Skocz do zawartości
Dj_Set

Problem Z Laptopem

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż od jakiegoś czasu mam problem z laptopem wcześniej gdy zainstalowałem gierke np Need for Speed Underground 2 to śmigała mi na max detalach i wszystko super dokupiłem sobie nawet ostatnio dodatkowa kość ramu teraz mam 3GB ale ostatnio z moim kompem chyba cos nie tak ponownie zainstalowałem Undergrounda 2 bo chciałem jeszcze raz przejsc i co gram jakies kilkanascie sekund i gra przycina ;/ potem znowu na pełnych obrotach i znowu przycina sformatowałem dysk postawiłem systema na nowo i co i znowu to samo nie wiem co moze byc przyczyna myślałem ze przyczyna moze byc kaspersky ale to nie to wyłączyłem go i nadal nic wszystkie inne programy zbedne wyłączyłem i co nadal przycina ;/ eh a nie powinno dawniej na max detal jechałem z tym co sie mogło stać ?:(

 

Dodam ze przed dołożeniem ramu tez to miałem po dodaniu tez jest :(

Edytowane przez Dj_Set

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej. Opisałem podobną rzecz w innym wątku nie tak dawno temu. Na przykładzie Call of Duty 4. Po roku użytkowania nawet na min. detalach po godzinie gra się zaczęła ścinać poniżej 1 FPS. Poradzono mi, żebym użył sprężonego powietrza. Oczywiście zrobiłem inaczej i przedmuchałem ustami. :D Efekt był taki, że w pokoju była chmura kurzu. :) Co się okazało? Przed dmuchaniem laptop w czasie grania grzał się nawet do 86 stopni! Po tym zdarzeniu na wyższych detalach nie grzeje się bardziej niż 48 stopni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...