Skocz do zawartości
bobik133

Dysk 1tb Do 440 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh pomyliłem się bo popatrzyłem na 640 gb i to był seagate :) hehe wezmę 2x 640 nie zależy mi na wydajności tylko dyski maja trzymać (obrazy cd\filmy\muzyke\dokumenty ) :) dziekuje za pomoc !! Miguel707 ! a mógł byś podać mi jakie dokładnie model WD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego?

 

Za niewielką dopłatą można mieć ok. 280GB więcej, niż w przypadku 1TB. No i można w RAID połączyć...

No i co z tego? :o Kupuje to co uwazam... A to w RAID nie moge polaczyc tego dysku? :o Nastepnym razem nie odpowiadaj jak masz tak odpowiadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta w RAID można połączyć, jak sie dokupi drugi dysk. Masz jakieś wątpliwości, co do opłacalności rozwiązania 2x WD 640GB AACS? Doradza się gorsze rozwiązanie, bo samemu się takie ma?

 

I ty mi mówisz, żebym to ja nie odpowiadał?

 

Ty mi akurat "możesz" kazać...

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor przecież napisał że posiada już jeden dysk 1TB. W sumie to również uważam że lepiej byłoby dokupić kolejny 1TB niż 2x640GB. Powinno być trochę ciszej, 1 dysk pobierze trochę mniej prądu itd. A skoro nie chodzi o wydajność to raid 0 mija się z celem ponieważ można utracić dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta w RAID można połączyć, jak sie dokupi drugi dysk. Masz jakieś wątpliwości, co do opłacalności rozwiązania 2x WD 640GB AACS? Doradza się gorsze rozwiązanie, bo samemu się takie ma?

 

I ty mi mówisz, żebym to ja nie odpowiadał?

 

Ty mi akurat "możesz" kazać...

Ja tobie nie kaze... Nie mam zadnych watpliwosci co do oplacalnosci 2xWD 640GB. Nie mam gorszego rozwiazania bo nie wiesz ile zaplacilem za dysk ktory mam w swoim kompie :) Lepiej imho kupic 1TB i dokupic drugi z czasem. Tak zrobie wiec rozwiazania gorszego nie mam :) Podalem tylko swoja propozycje... BTW Temat to 'Dysk 1TB do 440zl' a nie 'Dysk 640GB x2 do 440zl' wiec...

Pozdro!

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc tego, że autor ma już jeden taki dysk, to nie zauważyłem. Myślałem, że to będą dwa nowe dyski.

 

 

Peace.

 

 

Zwracam honor - jak RAID0 chciałby autor, to lepiej tego Samsung 1TB, lecz jeśli autorowi bardziej zależy na pojemności, a przecież z dwóch WD 640GB AACS, które są bardzo ciche można zrobić RAID, a tego 1TB zrobić oddzielnie.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam samsunga f1 - niestety, bo zaczyna zdychac, ogolnie dysk fajny - cichy, szybki, ale zaczely sie pojawiac bledne sektory i lipa :/ chyba juz go nie uratuje. Co byscie polecili - solidnego i cichego, zeby sie nie posypalo po pol roku :) tak do pojemnosci 1T , zastanawiam sie tez czy nie lepiej kupic 2 dyski i zrobic rajd 0 ? pewnie te 2xWD 640GB bylo by nie glupie, ale moze jakies inne propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...