Skocz do zawartości
Nick126

Reklamacja - Parę Pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o gwarancje to wszystko zależy gdzie kupowałeś sprzęt. Ja osobiście spaliłem zasilacz, bo zmieniłem mu wiatrak, więc gwarancja powinna przepaść, jednak przyjeli go. Zalęzy jeszcze jaka firma tego zasilacza. Jednak najlepiej powiedzieć, że było spięcie instalacji sieci i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zasilaczem możesz robić co chcesz, np odpalać nim samochód. To po stronie sprzedawcy/producenta leży udowodnienie Ci, że używałeś go w niewłaściwy sposób.

Oddawaj zasilacz na gwarancję i niczym się nie przejmuj. A nastepnym razem zanim założysz temat, poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gwarancje to wszystko zależy gdzie kupowałeś sprzęt. Ja osobiście spaliłem zasilacz, bo zmieniłem mu wiatrak, więc gwarancja powinna przepaść, jednak przyjeli go. Zalęzy jeszcze jaka firma tego zasilacza. Jednak najlepiej powiedzieć, że było spięcie instalacji sieci i po problemie.

Jeżeli tak powiesz to na pewno odmówią przyjęcia zasilacza.

Zresztą przeczytaj sobie kartę gwarancyjną - zwykle piszą, że gwarancja nie obejmuje uszkodzenia sprzętu spowodowanego czynnikiem zewnętrznym (czyli np. spięcie instalacji sieci).

Możesz powiedzieć (powinieneś), że sam się spalił - działał, i się spalił sam od siebie np z powodu tanich materiałów użytych do jego budowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...