Jump to content
Nick126

Reklamacja - Parę Pytań.

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o gwarancje to wszystko zależy gdzie kupowałeś sprzęt. Ja osobiście spaliłem zasilacz, bo zmieniłem mu wiatrak, więc gwarancja powinna przepaść, jednak przyjeli go. Zalęzy jeszcze jaka firma tego zasilacza. Jednak najlepiej powiedzieć, że było spięcie instalacji sieci i po problemie.

Z zasilaczem możesz robić co chcesz, np odpalać nim samochód. To po stronie sprzedawcy/producenta leży udowodnienie Ci, że używałeś go w niewłaściwy sposób.

Oddawaj zasilacz na gwarancję i niczym się nie przejmuj. A nastepnym razem zanim założysz temat, poszukaj.

Jeżeli chodzi o gwarancje to wszystko zależy gdzie kupowałeś sprzęt. Ja osobiście spaliłem zasilacz, bo zmieniłem mu wiatrak, więc gwarancja powinna przepaść, jednak przyjeli go. Zalęzy jeszcze jaka firma tego zasilacza. Jednak najlepiej powiedzieć, że było spięcie instalacji sieci i po problemie.

Jeżeli tak powiesz to na pewno odmówią przyjęcia zasilacza.

Zresztą przeczytaj sobie kartę gwarancyjną - zwykle piszą, że gwarancja nie obejmuje uszkodzenia sprzętu spowodowanego czynnikiem zewnętrznym (czyli np. spięcie instalacji sieci).

Możesz powiedzieć (powinieneś), że sam się spalił - działał, i się spalił sam od siebie np z powodu tanich materiałów użytych do jego budowy.