Skocz do zawartości
user128

Problem Z Klawiatura Ms Comfort Curve

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dokładnie sprawa ma się jak w temacie, kupiłem przed chwilka sobie tą właśnie klawiaturę i po podłączeniu jej do pc przy ekranie startowym gdzie jest okno wyboru systemu operacyjnego u mnie (winXp albo Mandriva) nie mogę dokonać właśnie wyboru który system chcę uruchomić, ponieważ nie działają strzałki na klawiaturze góra - dol

sprawa jest o tyle dziwna ze gdy np wejdę do biosu strzałki normalnie chodzą i reagują to samo jak jestem już w systemie...

 

Prosił bym o pomoc w tym temacie, podejrzewam ze może mam nie włączony któryś przycisk na klawiaturze dlatego tak jest ale patrze się już w niż 30 minut i naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi, dodam ze na starej klawiaturze na której właśnie pisze Logitech Ex110 wszystko jest ok.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem już o problemie z grubem czy lilo (już nie pamiętam) że nie obsługuje klawiatur USB, mimo że bios poprawnie wykrywa. W każdym razie to nie problem samej klawiatury (prawdopodobnie każda na USB będzie tak miała i nic źle nie wcisnąłeś). Jakiś linuksowiec musi sie wypowiedzieć.

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprawa ma się tak jak mówisz, klawiatura gryzie się z grubem ale problem rozwiązałem poprostu zamieniłem system ktory byl botowany domyslnie z Linuxa na Wina akurat jakos teraz czesciej korzystam z winka. Gorzej tylko bedzie jak bede chciał wejsc na mandrive ;/ Ale poki co pasuje mi tak jak jest teraz wiec temat można zamknąć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...