Skocz do zawartości
Simon

Arctic Cooling Copper Silent TC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca jestem pewny, a nie chce mi się rozkręcać obudowy, ale wyciągnij poprostu z wtyczki kabel od czujnika ;] Bodajże to ten żółty... Powinno zadziałać, z tym że w biosie musisz wyłączyć alarm uszkodzenia wentylatora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jestem pewny, a nie chce mi się rozkręcać obudowy, ale wyciągnij poprostu z wtyczki kabel od czujnika ;] Bodajże to ten żółty... Powinno zadziałać, z tym że w biosie musisz wyłączyć alarm uszkodzenia wentylatora...

To nic nie da!!! W ten sposób jedynie pozbędziesz się licznika obrotów, a czujnik temperatury nadal będzie działał. Jedyne co możesz spróbować to wyciągnąć wentylator, obciąć czujnik i zewrzeć końcówki. Uwaga!!! To są jedynie rozważania teoretyczne! Powinno działać, ale zawsze jest jakieś ryzyko. Nigdy tego nie próbowałem. Jakby ci się udało to napisz jakie były wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D ]

Mam taki sam wiatrak. Szczerze mówiąc nadaje się tylko do XP 1900+ i nie więcej. Odkręć wiatrak, wytargaj termistor z pomiędzy żeberek radiatora i odetnij go. Przewody zewrzyj. U mnie działa OK. Ale do OC zbytnio się nie nadaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...