Skocz do zawartości
NumeroUno

Nagrywarka Samsung - Nie Nagrywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z nagrywarką Samsunga: TSSTcorp CD/DVDW SH-S182D.

Chciałem nagrać pare filmów na płytkę: Omega i Think Xtra (DVD-R), ale po nagraniu (dość długim, bo przekroczyło to co pokazuje Nero) na płycie były widoczne naprzemiennie paski ciemny i jasny (nagrane i czyste).

U mnie na LG takie coś nie ma miejsca..

 

Właściwości napędu dysków optycznych	Opis urządzenia	TSSTcorp CD/DVDW SH-S182DNumer seryjny	SH-S182DFirmwareFirmware Revision	SB02Rozmiar bufora	2 MBProducent	Toshiba-SamsungTyp urządzenia	DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAMInterfejs	ATAPI	Writing Speeds	DVD+R9 Dual Layer	8xDVD+R	18xDVD+RW	8xDVD-R9 Dual Layer	8xDVD-R	18xDVD-RW	6xDVD-RAM	12xCD-R	48xCD-RW	32x	Reading Speeds	DVD-ROM	16xCD-ROM	48x	Supported Disk Types	BD-ROM	NieobsługiwaneBD-R	NieobsługiwaneBD-RE	NieobsługiwaneHD DVD-ROM	NieobsługiwaneHD DVD-R	NieobsługiwaneHD DVD-RW	NieobsługiwaneDVD-ROM	ReadDVD+R9 Dual Layer	Read + WriteDVD+R	Read + WriteDVD+RW	Read + WriteDVD-R9 Dual Layer	Read + WriteDVD-R	Read + WriteDVD-RW	Read + WriteDVD-RAM	Read + WriteCD-ROM	ReadCD-R	Read + WriteCD-RW	Read + Write

Proszę o pomoc, czy coś jest nie tak z laserem zapisującym czy to coś innego i czy da się to jakoś naprawić, z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem cos takiego na nagrywarkach laptopowych.. po 2 stosujesz płyty niskiej jakosci ( jesli Think xtra jest X16 to to jest fajna płyta bo testowałem je i mam kilka w domu ale juz seria x8 to porazka... )

 

2 raz nagrane i juz było ok ... racej bym tu stawiał na bład programu do nagrywania... lub jakis proces przyblokował..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...