Skocz do zawartości
Lysyn

Chlodzenie Wc W Skrzynce Z Plexi Za Biurkiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem ze zrobie sobie WC na i920 w skrzynce z plexi, ktora bedzie stała za biurkiem polaczona z obudowa tylko dwoma węzami i ew zasilaniem.

 

Dodaje rysunek bardzo prowizoryczny :0

Bloczek Swiftech Apogee GTZ. Reszta to: rez Black Water O-Tank 170; Swiftech pompa MCP350 12V (Laing DDC 1T); Thermochill PA120.3 Triple Radiator.

Czy te komponenty sa ok? Kwestia gwintow?

 

Czy ktos wykonal by mi taka skrzynke z plexi? Na juz :)

 

Opis. Z przodu tam gdzie sa te 3 otwory ( i zacienienie na drugim obrazku) to bylaby chlodnica a za nia 3 wentylatory. W srodku skrzynki reszta komponentow. Z tylu dziurki do przewiewu powietrzea a na dole 2 weze.

post-7994-1232050885_thumb.jpg

post-7994-1232050893_thumb.jpg

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobi. Ale na wiosne :)

 

 

Mi potrzeba na wczoraj nawet :)

on zawsze dużo pracy ma :razz:

A tak na poważnie to nie lepiej upakować wszystko do obudowy, myślę że taniej wyjdzie kupic używanego BT chiefteca albo coś podobnego gdzie upchasz graty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wiem itd. Ale mam taka koncepcje. Mzoe ktos oprocz Maniakalnego ma takie mozliwosci. PS. A komponenty sa dobre?

chyba że tak :P są np takie punkty gdzie można na wymiar dostać kawałki, a we własnym zakresie bedziesz musiał nawiercać i kleic do kupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...