Skocz do zawartości
ABI-FOX

Call Of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

to będzie w części 3ciej ;)

 

Właśnie skończyłem grę, te ostatnie 3 akty nie zmieniły mojej opinii 9/10 się należy ; licznik wskazał 7 g 54 min ale jak również pisałem jest to zaniżone i powinno być ok 10 godzin gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh po co mi mówili ;( ale nic jutro to ogarnę, a w pierwszej części była akcja na pociągu i to nie jedna. W ogóle w jedynkę grałem 48 godzin całość jak dobrze pamiętam, a teraz co? Przy graniu trochę na siłę wychodzi max 10 godzin (przynajmniej wy tu tak mówicie).

 

Tak czy siak może i krótkie ale i dobre, dla mnie spokojnie 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat singla już sporo jest napisane, więc tylko potwierdzę - jest bardzo dobry.

Grałem 7h (licznikowo) jednak jak sam Techland przyznał, licznik nie działa jak należy. Wystarczy wgrać load i już nie liczy do końca danego etapu itd. Tym samym gra zajęła mi jakieś 12h. Wystarczy w zupełności, tym bardziej, że teraz zamierzam ją skończyć jako Ray.

 

Do trybu multi byłem negatywnie nastawiony (głównie po filmikach), jednak pograłem dziś parę godzin i no jest bardzo fajnie.

Oczywiście brak dedyków skutkuje lagami i częstym rozłączaniem, ale jest szansa, że to się wkrótce zmieni.

Rozgrywka ma niewątpliwie swój urok (jest wolniejsza niż ostatnie hity). Jak za pierwszym razem nie wejdzie "head" to często nie ma już okazji by się poprawić:-)

Generalnie jest to super odskocznia od Coda, TF2, BF2, a czy coś więcej? To się okaże.

 

Za te 89-99 zł zdecydowanie polecam.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fajny efekt jak w Crysisie, tylko chyba nie do końca tutaj pasuje. Tam mieliśmy zasłoniętą twarz, a w tej grze chyba nie bardzo. Patrząc że w tym filmiku widok jest chyba FPP a nie z kamery, to mogli trochę inaczej to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Gra skończona, w sumie przejście zajęło mi wg licznika w grze 6 godzin ale tak jak już ktoś pisał gra zaniża trochę czasy bo grałem z 9-10 godzin na oko, nie robiłem misji pobocznych. Gra bardzo dobra, teraz spokojnie mogę dać 8.5/10. Po więzach krwi warto wrócić do części pierwszej COJ'a, w niej mamy wydarzenia kilkanaście lat po tym co działo się w więzach krwi.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę używajcie spoilerów ;)

 

Co do gry... Rewelacja :) Grafika, optymalizacja, fabuła, tempo... wszystko mi się podoba, jedynie muzyka czasami nie pasuje :( Spokojnie mogę dać tej grze 9/10. Polacy nie gęsi Coj-a mają :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny efekt jak w Crysisie, tylko chyba nie do końca tutaj pasuje. Tam mieliśmy zasłoniętą twarz, a w tej grze chyba nie bardzo. Patrząc że w tym filmiku widok jest chyba FPP a nie z kamery, to mogli trochę inaczej to zrobić.

 

Czyli jak?! Narzekanie i narzekanie to nie tak to siak... Czekam na grę pod patronatem Harrego Lioyda! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czyli jak?! Narzekanie i narzekanie to nie tak to siak... Czekam na grę pod patronatem Harrego Lioyda! :mur:

Jakie znowu narzekanie? Nie wolno mi już nic skomentować? Powinienem był napisać "hip siup super duper full wypas efekt jak na polską produckję"? Piszę co myślę i tyle, napisałem przecież że fajny efekt, ale wg mnie nie pasuje. Koniec kropka. Jak już bym miał narzekać to jak zwykle na depth of field. Pełna widoczność to była zawsze przewaga nad obiektywem/ludzkim okiem, a z jakiegoś powodu dąży się do realizmu w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Ray z 2 złotymi rewolwerami robi miazgę z wroga - prawie jak automat. Autoaiming sporo pomaga.

Mi ten Autoaim przeszkadza zazwyczaj, ale bywają momenty, że się przydaje ;)

A coś o Thomasie... mało ludzi ogólnie o nim pisze, mniej lubiana postać chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayem przechodziłem pierwszy raz na średnim poziomie, a Thomasem na trudnym. Aim czasem się przydawał. Ray nie jest dość dobry na dłuższym dystanse. Grając Thomasem zaliczyłem znacznie więcej headów, a z Rayem bywało trudniej już na średnim poziomie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie grałem ani razu (no ostatnio bo jestem prawie na końcu gierki i tam trzeba nim grać raz chyba) Ray'em, ciągle grałem Thomasem. Nie chciałem grać Ray'em, bo po prostu w jedynce się nim grało ;)

 

Własnie skończyłem, co prawda licznik w grze pokazuje 6h 32min ale nie mam pojęcia czemu to tak liczy, ja w to przegrałem minimum 15 godzin, zrobiłem wszystkie poboczne.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona. 3 dni, w każdym jedna sesyjka po ok. 3 godzinki. Licznik w grze wskazuje niecałe 7 godzin.

XFire wskazał poprawnie 8 godzin. ;) Wykonałem wszystkie questy poboczne.

 

Grafika jest ładna, fabuła rozbudowana. Przyjemnie się grało, bugów nie zauważyłem. Końcówka była dla mnie... Troszkę przegięta. :D W każdym razie robi wrażenie.

Bardzo ciężko dać mi ocenę, w grze czegoś jeszcze mi brakowało... Może jeszcze z 1, bądź 2 elementy typu pojedynki rewolwerowe. Zawsze gra byłaby pełniejsza, a jednak w tej grze dało się odczuć znudzenie ciągłym strzelaniem(Podkradać się miałem okazję 2 razy!) do ruchomych celów(Na ogół nic innego nie przykuwało mojej uwagi).

Daję w pełni zasłużone 7,5/10!

 

+ Grafika,

+ Dobrze oddany klimat Dzikiego Zachodu,

+ Współpraca bohaterów,

+ Ogólnie fabuła.

 

- Zbyt krótka,

- Troszkę zbyt mało urozmaicona,

- Strzelanie do wrogów ukrytych za skrzynkami niekiedy robiło się nużące.

 

Warto zagrać!

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Gra ukończona. 3 dni, w każdym jedna sesyjka po ok. 3 godzinki. Licznik w grze wskazuje niecałe 7 godzin.

XFire wskazał poprawnie 8 godzin. ;) Wykonałem wszystkie questy poboczne.

 

Grafika jest ładna, fabuła rozbudowana. Przyjemnie się grało, bugów nie zauważyłem. Końcówka była dla mnie... Troszkę przegięta. :D W każdym razie robi wrażenie.

Bardzo ciężko dać mi ocenę, w grze czegoś jeszcze mi brakowało... Może jeszcze z 1, bądź 2 elementy typu pojedynki rewolwerowe. Zawsze gra byłaby pełniejsza, a jednak w tej grze dało się odczuć znudzenie ciągłym strzelaniem(Podkradać się miałem okazję 2 razy!) do ruchomych celów(Na ogół nic innego nie przykuwało mojej uwagi).

Daję w pełni zasłużone 7,5/10!

 

+ Grafika,

+ Dobrze oddany klimat Dzikiego Zachodu,

+ Współpraca bohaterów,

+ Ogólnie fabuła.

 

- Zbyt krótka,

- Troszkę zbyt mało urozmaicona,

- Strzelanie do wrogów ukrytych za skrzynkami niekiedy robiło się nużące.

 

Warto zagrać!

Trochę za niska ta ocena imo, a dałbym dokładnie takie same plusy i minusy w grze jak Ty :> Dla mnie 9/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...