Skocz do zawartości
kolesgit

7300gt MaŁy Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy wybrałem trafną kategorią jeśli się pomyliłem to przepraszam, mam mianowicie geforce 7300gt sonic z chłodzeniem XC-70 Cu+, dziś jak skręcałem komputer zapomniałem podłaczyć wiatrak do prądu:), po prostu wyleciało mi z głowy, tak przez 6h grałem w World of Warcraft dopiero około godziny 23 popatrzyłem na komputer i widziałem że coś nie świeci się chłodzenie, patrzę a wiatrak nie podłączony, odrazu ściągłem boczny panel obudowy i palcem sprawdziłem czy radiator nie parzył, jak się okazało parzył, i podłączyłem wentylatorek do 12v odrazu wszystko się schłodziło, pytanie takie, czy karta się nie uszkodziła chodziła tak bez wentylatorka 6h w sumie gra się nie przycinała ani nic z tych typu rzeczy, więc jeśli możecie mi napisać, czy oby nie przypaliłem rdzenia czy coś w tym rodzaju, za pomoc będę bardzo wdzięczny, po prostu się martwię.

 

Serdecznie Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc, kolesgit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komputer działał bez problemu i nic się nie zawieszało to co najwyżej karta nagrzała się do dużych temperatur ale była w stanie jeszcze normalnie pracować. Zatem myślę że nic sie nie stało. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komputer działał bez problemu i nic się nie zawieszało to co najwyżej karta nagrzała się do dużych temperatur ale była w stanie jeszcze normalnie pracować. Zatem myślę że nic sie nie stało. :wink:

Ok dzięki. przynajmniej wiem teraż iż nic jej się nie stało:). Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss13

Następnym razem proponował bym nakleić taką żółtą kartkę na bok obudowy (od środka) i napisać tam ,,PODŁĄCZ WIATRAK!" ,naprawde pomaga ! ;p (This is not JOKE!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem proponował bym nakleić taką żółtą kartkę na bok obudowy (od środka) i napisać tam ,,PODŁĄCZ WIATRAK!" ,naprawde pomaga ! ;p (This is not JOKE!)

Ok tak zrobię :) dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys nie podlaczylem wiatraka do athlona xp. jak sie o tym zorientowalem, to zgasilem kompa, podlaczylem wiatrak i wlaczylem ponownia, po tym zabiegu (a trwalo to chwilke) bios wskazywal 145*C na procku, ile mial przed wylaczeniem? lepiej nie myslec :) i nic mu sie nie stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...