Skocz do zawartości
MaciekCi

Jaki Antyradar Kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mamy już na naszym rynku kilka legalnych antyradarów KLIK czy KLIK 2 .

 

Oczywiście mam możliwość zakupu funkcji takiej w swoim GPSie , ale wolałbym raczej osobne urządzenie. 

 

Ma ktoś doświadczenie z takimi urządzeniami ? Jak to działa ? Czy w miarę dobrze uaktualnia bazy danych ? Polska ma mieć do 2015 aż 1000 fotoradarów, więc trzeba zrobić odpowiednie zakupy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Polska ma mieć do 2015 aż 1000 fotoradarów, więc trzeba zrobić odpowiednie zakupy. ;) 

Bylo piracie kupowac "lexa' ;) - nie czuc w nim predkosci i trzeba mocniej cisnac a ja w moim rumburaku jak dobijam do 100 to moge poczuc sie jak Kubica w swoim bolidzie :lol2:

 

taki zarcik - EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegoś czasu mamy już na naszym rynku kilka legalnych antyradarów KLIK czy KLIK 2 .

 

Oczywiście mam możliwość zakupu funkcji takiej w swoim GPSie , ale wolałbym raczej osobne urządzenie. 

 

Ma ktoś doświadczenie z takimi urządzeniami ? Jak to działa ? Czy w miarę dobrze uaktualnia bazy danych ? Polska ma mieć do 2015 aż 1000 fotoradarów, więc trzeba zrobić odpowiednie zakupy. ;) 

zadnego... za takie cos mozesz dostac ostry mandat... TYLKO CB...

 

EDIT: to co podales to nie sa antyradary tylko zwykle nawigacje gps bez ekranu... zero uzytecznosci...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz gps to nie lepiej jest wgrac baze radarow? ewentualnie kupic cb...

20E / rok , przy czym nie wiem jak dokładne są te aktualizacje :? coś mi się wydaje że ciężko z tym.

 

Bylo piracie kupowac "lexa' ;) - nie czuc w nim predkosci i trzeba mocniej cisnac a ja w moim rumburaku jak dobijam do 100 to moge poczuc sie jak Kubica w swoim bolidzie :lol2:

 

taki zarcik - EOT

No tak. ;) Jak widze o 5 rano, dwupasmówkę, śliczną i pustą, to cisnę, a tu bach - fotoradar nastawiony na 110km/h i mam kolejne zdjęcie do portfolio. ;) A ja nie z tych, którzy są maniakami wysokich prędkości, ale raczej zależy mi na czasie. :P 

 

 

Neo_x -> wiem, że to działa na zasadzie GPS, bo normalnie u nas antyradary są nielegalne i można mieć "kuku" za to. ;) Więc o to nawet nie pytam. Tylko zastanawiam się,czy jako urządzenia tylko i wyłącznie do fotoradarów nie mają częściej i dokładniej aktualizowanych map.

 

A jak CB działa ? Bo styczność z tym urządzeniem miałem, ale żadnego doświadczenia z fotoradarami. Kumpel jak kiedyś jechał to poprostu pytał innych czy są jakieś patrole na drodze... ale jeśli to tak ma działać to dzięki bardzo, jak ja nad ranem jeżdże to drogi puste, więc wątpliwa sprawa żebym kogoś i to z CB spotkał. Jak to działa ?

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x -> wiem, że to działa na zasadzie GPS, bo normalnie u nas antyradary są nielegalne i można mieć "kuku" za to. ;) Więc o to nawet nie pytam. Tylko zastanawiam się,czy jako urządzenia tylko i wyłącznie do fotoradarów nie mają częściej i dokładniej aktualizowanych map.

 

A jak CB działa ? Bo styczność z tym urządzeniem miałem, ale żadnego doświadczenia z fotoradarami. Kumpel jak kiedyś jechał to poprostu pytał innych czy są jakieś patrole na drodze... ale jeśli to tak ma działać to dzięki bardzo, jak ja nad ranem jeżdże to drogi puste, więc wątpliwa sprawa żebym kogoś i to z CB spotkał. Jak to działa ?

Punkty poi masz aktualizowane praktycznie codziennie.. i do sciagniecia z sieci za free... wiec wciaz nie widze sensu takiego "antyradaru"

Zawsze sie ktos znajdzie na cb... liczac ze Twoje radio ma srednio w trasie 20 km zasiegu... zreszta przewaznie jak ktos widzi fotoradar czy krecace sie patrole to szybko taka informacja wpada w eter.

Co do tego czy warto takie cus ze swiatelkami kupic... pierw przeczytaj to: http://www.purepc.pl/polska_premiera_infor...yradar?page=all a pozniej to: http://forum.purepc.pl/Motoryzacja-f95/Pol...ml#entry3155340 ... jeden komentarz az nadto wyraza sens istnienia takiego urzadzenia:

"Fajne są te diody. Kazda wygięta w innym kierunku... "

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka nawigacje posiadasz ze zycza sobie 20E/rok za same radary?

Harman Kardon, z której średnio jestem zadowolony.

 

Dzięki wszystkim za komentarze, przeanalizowałem sprawę, i będę płacił te 20E w HK za punkty z radarami, zawsze to wygodniej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak:

 

ojciec mial antyradar Beltronics RX65 [ swego czasu kolo 1100zlotych kosztowal, teraz chyba podobnie ] i uwazal go za super urzadzenie. Jednakze, po tym jak zlapali go na suszarke, potem nakrecili mu film [ po poltora roku bez ZADNEGO PUNKTU] troche sie wkurzyl. Ze wzgledu na to, ze ma wysokie auto nie byl przekonany do CB, bo antena dluga itp itd... Dodatkowo, twierdzil ze to CB to szumi, brzdaka etc. Po tym, jak zalozylem do siebie CB [ po ladnej focie zalapanej na fotoradarze :P ] zdecydowal sie na zalozenie CB i nie zaluje. Smiga z radiem presidenta i antena sirio AS100 na 12cm magnesie.

 

Dodatkowo, takie CB ci da wiedze duzo wczesniej gdzie postawili przenosny fotoradar, gdzie stoja z suszarkami czy o korkach, kontrolach, wypadkach etc. Antyradar fale od fotoradaru lapal czesto w takim momencie, ze ledwo szlo wyhamowac. A o suszarkach powiadamial dopiero jak strzelili do kogos wczesniej i wylapal sygnal.

 

Takze, jesli chodzi o antyradary to hmmm... CB jest lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...