Skocz do zawartości
ABI-FOX

Call Of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malybenek

Bardzo przyjemnie się gra, dużo opcji detali. Część pierwsza była znakomita, ta zapowiada się jeszcze lepiej :D Gdyby tylko takiego upału nie było na dworze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

A co Ci upał przeszkadza? Sprzęt się topi od tej gry? Cyna kapie?

Bo w taki upał nieprzyjemnie się siedzi przed komputerem, a na lapciaku (z którym mogę wyjść na taras pod daszkiem przed dom, gdzie jest znacznie przyjemniej) z GF7000 chyba nawet instalka nie pójdzie :P Edytowane przez malybenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzince grania mogę rzec jedno: rewelacja!

Może nie rewolucja, ale - rewelacja :P

1) Dużo większa dynamika niż w pierwszej części.

2) Bardzo dużo miodność.

3) Gra nie ma wymagań sprzętowych.

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzince grania mogę rzec jedno: rewelacja!

Może nie rewolucja, ale - rewelacja :P

1) Dużo większa dynamika niż w pierwszej części.

2) Bardzo dużo miodność.

3) Gra nie ma wymagań sprzętowych.

Tzn moge odpalić ją na ksiażce albo czymś innym ? A tak poważnie to oznacza ze dużo lepiej chodzi niż CoJ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn moge odpalić ją na ksiażce albo czymś innym ? A tak poważnie to oznacza ze dużo lepiej chodzi niż CoJ ?

Nadinterpretujesz :P

Tutaj mogę powiedzieć, że gra jest zoptymalizowana. Oferuje ładną grafę nie odstraszając wymaganiami. Ciśnie sprzęt ile się da :)

Działa tak samo albo i lepiej niż CoJ1.

Bardzo wciąga... oderwać się nie można od monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się bardzo przyjemnie ,grafika ładna, jedyne co razi to bardzo słaba jakość dialogów - słychać metaliczne brzmienie jak w najgorszej mp3.

 

troche screenow:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam od wczoraj wieczora - naparwde solidny Fps i kawal dobrej zabawy :> Nic odkrywczego, ale rzemioslo przyzwoite - w piatek recka :>

Giera ma swietna grafe, ale nawet na GTX 295 nie ma co liczyc na 100 Fps w full detali ;]

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam od wczoraj wieczora - naparwde solidny Fps i kawal dobrej zabawy :> Nic odkrywczego, ale rzemioslo przyzwoite - w piatek recka :>

Giera ma swietna grafe, ale nawet na GTX 295 nie ma co liczyc na 100 Fps w full detali ;]

No jak nie?? - ja mam prawie tyle i to w 1920x1080. To widać ile tu od CPU zależy najwyraźniej.

 

Pod Vista x64 gram i nie widzę jakiejś dedykowanej opcji DX10. Więc chyba tu nie ma na razie nic z tym związanego.

 

Ale gierka jest rewelacyjna , wciąga jak odkurzacz. Super nasi to zrobili. Na prawdę rewelacja. Warta kaski.

 

EDIT. Ok coś znalazłem , w pliku Video.src (otworzyć w WordPad) ( ścieżka do pliku - C:\Users\TWOJA NAZWA\Documents\Call of Juarez - Bound in Blood\Out\Settings )

 

Jest wpis !ShaderPath(i) // 0 - 1.1, 1 - 1.4, 2 - 2.0, 3 - 3.0, 4 - x360, 5 - 4.0, 6 - ps3.

Default to 3 - 3.0. Zobaczę czy to coś zmienia.

 

 

EDIT2. Ja tu różnic nie widzę miedzy 3.0 a 4.0. Plik ustawiony tylko do odczytu - bo inaczej resetuje ustawienia custom. Ani wzrostu jakości obrazu , czy jakiś tam efekt dodatkowy - brak. Ani różnicy w wydajności - też brak. Po tej zmianie.

Edytowane przez ^mobo*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się choć w 1 część to grałem na GT 6600Gt więc to inna bajka ;) ; teraz all @max 1400x900 [na więcej moja 19' nie pozwala;p] i gra chodzi super płynnie ile fps'ów jest to nie wiem ale na oko dobre 40+ / sama grafika b.dobra czasami lepsze tekstury by się przydały ale generalnie jest wysoki poziom.

 

A jeżeli chodzi o samą grę to grałem przeszło 2h i akcja non-stop powiedziałbym, że to taki pół film pół gra :) Obecnie utknąłem na drugim pojedynku, który przegrałem z 15x :D :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ,zescie ludzie sprzeta pozmieniali i teraz wam sie zdaje ze silnik gry zoptymizowali .

No w tych czasach to wrecz nie mozliwe zeby devoloperzy cos usprawnili graficznie i zmniejszyli wymagania sprzetowe :)

 

 

b.t.w

 

czy ktos sprawdzal gre pod windows 7 x64 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ,zescie ludzie sprzeta pozmieniali i teraz wam sie zdaje ze silnik gry zoptymizowali .

No w tych czasach to wrecz nie mozliwe zeby devoloperzy cos usprawnili graficznie i zmniejszyli wymagania sprzetowe :)

:) Właśnie o to chodzi, że coj1 odpalałem na tym samym sprzęcie ;) i pamiętam, że tak fajnie to on nie chodził. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie?? - ja mam prawie tyle i to w 1920x1080. To widać ile tu od CPU zależy najwyraźniej.

Prawie, tzn ile i czy stale ~100 Fps? :> U mnie smiga tak luzem na 60+ w krytycznych momentach, choć wskakuje i 150 :) Ale troche w kwestii rozdzialki ogranicza mnie teraz monitor - podejrzewam ze nawet w 1920x1080 roznicy w klatkach by nie bylo i CPU ma tu niewiele do gadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Prawie, tzn ile i czy stale ~100 Fps? :> U mnie smiga tak luzem na 60+ w krytycznych momentach, choć wskakuje i 150 :) Ale troche w kwestii rozdzialki ogranicza mnie teraz monitor - podejrzewam ze nawet w 1920x1080 roznicy w klatkach by nie bylo i CPU ma tu niewiele do gadania.

To masz coś zepsute. U mnie fraps w 1360x768 i wszystkim na max pokazuje najczęściej ok 80 fpsów :> C2D3Ghz i GF9600GT po oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik chodzi pięknie, tutaj trochę screenów ode mnie:

KLIK

 

Na prawdę jestem pod wrażeniem! Miażdzy jedynkę a silnik po prostu pływa. Dla mnie hit, kilka rewolucyjnych rozwiązań: lasso (kręcimy myszką żeby je zarzucić), walka jak na prawdziwym dzikim zachodzie xD (myszką szarpiemy za broń w pojedynku).

 

Jedyna wada: niska jakość dialogów, słychać jakby 96kbps MP3.

 

Dla mnie 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz coś zepsute. U mnie fraps w 1360x768 i wszystkim na max pokazuje najczęściej ok 80 fpsów :> C2D3Ghz i GF9600GT po oc

Też cienie na 1024, aa x4, anizo x8 i reszta full??

Może giera średnio radzi sobie ze SLI - Crysis plywa w 1680 High + AA i AN w 60 fps, wiec.... :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...