Skocz do zawartości
jrd

Wyjście Hdmi Na Płycie Głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy wyjście HDMi na plyce głównej jest od zintegrowanej karty graficznej czy to jest osobne wejscie i nie ma nic wspolnego z zintegrownaa karta graficzną ? Bo zastanawiam sie po co jest wejscie HDMi ?

probowalem podłączyc kablem HDMi>DVI monitor i PC no i obrazu nie bylo.

Edytowane przez jrd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej może, bo niby czemu by nie mógł?

No ale podłączylem kompa kablem DVI ( w LCD) a w kompie Hdmi no i monitor nic nie wykryl , zero obrazu , musze zerknac w bioisie moze tam cos jest do ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej płycie DFI LanParty JR 790GX-MRS2 są dwa wyjścia DVI i HDMI (zintegrowane GPU Radek HD 3300 z własnymi 128MB RAM).

Na raz można korzystać z jednego - o tym decyduje przełożenie dwóch zworek na płycie w pobliżu tych złącz.

 

Może u Ciebie jest podobnie - przejrzyj na wszelki wypadek manuala od płyty :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem wczesniej manuala ale nic nie widziałem o zadnych zworkach , poczekam jeszcze na kabel Hdmi-hdmi (ktory idzie juz priorytetem ponad 10 dni )i wtedy bede intensywniej testowal, bo poki co nie mam jak podlaczyc 2 LCD na raz,za daleko mam TV, poczekam na kabel,obadam i dam znac.

Edytowane przez jrd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...