Skocz do zawartości
samhain

Warhammer Dow Mod By Samhain

Rekomendowane odpowiedzi

samhain - poszukaj jakichs ludzi grajacych w 40k w Trojmiescie (dobrym punktem startu moze byc np. ksiegarnia bodajze Iskra na Miszewskiego w Gdansku) - kazdy grajacy SM na pewno bez problemu da Ci pare bitsow w stylu granatow, auspexu, kabur itp.

Mi się zdaje że Sam już w Gdańsku nie mieszka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo ( choc na to juz za pozno) - trzeba bylo zrobic w dioramie zaglebienia na podstawki, duzo lepiej by to wygladalo.

Drugie primo - opusc lewa reke dreda, obecne ulozenie IMHO bardzo zle wyglada.

Trzecie primo - wspolczuje tym Orkom... IMHO zmniejsz ilosc Marines do 5+Dred, zeby choc troszke bylo widac typowa dysproporcje liczebnosci (orkowych chopakuf jest zawsze duzo ;) )

Czwarte primo - nie wierze, ze Kropelka czy cyjanopan nie daly rady :P

oj Rafale Rafale :)

leci to tak primo, secundo, tertio... itp ;)

nie ucz przy okazji mlodziezy pisania z bledami, bo walnie tak ktorys na maturze czy innym tescie gimnazjalnym i zrzuci wine na Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milo ze ktos wiecej w temacie figsow pociagnal ;)

 

Pierwsze primo ( choc na to juz za pozno) - trzeba bylo zrobic w dioramie zaglebienia na podstawki, duzo lepiej by to wygladalo.

na poczatku nie chcialem tego robic... ale skoro mam wiecej czasu na dopracowanie moda rozwazam zrobienei terenu od nowa, wlasnie z zaglebieniami

 

Drugie primo - opusc lewa reke dreda, obecne ulozenie IMHO bardzo zle wyglada.

tylko, ze na rece dreda bedzie "zgniatany" Ork - jak to ma miejsce na filmiku w jednej ze scen... nie jest jeszcze doklejony - poniewaz zmienia pozy ;P musze wybrac najwlasciwsza ;)

 

Trzecie primo - wspolczuje tym Orkom... IMHO zmniejsz ilosc Marines do 5+Dred, zeby choc troszke bylo widac typowa dysproporcje liczebnosci (orkowych chopakuf jest zawsze duzo ;) )

przeca nie bedzie miejsca na rzuty k6 ;P wiec sie nie boj ;)

 

Czwarte primo - nie wierze, ze Kropelka czy cyjanopan nie daly rady :P

a odnosnie czego nie daly rady?

 

 

 

samhain - poszukaj jakichs ludzi grajacych w 40k w Trojmiescie (dobrym punktem startu moze byc np. ksiegarnia bodajze Iskra na Miszewskiego w Gdansku) - kazdy grajacy SM na pewno bez problemu da Ci pare bitsow w stylu granatow, auspexu, kabur itp.

wole by bylo to ze startera... cos planuje moze sie uda, nie bede mowil by nie zapeszac ;) btw costi ja w Breslau stacjonuje od jakiegos (dluzszego) czasu ;) pozdrowka dla ekipy Pracowni fantastycznej i Barda ;)

 

EDIT: tusze, ze podstawka Dreda nie zostanie taka gola?

niet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Rafale Rafale :)

leci to tak primo, secundo, tertio... itp ;)

nie ucz przy okazji mlodziezy pisania z bledami, bo walnie tak ktorys na maturze czy innym tescie gimnazjalnym i zrzuci wine na Ciebie ;)

Po pierwsze: Michale ;)

Po drugie: zabieg celowy, zreszta nie jestem jego autorem ;)

 

tylko, ze na rece dreda bedzie "zgniatany" Ork - jak to ma miejsce na filmiku w jednej ze scen... nie jest jeszcze doklejony - poniewaz zmienia pozy ;P musze wybrac najwlasciwsza

Chyba, ze tak :)

 

a odnosnie czego nie daly rady?

Obudowy i przyklejania do niej roznych gadzetow.

 

przeca nie bedzie miejsca na rzuty k6 ;P wiec sie nie boj

Nie chodzi mi o rzuty K6, tylko o to, ze jakos tak dziwnie mi to wyglada... zazwyczaj jest garstka Marines i horda Orkow, a tu jest prawie odwrotnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowy i przyklejania do niej roznych gadzetow.

kleje kropelkowe (cyjanocostam) kleja plastik na zasadzie roztopienia go... plastik w chiefie jedynie zmiekl (zrobil sie gumowaty) a elementy przyklejane, sa z wytrzymalego plastiku, z ktorego robi sie plastikowe okna... - nidyrydy ;)

 

Nie chodzi mi o rzuty K6, tylko o to, ze jakos tak dziwnie mi to wyglada... zazwyczaj jest garstka Marines i horda Orkow, a tu jest prawie odwrotnie. ;)

do dobrze... dam im szanse... jeden Marine bedzie bez nogi ;P joke ;) zdejme jednego - no moze dwoch ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kleje kropelkowe (cyjanocostam) kleja plastik na zasadzie roztopienia go... plastik w chiefie jedynie zmiekl (zrobil sie gumowaty) a elementy przyklejane, sa z wytrzymalego plastiku, z ktorego robi sie plastikowe okna... - nidyrydy icon_wink2.gif

Metal, papier, drewno itd. pewnie tez tak kleja? Chyba mylisz substancje, bo plastik to roztapialy kleje do modeli, a nie Kropelka.

Rozklejalem plastikowe figurki tym laczone i po usunieciu kleju nie bylo sladu na laczonych elementach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal, papier, drewno itd. pewnie tez tak kleja? Chyba mylisz substancje, bo plastik to roztapialy kleje do modeli, a nie Kropelka.

Rozklejalem plastikowe figurki tym laczone i po usunieciu kleju nie bylo sladu na laczonych elementach...

mozliwe... zwykla pomylka ;)

 

 

w kazdym razie klejow duzo probowalem i zaden nie trzyma sie tego shitu z okien... nawet bu(d?)tapren!!!

 

edit:

 

by nie bylo ze mnie syndrom Thorna dopadl, przez czas "nic nie robienia" udalo sie wyremontowac w koncu drugie pomieszczenie warsztatowe... skromne prace jak ocieplenie scian, wymiana mebli na bardziej uzyteczne, elektryka. Nie jest jeszcze skonczony w pelni, lecz juz "full operational"... tak jak Gwiazda Smierci rev.2 ;P tylko mam nadzieje, ze tego nie zniszczy banda rebeliantow ;P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i od przyszlego tygodnia wracam do pracy nad modem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe... zwykla pomylka ;)

 

 

w kazdym razie klejow duzo probowalem i zaden nie trzyma sie tego shitu z okien... nawet bu(d?)tapren!!!

 

edit:

 

by nie bylo ze mnie syndrom Thorna dopadl, przez czas "nic nie robienia" udalo sie wyremontowac w koncu drugie pomieszczenie warsztatowe... skromne prace jak ocieplenie scian, wymiana mebli na bardziej uzyteczne, elektryka. Nie jest jeszcze skonczony w pelni, lecz juz "full operational"... tak jak Gwiazda Smierci rev.2 ;P tylko mam nadzieje, ze tego nie zniszczy banda rebeliantow ;P

i od przyszlego tygodnia wracam do pracy nad modem :)

Fajna miejscówka :] 

 

 

Hmmmm ale z Ciebie niezły artysta :] ta "grafika" na styro wymiata. 

 

Czekam na więcej fotek z moda :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak Ci idzie? bo jestem ciekaw, co wykombinowałeś :)

 

ostatnio czasu ciut malo bo duzo pracy, no ale ta praca pozwoli zebrac srodki na czesci do moda wiec niedlugo kilka poprawek bedzie

 

juz wiem ze inna farbe do monitora musze uzyc, mimo dobrego przygotowania obudowy, farba sie zle trzyma, moze podklad pomoze, w kazdym razie front do poprawy jest i caly monitor od nowa - a niestety farby ciut kosztuja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ze post pod postem, ale prawie rok minal, a mod lezal odlogiem... no prawie... pare rzeczy w miedzyczasie sie 'robilo', ostre prace w ostatnich dwoch tygodniach nabraly tempa... jak nie rok temu to moze na ta edycje konkursu uda sie trafic ;P

 

ale nie owijajac w bawelne...

 

niestety musialem zmienic monitor, tamten okazal sie za siezki...

 

ponizej fotki nowej ofiary i odchudzania... nie wiem po co w 7,5kg monitorze, 3kg stali w podstawce... chyba by zabic lub wybic nim szybe ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

tyle niepotrzebnego 'zlomu' ;)

 

 

Dołączona grafika

 

elektronika monitora - to sie moze przydac ;)

 

Dołączona grafika

 

tylna plyta wzmacniajaca... przyczepimy do niej ramie

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

pierwsze przymiarki

 

W miedzyczasie frontem sie zajalem...

 

zupelnie nowa podstawa, oraz lepiej dopasowane boki, skrecone srubami dla pewnosci, poprzednia wersja nie byla wytrzymala niestety

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

maskowanie gotowe do malowania

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

jeszcze power button ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

tak sie prezentuje front z zamontowanym power buttonem

 

 

 

topem takze czas sie zajac, przymocowac makiete do obudowy i zaszpachlwoac niedociagniecia, niestety ze wzgledu na brak ewentualnych pomocnikow, brakuje czesci fotek, wolalem nie szpachlowac aparatu ;P

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

a teraz obiecywana tak dlugo, kolejna niespodzianka, glowna idea mial byc monitor LCD podnoszony wraz z odpaleniem kompa, dzieki Olinkowi2 za pomoc w realizacji projektu (zaprojektowal i wykonal sterownik do tego!), tak naprawde ten proces pochlanal najwiecej prob, zaczalem eksperymenty od 'pylonow' z plexi... pozniej jednak szybko wskoczylem w 15mm grubosci aluminium ;)

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

ponizej prezentuje filmik z prob podnoszenia i opadania ;) Jak widzicie dziala calkiem dobrze

 

 

 

no i stac sie stalo... mimo, iz modyfikacja nie wyglada w 100% jak to zalozylem (jeszcze z tydzien by sie przydal), poszlo zgloszenie na konkurs... ale to nie koniec prac z modem ooo nie! musze poprawic rzeczy, ktore mnie wkurzaja, na pewno 'otoczke' monitora... w kazdym razie, ponizej fotki po wstepnym skonczeniu. Sorry za oswietlenie, lecz zmeczenie i pozna pora skutecznie wplynely na ich jakosc, w razie potrzeby moge pstryknac jakies w ciagu dnia :)

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł i wykonanie.

Gratuluję.

thx!

 

bede jeszcze poprawial ta 'zaslone' przy monitorze, na pewno dojdzie logo oddzialu marines oraz 'upiekszacze', wiem, ze nie bedzie to poziom wykonczenia Thorna, ale zrobie najlepiej jak umiem ;)

 

najpierw jednak musze nadrobic zaleglosci w pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby fajnie gdybyś dodał jakieś pierdółki i do obudowy, zrobił jakąś strukturę i wymyślił coś ciekawego na obudowie bo jak jest zamknięta to nie zachwyca.

pomysł ogólnie ciekawy + patent z otwieranym monitorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby fajnie gdybyś dodał jakieś pierdółki i do obudowy, zrobił jakąś strukturę i wymyślił coś ciekawego na obudowie bo jak jest zamknięta to nie zachwyca.

pomysł ogólnie ciekawy + patent z otwieranym monitorem

si, bedzie, jak napisalem, braklo czasu juz, a to o czym piszesz do poprawy w pierwszej kolejnosci idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze wzgledu na 'niezalapanie' sie na nagrody w konkursie Allegro (zgodnie z moim przewidywaniem, wygraly mody bardziej dopracowane) prace nad buda ciut zwolnia (liczylem na doplyw $ z nagrod), ale bedzie skonczony modzik ;)

 

na poczatku mocniejsze serwo i laczenia, odatkowo nowy plan odnosnie ramienia monitora by podnosilo sie plynniej, wygladalo znosniej i nei zajmoawlo tak duzo miejsca z tylu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...