Skocz do zawartości
Kaeres

Nasze furki

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jest watek o motorkach to moze MY posiadacze samochodow sie wypowiemy. Jakie macie albo Wasi rodzice. Z jaka predkoscia najwiecej jechaliscie swoim samochodem, jak przyspiesza 0-100 km/h ?

Zaczalem ten watek wiec jako pierwszy sie pochwale, ze posiadam Mitsubishi Colt `92 - 1.6l 16V (113 KM). I jak na samochod wazacy 900 kg to jest ogromny silnik bo przyspieszam 0-100 w 8,2 s a max speed jaki osiagnalem na paliwie 95 oktan to 205 km/h. Kumpel ma taki sam woz i powiedzial, ze jak zalal V power z shella to poszedl 225 km/h. Musze to kiedys wyprobowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem Skoda Superb (za jakiś czas starzy ją kupią) z silnikiem 2.5 V6 TDI do setki w 10 sec, ale styknie :) Starsza pokazała klase i na jakieś wiejskiej drodze (afaltowej) 190 km/h - szybciej już się bała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Fiat (84rok) kupiony przez starszych w pewexie za dolary (wersja eksportowa) 8O 5 biegowa skrzynia 8O , jezdzi do dzis i jest teraz moj...Vmax jaka ja wyciagnolem to 110, wiecej sie nim boje jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rower Peugeota(autentycznie),

a ojciec Audi A6 Avant 1.8T po chiptuningu a mama VW Passat 1.6.

BTW. zaraz przyjdzie pewnie grzesio i wypowie się na temat "tatusiowych" samochodów

Heh, moze wrozka zostaniesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Poloneza Caro 1.6 GLi. Na prostej, rownej drodze jechalem 150, z gorki cos pomiedzy 160-170 (analog licznik i mala gorka :D)

Przyspieszenie- lepiej nie mowic. Mysle niedlugo cos porobic przy silniku i skrzyni- moze sie zwiekszy liczba kucykow, wiec i osiagi ROTFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rower Peugeota(autentycznie),

a ojciec Audi A6 Avant 1.8T po chiptuningu a mama VW Passat 1.6.

BTW. zaraz przyjdzie pewnie grzesio i wypowie się na temat "tatusiowych" samochodów

Heh, moze wrozka zostaniesz? :D

W temacie było zaznaczone żeby wypisywać takie i owakie auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przejme po mamusi Opla corse 1,2 75HP 160Vmax jechalem na paliwie 95 z orlen moze cos by dalo to z shela ale narazie nie bede prubowal:)Przyspieszenie mialem 0-100 12s Jak na moje potrzeby narzie stytknie potem jak sie dorobie moze vectra 2,0 16v lub passat 2,5 V6(ale to tylo mazenia narazie):)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rower Peugeota(autentycznie),

a ojciec Audi A6 Avant 1.8T po chiptuningu a mama VW Passat 1.6.

BTW. zaraz przyjdzie pewnie grzesio i wypowie się na temat "tatusiowych" samochodów

Heh, moze wrozka zostaniesz? :D

W temacie było zaznaczone żeby wypisywać takie i owakie auta
Jakis nadwrazliwy jestes. Przeciez nic nie mowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rower Peugeota(autentycznie),

a ojciec Audi A6 Avant 1.8T po chiptuningu a mama VW Passat 1.6.

BTW. zaraz przyjdzie pewnie grzesio i wypowie się na temat "tatusiowych" samochodów

Heh, moze wrozka zostaniesz? :D

W temacie było zaznaczone żeby wypisywać takie i owakie auta
Jakis nadwrazliwy jestes. Przeciez nic nie mowie :D
Jestem nadwrażliwy od tematu "jakim wozem jeździsz" :lol:

P.S.

fajnie, że zmieniłeś podpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to co na obrazku po lewej

jest to RENAULT 4 GTL z 1983 roku

poj. 1,1 34KM prędkość max 120 km/h

W ogole super samochodzik mam go od 7 lat i juz przejechałem ok 500,000 kilometrów tak tak dobrze czytacie 500,000

wdzieczne autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

206 90KM(HDi)

 

10s do 100km/h najwiecej to jechalem 160 :) wiecej nie widzialem potrzeby (sporo jeszcze zostalo pod pedalem)

 

vectra 100KM (tez turbo diselek)

pewnie jakies 13 s do 100km/h nawet nie probowalem ale troche muli

a max ze starszym 200km/h ... pewnie poszloby z 10km wiecej ale ta wskazuwka wchodzaca powoli na czerwne obroty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo163

Nic sie nie stalo

michalak

S2000 jest duzo dynamiczniejsze i jak jade w trase to jakos mi sie nim wygodniej jedzie , jest znacznie krotszy i zawsze sie zmieszcze pomiedzy tirami :] , planuje go stuningowac , narazie jest czysty bez chipow itd , ale mam plany co do niego :"]

Allroad jest wygodnym jak musze cos przewesc , albo wyjzedzam na wakacje z zonka :] , wtedy ona ma miejsce gdzie zaladowac te swoje wszystkie toboly i wszyscy sa zadowoleni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... no tak mój ojciec ma sporo furek:

Nissan Serena

Golf II (jest brata ale za ojca kasę)

Wadburg czy jak to się pisze (jak zrobię prawko bedzie mój)

2 maluchy...

I perełka czyli volga m-21 obecnie przechodzi naprawdę GRUNTOWNY remąt ojciec włożył w nią chyba ze 15000zł a włoży pewnie drugie tyle. Zapodał bym wam jej zdięcia ale nie wiem na jaki serwerk mógłbym to zapodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...