Skocz do zawartości
misiak

Problem Z Uruchomieniem Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam procka dual-core e2180 i płytkę asus p5b. Podkręciłem go do 2.3ghz (z 2.0 ) i jak chce uruchomić kompa to muszę kilka razy go uruchamiać bo nie chce iść za pierwszym razem... Ale jak zatrybi to wszystko jest ok. :rolleyes: Proszę o pomoc !!!! Myślę ze wystarczy zwiększyć napięcie rdzenia ale wole posłuchać narazie waszych rad. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu dlatego pisze tu. Kompa mojego brata nie chce sie odpalić. Włączam komputer i nic sie nie dzieje. Nic na monitorze nawet myszka sie nie świeci. Nie wiem co sie dzieje podejrzewam zasilacz, poniewaz jest to 400W razem z obudowa http://www.nokaut.pl/obudowy/obudowa-atx-c...w-hd-audio.html. Nie jestem jednak pewien czy to to prosze o rade.

Sprzęt:

Asus P5QL-Pro

Ram jakies no namy

Asus Radeon HD 4850

C2D 8400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam procka dual-core e2180 i płytkę asus p5b. Podkręciłem go do 2.3ghz (z 2.0 ) i jak chce uruchomić kompa to muszę kilka razy go uruchamiać bo nie chce iść za pierwszym razem... Ale jak zatrybi to wszystko jest ok. :rolleyes: Proszę o pomoc !!!! Myślę ze wystarczy zwiększyć napięcie rdzenia ale wole posłuchać narazie waszych rad. Pozdrawiam

Jakie ramy? zwiększ ich napięcie na 2.0Vi jak dalej nie pójdzie zwiększ minimalnie na procesorze. Podaj też jaki masz zasilacz? Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie tez wydawało ale ze brat młodszy to "madrzejszy" i takie sa skutki jak sie nie slucha starszych i doswiadczonych przez zycie ;p

Ma na gwarancji tego kompa 4 dni chodził to niech go odda i niech ci "spece" go zrobią. Co do zasilacza to tam mam pare typow ostatnio nabierzaco jestem w temacie wiec looz. Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...