Skocz do zawartości
janekwisniewskipadl

Monitor 22' Do 700zl.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jaki monitorek polecicie do 700zl?

 

 

Prosze podarowac sobie odpowiedzi ze za te kase to tylko 19/20 bo osobiscie zakupilem za 1100zl rok temu Samsung 2232bw, ktory wlasnie aktualnie uzywany tyle stoi mniej wiecej i nie mam do niego jakichkolwiek zastrzezen. Ma kontrast 3000:1 i 2ms. Po przegladnieciu allegro znalazlem niedaleko mnie sklep ( od nieznajomych nie kupuje ale sklep z allegro wchodzi w gre )

 

 

http://allegro.pl/item519682220_nowosc_sam...w_3lata_ss.html

 

 

Samsung 2243LNX

 

 

Wiec zacznijmy:

 

1. Jak widze jest to ciut nowsza konstrukcja od mojego, jak to sie stalo ze ma az 10000 kontrast a zaledwie 5ms?

2. Jak on sie ma do mojego monitora? Czy to jest jakas nowsza wersja? Wiem ze wtedy mialem do wyboru jeszcze Samsunga 233wb czy jakos tak, ale mi sie nie podobal ;) moze to jego nastepca.

3. Moze cos innego w tej cenie polecacie? Ponoc Asusy maja dobre monitory jeszcze.

 

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak widze jest to ciut nowsza konstrukcja od mojego, jak to sie stalo ze ma az 10000 kontrast a zaledwie 5ms?

2. Jak on sie ma do mojego monitora? Czy to jest jakas nowsza wersja? Wiem ze wtedy mialem do wyboru jeszcze Samsunga 233wb czy jakos tak, ale mi sie nie podobal ;) moze to jego nastepca.

3. Moze cos innego w tej cenie polecacie? Ponoc Asusy maja dobre monitory jeszcze.

1. Twój obecny najprawdopodobniej nie ma kontrastu nawet 1000:1 podobnie jak ten który chcesz kupić (oba mają podobny kontrast w okolicach 600-900:1).

 

2. Odgrzewany kotlet (teraz widzę że dodatkowo pozbawiony dopalacza i cyfrowego złącza ... taki kastrat).

 

3. Asus'y dobre ? ... raczej nie bardzo.

 

EDYCJA

 

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=...=3280&ph=13

 

No nieźle ... wg. tych pomiarów Twój obecny monitor ma kontrast aż 992:1 - nieźle jak na TN (aż podejrzanie dobrze :P )

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet porownywalny do mojego ale kontrast tez ma 660 :( a w tym tescie po prawej to plamka czy co? Bo u mnie jest 0.2 a w tym LG 0.33 az. Czyli w sumie nie wiem co wziąć (dlaczego ciagle blad mi w tym wyskakuje? :|) jakies jeszcze propozycje?

 

 

 

btw panowie:

 

http://allegro.pl/item523950967_monitor_lc...o_warszawa.html

 

za 500zl z wypalonym pikselem a ponoc lg daje nawet na jednego piksela gwarancje ;>

 

 

 

P.S. A moze ten?

 

http://kdo.pl/product_info.php/products_id/51823

 

:)

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto minimalnie dołożyć i wziąć Samsung T220 ? W każdym razie koniecznie bierz coś z DVI i "dopalaczem" :)

 

Uważaj na gwarancję w przypadku LG musi to być 36 miesięcy w tym miesiąc na dowolne uszkodzenie matrycy. Sam z tego skorzystałem umarł pixel i dostałem nowy w miarę szybko.

 

Co do f-engine w LG to całkiem fajnie to działa do filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się może podczepię pod temat. Chciałem kupić lcd 22" za taką cenę jak autor tematu. Monitor używany głownie do oglądania filmów, grania, i siedzienia w necie. zastanawiałem się nad W2252tq-PF. Ale chciałem zasięgnąć rady innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze LG kupie, bo na T220 nie mam tyle kasy ( auto zjada wiekszosc funduszu ) a ma to byc drugi monitorek do domu. Pozdrofka

 

 

 

hmm w wordzie wziąć tez pokazuje jako poprawne :D

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/search.php?string=2443nw...1&country=1

 

 

Panowie krotka pilka, jak sie ma do wyzej wymienionych ten samsung 2443nw? Znalazlem w swoim miescie sklep gdzie go przecenili na 799zl! :) Widzialem jego prace i nie wyglada w sumie zle, stal obok tego lg i jakos nie zauwazylem kolosalnej roznicy w jakosci. Na allegro stoi srednio 870 co mnie jeszcze bardziej zaskoczylo ze w zwyklym avansie jest za 799 :D..

 

 

btw moj samsung 2232bw stoi nadal 999zl w avansie :P czy to dobrze? Chcialbym go sprzedac niedlugo, jak myslicie za ile go wystawic na allegro? :)

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra znalazłem przed chwilą Monitorek iiYamy w granicach mojego budżetu model E2208HDS-b1 że niby ona jest full HD, Ale z full hd to ma tylko rozdzielczość a obraz zwykły i 5ms reakcja czyli wolniej niż LG. I co teraz wybrać ? IIYAME czy LG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...