Skocz do zawartości
Gość piotrekxz

Odradzamkupnalapa Z Firmy Sprzetkom/inwazjapc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrekxz

Witam P, odradzam kupna laptopa w tej firmie Sprzetkom/Inwazja. Zostanie oszukany tak jak ja zostalem. Kupilem Laptopa Wlasnie w tej firmie, ggdy go dostalem okazalo sie ze ma inny procesor niz byl na aukcji. Do dzis sie z nimi sadze, i nadal jeszcze nie zwrocili mi pieniedzy za laptopa pomimo ze juz im go dawno wyslalem. Oni zeruja i zarabiaja na takich jak my, zwyklych osobach fizycznych. Mowie to , mam zamiar to pow kazdemu kto chce kupic od nich laptopa, zeby poprostu wiecej taki prosty czlowiek jak ja nie zostal oszukany. Stracilem na nich mnostwo kasy na telefony, na kafejki internetowe i na benzyne zeby ta sprawe wyjasnic(jakies 500zl) i co mi z tego przyszlo? Nadal jeszcze nie otrzymalem kasy za laptopa ktory okazal sie inny niz na aukcji. Wiadomo ze zrobicie i tak to co bedziecie chcial, ale poprostu uprzedzam. Jesli macie jeszcze jakies pytania, mozna smialo pytac. Crazy_mister@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę składnię Twojej wypowiedzi, śmiem mieć poważne wątpliwości czy np. rozumiałeś warunki gwarancji itp. Jak chcesz zakładać taki topic to wal konkretami. Zbluzgać można każdą firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3196551[/snapback]

Biorąc pod uwagę składnię Twojej wypowiedzi, śmiem mieć poważne wątpliwości czy np. rozumiałeś warunki gwarancji itp. Jak chcesz zakładać taki topic to wal konkretami. Zbluzgać można każdą firmę.

Autor szybko nie napisze bo nie rozumie zasad obowiazujacych na forum - w tym zakazu floodowania kilku subow takimi samymi watkami.

Pozatym szczerze - chcecie czytac podobne wypociny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, abstraciach!ac od wypowiedzi zalozyciela tematu, ta firam rzeczywiscie nie grzeszy profesjonalizmem. Bylem w ich salonie osobiscie i mam wrazenie, iz jedynym ich celelem jest oglupienie kupujacego i wcisniecie akurat zbednej tandety. Zreszta wystarczy spojrzec na jedna z ich aukcji:

 

http://allegro.pl/item528144401_gracz_acer...1g_gratisy.html

 

Zacytujmy:

 

"NOTEBOOK Z MATRYCĄ FULL HD 1080i ( HD READY)16" CineCrystal z WCG (+33%)

(dodatkowo zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia)

ROZDZIELCZOŚĆ 1920x1080 (w trybie VIDEO) "

 

"TFT WXGA o rozdzielczości (1366X768) Full HD 1080i (HD Ready) CineCristal +WCG - najnowsza technologia poprawiająca odwzorowanie barw"

 

Czyli jak wcisnac full hd do lapa bez full hd ;) zapewne to "w trybie VIDEO" odnosi sie do mozliwosci odtworzenia filmu...

 

Cala aukcja az kipi od tandetnej propagandy w najgorszym wydaniu. Szczerze odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, ja kupuję w sklepach (agito.pl, kdo.pl, sirius.pl... i kilka innych) i takich problemów nie mam. A z serwisów aukcyjnych nigdy nie korzystam, bo tam właśnie jak to pokazaliście sami roi się od takich "sklepów" w których w najlepszym wypadku wszystko co powinno stać na pierwszym miejscu jest dla nich najmniej ważne.

 

Jak ja czytam o takich problemach to jest to dla mnie taka abstrakcja jak teoria względności połączona z dziełami Pablo Picassa.

 

 

 

P.S.

Jaka składnia wypowiedzi narzekającego klienta taki sklep.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tam jest napisane moze byc i bzdura ale ogolnie to sam wybierasz laptopa i bierzesz tam gdzie jest najtaniej. Ja kumplowi kupowalem tam laptopa w oddziale w Gdansku oczywiscie odbior osobisty i nie bylo najmniejszych problemow. Ogolnie to takich drogich rzeczy nigdy nie kupuje wysylkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrekxz

Biorąc pod uwagę składnię Twojej wypowiedzi, śmiem mieć poważne wątpliwości czy np. rozumiałeś warunki gwarancji itp. Jak chcesz zakładać taki topic to wal konkretami. Zbluzgać można każdą firmę.

Kolego Drogi Prosze. Witam , odradzam kupna laptopa w tej firmie Sprzetkom/Inwazja. Zostanie Pani/Pan oszukana/y tak jak ja zostalem. Kupilem Laptopa Wlasnie w tej firmie, ggdy go dostalem okazalo sie ze ma inny procesor niz byl na aukcji Powinien Byc 1066MHZ FSB a byl 800Mhz, w dodatku Karta graficzna miala byc na ddr3 a byla na ddr2 przekret na przekrecie. Do dzis sie z nimi sadze, i nadal jeszcze nie zwrocili mi pieniedzy za laptopa pomimo ze juz im go dawno wyslalem. Oni zeruja i zarabiaja na takich jak my, zwyklych osobach fizycznych. Mowie to pani/u, mam zamiar to pow kazdemu kto chce kupic od nich laptopa, zeby poprostu wiecej taki prosty czlowiek jak ja nie zostal oszukany. Stracilem na nich mnostwo kasy na telefony, na kafejki internetowe i na benzyne zeby ta sprawe wyjasnic(jakies 500zl) i co mi z tego przyszlo? Nadal jeszcze nie otrzymalem kasy za laptopa ktory okazal sie inny niz na aukcji.

 

Swoja droga, abstraciach!ac od wypowiedzi zalozyciela tematu, ta firam rzeczywiscie nie grzeszy profesjonalizmem. Bylem w ich salonie osobiscie i mam wrazenie, iz jedynym ich celelem jest oglupienie kupujacego i wcisniecie akurat zbednej tandety. Zreszta wystarczy spojrzec na jedna z ich aukcji:

 

http://allegro.pl/item528144401_gracz_acer...1g_gratisy.html

 

Zacytujmy:

 

"NOTEBOOK Z MATRYCĄ FULL HD 1080i ( HD READY)16" CineCrystal z WCG (+33%)

(dodatkowo zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia)

ROZDZIELCZOŚĆ 1920x1080 (w trybie VIDEO) "

 

"TFT WXGA o rozdzielczości (1366X768) Full HD 1080i (HD Ready) CineCristal +WCG - najnowsza technologia poprawiająca odwzorowanie barw"

 

Czyli jak wcisnac full hd do lapa bez full hd ;) zapewne to "w trybie VIDEO" odnosi sie do mozliwosci odtworzenia filmu...

 

Cala aukcja az kipi od tandetnej propagandy w najgorszym wydaniu. Szczerze odradzam.

Popieram, odradzam, oni kpia sobie z ludzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają dobre ceny. Myślę że warto u nich kupować jeśli odbieramy sprzęt osobiście. Kupowałem u nich laptopa FSC wujkowi - C2D 1,73GHz, 2GB RAM i 250GB HDD zaoferowali za 1450zł kilka miesięcy temu... fakt obsługa trochę kuleje bo pisałem że odbiór osobisty, a oni nie potwierdzili tego itp, być może bałagan troszkę mają. Ale cena była dobra, a i sprzęt bez problemu. Czy ja wiem czy można ich rozpatrywać w kategorii naciągaczy? Na moje oko są nieco słabo zorganizowani, więc śmiem przypuszczać że błąd w opisie laptopa zakupionego przez autora tematu to była zwykła pomyłka ze strony Sprzętkomu, wynikająca z owej przeciętnej organizacji.

 

Ogółem myślę, że jeżeli odbieramy osobiście w oddziale (a jest kilka w całej Polsce) to nie ma się czego bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku w krakowskim oddziale ( zamawiajac przez allegro pozniej telefonicznie i mailowo ) kupilem aparat cyfrowy Fuji 9600 oraz pare misiecy pozniej zestaw glosnikowy logitech x-540. W zadnym z przypadkow nie bylo problemow, szybki kontakt i mila obsluga. Polecam ten sklep, niemam zadnych zastrzezen. W lutym mam zamiar kupic laptopa i jesli cena bedzie dobra to napewno kupie go u nich.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem w gliwicach , samsunga r510 ( czy siakos takos ) , nie mieli na stanie , sciagneli na nastepny dzien ... mila pani zadzwonila lapek jest

 

 

przyszedlem do nich , pan mi otworzy lapka , pokazal co w srodku siedzi i tyle.

 

laptop smiga caly czas ..

 

 

jednym slowem zalezy na co sie trafi a raczej na kogo ...

 

btw po twojej skladni wnioskuje ze jestes bardzo mlody i/lub robisz antyreklame tej firmie + nie umiesz czytac warunkow gwarancji/ rekojmii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem w poznaniu notebooka

jestem z niego baaardzo zadowolony, odbiur osobisty w ciagu 2 dni bez najmniejszych problemow, fachowo odpowiedzieli na kazde moje pytanie.

z cala pewnoscia polecam te sklepy

co do piotrkaxz to mysle ze niestety robi antyreklame. piotrekxz powiedz gdzie pracujesz pewnie w innym sklepie z branzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Inwazjapc byłem parę razy, za każdym razem nie było tego produktu co akurat chciałem nabyć i zawsze próbowali mi wcisnąć na szybko coś innego

Hmm - taka chyba rola sprzedawcy. Inna sprawa, że na siłę nic nie powinno się "wciskać" - odstrasza.

 

Z moich doświadczeń - sklep we Wrocławiu (naprzeciwko Arestu): ciężko z początku znaleźć (niezbyt rzuca się w oczy front - na pewno mniej niż inne sklepy w okolicy); obsługa znośna - trafiłem na sprzedawców znających się na rzeczy, minus za organizację (a przynajmniej wrażenie jej braku), duży plus za sprzęt (laptop Lenovo ThinkPad w bardzo dobrej cenie) i fachową poradę przed zakupem i już po zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...