta może walnięta ale w innym kompie działa lux, testy i w ogóle śmiga

testy ramu zrobione, jest ok, dysk ok, wymiana zasilacza tez nic nie zmiania

 

to jest pytanie nie do teoretyków tylko tych co się z takimi błędami spotkali

dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego piszę żebyś zrobił downclocka aby namierzyć problem czytaj problemem może być też co powoduje niestabilność drivera będziesz musiał sam namierzyć problem bo na odległość to ciężka sprawa szczegolnie, że to soft i nie zawsze hardware/soft samej karty jest winny. Oddaj sprzęt jakiemuś kompetentnemu informatykowi on powinien szybko zdiagnozować zaprosiłbym do mnie ale Rzeszów trochę daleko choć po tej samej stronie Wisły :) a narazie sprawdź wskazówki które ci podałem przy odrobinie szczęscia namierzysz problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...