Skocz do zawartości
ABI-FOX

Call Of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

Sam gameplay dosyć ciekawy, ale jak ma być cały czas taka rozpierducha to ja chyba podziękuję. Jak chcę sobie postrzelać do wszystkiego to mogę odpalić jakiegoś COD'a. To wlaśnie klimat i fabula wciągała w tej grze. Nawet takie bieganie z lukiem czy jazda na koniu po bezdrożach miało swój urok.

 

Mam nadzieję, że to tylko część jakiejś misji na froncie. Możliwe, że to urywki z początków gry, bo przecież Bracia McCall dezerterują w poszukiwaniu skarbu. Tak przynajmniej jest napisane w zapowiedziach. Mam nadzieje, że fabuła się rozwinie w iście Western'owskim klimacie.

 

Co zauważyłem jeszcze to pojedynki na rewolwery, które uległy zmianie . Mam nadzieję, że na lepsze niż w poprzedniej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza dobrą grafiką nie ma tu nic ciekawego. Póki co - zero polotu i całkowita odtwórczość. Zwykły fps i nic więcej.

 

Liczyłem, że chłopcy zrobią coś co choćby o włos wychodzi poza schemat...ale gdzie tam :wink: ...po raz nie wiem który będzie ameryakńskie kino akcji :wink:

 

Poza tym strach pomyśleć jakie będą wymagania sprzętowe; optymalizacja silnika jest, podobnie jak jakakolwiek oryginalność i pomysłowość, zupełnie poza zasięgiem naszych chłopców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Poza dobrą grafiką nie ma tu nic ciekawego. Póki co - zero polotu i całkowita odtwórczość. Zwykły fps i nic więcej.

 

Liczyłem, że chłopcy zrobią coś co choćby o włos wychodzi poza schemat...ale gdzie tam :wink: ...po raz nie wiem który będzie ameryakńskie kino akcji :wink:

 

Poza tym strach pomyśleć jakie będą wymagania sprzętowe; optymalizacja silnika jest, podobnie jak jakakolwiek oryginalność i pomysłowość, zupełnie poza zasięgiem naszych chłopców.

zwyczajnie zrzedzisz - ja raczej nie pogram w ta gre bo to nie moje klimaty, ale kibicuje naszym za odwagie poruszenia takiego tematu w grze bo jednak tego typu fps nie ma prawie na rynku.Pozatym co ci sie nie podoba?? zagrales juz ? mozesz wyrazic jakas opinie czy poprostu zjedziesz gre bo akurat tak wypadlo?

 

pamietam jak w F3 pelno bylo jechania po grze a pozniej najwieksi malkonteci grali i z czasem odwolywali swoja krytykie -jednak smieszne i zarazem tragiczne jest jak ludzie szybko wyrabiaja sobie opinie na zasadzie( np. po jednym filmiku) "bo moja jest najmojsza"...szkoda gadac

 

ps. moze jak by ktos zaplacil autorom za wychodzenia poza schematy to by cos z tym zrobili, tylko kto to pozniej kupi? a zyc chyba chce kazdy

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP bedzie dobry moze nawet bardzo dobry ale to nie on decyduje o sukcesie gry teraz przyszlosc to rozgrywka sieciowa i na tym powinni sie skupic tworcy a MP bedzie taki jak w COJ 1 czyli na wysoko zenujacym poziomie dno i kilometr mulu niestety :( jakby call of duty (tworcy na nim sie wzorowali przy tworzeniu COJ 2) nie mialo trybu multiplayer to bym kupil ta gre przeszedl za pierwszym razem SP w ciagu 7godz na najnizszym poziomie i odlozyl gre na polke aby osiadla kurzem i zapomnialbym o tym tytule w morzu innych gier przeciez to dzieki fenomenalnemu MP ta gra podbila serca graczy na calym swiecie minelo ponad 5lat od premier pierwszej czesci COD'a a ja dalej mam go na dysku i dalej w niego gram jak i tysiace innych graczy to oni podtrzymuja ta gre przy zyciu to oni tworza rozne modyfikacje mapy skinny itd... a jak wyglada sytuacja po 2 latach od premiery Call of juarez?? ta gra zyje ?? jak wyglada ilosc sprzedanych kopi? ilu nowych uzytkownikow zyskala od poczatku 2009? sa jakies dane?

 

Tak, od tego wszystko się zaczęło ;) Niektórzy z Was do tej pory częściej sięgają po wcześniejsze wersje CODa, które uważają nawet za lepsze od nowszych produkcji. Jeśli zacząłeś przygodę z „Call of Duty” od części „Modern Warfare” lub też grałeś tylko w „World at War” to teraz będziesz mógł posmakować troszkę z korzeni CODa, bo właśnie zapowiedziano ponowne wydanie „Call of Duty Deluxe Edition” i „Call of Duty 2”. Gry ponownie ukażą się w ramach programu „Best of Activision”, czyli ponownych wydań najbardziej cenionych gier wydawanych przez Activision Przypomnę, że wersja Deluxe zawiera podstawkę Call of Duty oraz dodatek Call of Duty: United Offensive. Obie gry oczywiście będą dostępne w polskiej wersji językowej (polskie napisy).A co z cenami? Cena będzie dość atrakcyjna, bo każdą z gier zapłacimy 39.99 zł (Cena w sklepie LEM) Gry będą do kupienie już niedługo, a już teraz możecie zakupić je w przedsprzedaży w sklepie LEM (CoD:UO i CoD2). Ilość zapewne będzie ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy ;)

Call of Juarez Bound in Blood bedzie tylko dobra gra niczym wiecej swoje 5min bedzie miala pozniej wyladauje na smietniku historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie z kolei ważniejsze jest teraz dobre SP. MP gram po parę godzin tygodniowo (COD4) i tyle mi w zupełności wystarczy. SP z dobrą fabułą przyciąga mnie na tyle, by przejść grę parę razy (Half-life 2,EP1,EP2 PC z 20 razy ; X360 z 5 razy ;) ) Co do MP w CoJ to zgadzam się, że było słabe, ale poza modem do Q3 (western czy jakoś tak) nie dane mi było jeszcze grać w tych klimatach z ludźmi po sieci. Oczywiście, że częściej bym wracał do gry jakby było dobre MP, ale ludziom to kiedyś nie przeszkadzało, ani mi również. Kupowałem grę na PSX czy PC i grałem po parę razy pod rząd w takie tytuły jak Prince Of Persia czy Resident Evil. Wtedy nie myślałem nawet o trybie Multiplayer.

 

Co do trailera to dla mnie wypas. Jest na co czekać i troszkę się w sumie uspokoiłem. Obawiałem się zwykłego bezmyślnego shootera.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardo- wszystko ok? Próbuje się doszukać jakiejś analogii względem CoD ale za cholerę nie mogę ... w ogóle jaki był sens twojej wypowiedzi bo ciężko to rozkminić.

:lol2: (takim ciężkim starosłowiańskim śmiechem)...dawno nie czytałem tak jajcarskiego podsumowania :wink: .

 

Co do następcy CoJ jestem sceptyczny. Jak wspominałem wcześniej, nie liczyłbym na oryginalność i pomysłowość. Ponadto jakakolwiek optymalizacja jest zupełnie poza możliwościami tego studio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez (1) nadal ma kilka serwerów, przed chwilą odpalałem sobie gierkę na DX10 all max (wygląda super btw), zerknąłem na listę serwerów, nawet jest kilka od techlandu, graczy może z 200 ogółem (w tej chwili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta o co tyle krzyku bedzie nudno schematycznie moze jakies zawirowania w fabule COJ bedzie dobra gra dla przecietnych graczy niczym wiecej

 

co mnie boli? to ten silnik ,,chrome,, napisany na javie jest tak archaiczny,ze piramidy egipskie przy nim to cud nowoczesnej architektury ten engin mozna porownac do starej kobiety napakowanej silikonem i botoksem niby wszystko piekne blyszczace a w srodku wszystko spruchniale i rozkladajace sie zwrocie na animacje postaci w 1:50min tego gameplaya http://www.youtube.com/watch?v=xYTzXtZknCQ smiac sie czy plakac ? fizyka N/C w COJ byl havok ale tak strzasznego jego wykorzystania nigdy wczesniej nie widzialem

 

ciakawe czy programisci z techlandu zaimplemtowali mozliwosc wychylania sie na boki (Q,E) do swojego enginu bo jak widze dodali juz system airon sight przy celowaniu jeszcze pare szczegolow a pod wzgledem techniczny/datali bedzie na takim samym poziomie ten tytul co COD z 2003 :) o balistyce recoil i zachowaniu sie broni niczego nie powiem bo musialbym to sam sprawdzic ale przegladajac gameplaye z motywami strzelanin jest to na poziomie prymitywnego CS choc moge sie mylic

 

 

Call of Juarez (1) nadal ma kilka serwerów, przed chwilą odpalałem sobie gierkę na DX10 all max (wygląda super btw), zerknąłem na listę serwerów, nawet jest kilka od techlandu, graczy może z 200 ogółem (w tej chwili).

czyli mniej niz GRA STWORZONA PRZEZ PARU AMATOROW-MODEROW red orchestra,ktorzy zrobili moda do UT i zgosili go do konkursu w ktorym wygrali od glownego sponsora NV 1mln USD :) jak widac porazka gra ,,,kompletnych amatorow,, graczy cieszy sie wieksza grywalnoscia niz tytul profesionalnego studia z,, technicznym finansowym zapleczem techlandu,,

Edytowane przez bardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Orchestra też ma wiele wad (czasami gram).

 

A wychylać się na boki już dawno temu można było nawet w gierce Chrome, przed chwilą sprawdziłem Call of Juarez i również taka opcja (Q i E) jest. Następnym razem sprawdź co piszesz ;)

 

Co z tego, że silnik jest w Javie? Nie jest aż taki zły, jak klimat będzie taki jak w CoJ to ja to pomęczę przynajmniej 50 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

O czym ty człowieku piszesz? To ma być dla żartu czy serio?

Nie każda gra jest zorientowana na tryb MP, jest to czasem tylko dodatek. Czy to, aż tak ciężko pojąć.

 

Pamiętasz taką grę Quake III Arena? Ludzie nadal w to graja, a gra wyszła wcześniej niż twój COD i mechanika rozgrywki jest znacznie prostsza (mam na myśli bronie, bo o mechanice poruszania się można by napisać książkę ;]).

Edytowane przez reloop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chłopie,to jest gra a nie symulator do strzelania na dzikim zachodzie,najważniejszy w grze jest klimat,bo bez tego gra na superhiper engine będzie właśnie tylko na raz albo i nie

A z jedynki klimat wręcz się wylewał,czego nie można powiedzieć o wielu innych grach

Co do drugiej części to niepokoi mnie ta megastrzelanina,jeśli nie będzie w tej grze skradania i tej kapitalnej muzyczki co w jedynce to kupa blada,a po trailerach coś tego nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie,to jest gra a nie symulator do strzelania na dzikim zachodzie,najważniejszy w grze jest klimat,bo bez tego gra na superhiper engine będzie właśnie tylko na raz albo i nie

A z jedynki klimat wręcz się wylewał,czego nie można powiedzieć o wielu innych grach

Co do drugiej części to niepokoi mnie ta megastrzelanina,jeśli nie będzie w tej grze skradania i tej kapitalnej muzyczki co w jedynce to kupa blada,a po trailerach coś tego nie widać

Nie widać bo dziś jest taka tendencja do pokazywania "rozpierduchy" na ekranie aby młodziaki miały kisiel w gaciach. Ja sie o inne elementy jak na razie nie martwię :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

zreszta o co tyle krzyku bedzie nudno schematycznie moze jakies zawirowania w fabule COJ bedzie dobra gra dla przecietnych graczy niczym wiecej

 

co mnie boli? to ten silnik ,,chrome,, napisany na javie jest tak archaiczny,ze piramidy egipskie przy nim to cud nowoczesnej architektury ten engin mozna porownac do starej kobiety napakowanej silikonem i botoksem niby wszystko piekne blyszczace a w srodku wszystko spruchniale i rozkladajace sie zwrocie na animacje postaci w 1:50min tego gameplaya http://www.youtube.com/watch?v=xYTzXtZknCQ smiac sie czy plakac ? fizyka N/C w COJ byl havok ale tak strzasznego jego wykorzystania nigdy wczesniej nie widzialem

 

ciakawe czy programisci z techlandu zaimplemtowali mozliwosc wychylania sie na boki (Q,E) do swojego enginu bo jak widze dodali juz system airon sight przy celowaniu jeszcze pare szczegolow a pod wzgledem techniczny/datali bedzie na takim samym poziomie ten tytul co COD z 2003 :) o balistyce recoil i zachowaniu sie broni niczego nie powiem bo musialbym to sam sprawdzic ale przegladajac gameplaye z motywami strzelanin jest to na poziomie prymitywnego CS choc moge sie mylic

 

 

 

 

czyli mniej niz GRA STWORZONA PRZEZ PARU AMATOROW-MODEROW red orchestra,ktorzy zrobili moda do UT i zgosili go do konkursu w ktorym wygrali od glownego sponsora NV 1mln USD :) jak widac porazka gra ,,,kompletnych amatorow,, graczy cieszy sie wieksza grywalnoscia niz tytul profesionalnego studia z,, technicznym finansowym zapleczem techlandu,,

to niewiele Twoje wypowiedzi roznia sie od Twojej wizji gry - czyli jak piszesz : "na zewnatrz ladnie blyszczace a w srodku sprochniale i rozkladajace sie"..itp itd. Nie myslales zeby poprostu w swojej nienawisci do gry poprostu udawac ze jej nie ma? poprawisz humor sobie i innym

 

 

poki co zycze chlopakom z techlandu udanej gry i duzo kasy za swoja produkcje, co ciekawe zapowiedz nowej gry zostala bardzo dobrze przyjeta na zagranicznych forach :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy, co już grali - http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5652&STR=1 - i mimo dużego entuzjjazmu napisali, że gra jest całkowicie liniowa i sprowadza się do trywialnej strzelanki. Czyli żadnej pomysłowości i polotu, a jedynie duża dawaka strzelania do wszystkiego co się rusza (jakież to oryginalne i twórcze - bravo Techaland). Do tego dojdą jeszcze horrendalne wymagania sprzętowe.

 

Ja raczej podziękuje. Czekam na nowego S.T.A.L.K.E.R.A. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę to niż STALKERA, którego za nic nie mogę strawić. Nawet jak będzie więcej strzelania to nie zaszkodzi. Klimat będzie taki jak lubię i do tego grywalność. To mi w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...