Skocz do zawartości
Kaeres

Nasze furki

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A3, 1.8T 180KM, 0-100km/h 7,5 sek. Vmax 232km/h (instrukcja), Vmax 243km/h (ja)

na obwodnicy testowale???

Hehe, no jasne. Ale taką prędkość można osiągnąć dopiero wieczorkiem (w wakacje) na odcinku Szadółki-Pruszcz

koleś rozśmieszasz mnie ja przy Geant jechałem jakieś 268 km/h Hi hi hi :D o 2 w nocy jakimś starym modelem 911

Ja nie chciałem Cię rozśmieszać, to raczej ty mnie rozśmieszasz. Porównujesz A3 180KM do Porsche 911 250-300 (???) KM ???

Ja mówiłem konkretnie o swoim samochodzie, że dopiero wieczorem można takie prędkości osiągnąć. Po pierwsze to od 220km/h przyspiesza już nie za szybko, a po drugie na obwodnicy jest pełno debili jeżdżacych lewym pasem. Jak byś troszkę częściej jeździł obwodnica to byś wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem (np. wszystkie capri mark I wyprodukowane w niemczech mialy v'ki 4 i 6, bo w angli byly tyko z rzedowymi silnikami), mowilem tylko ze fajnie byloby cos takie miec :-)

btw jaka jest szansa "dorwania" v4 powiedzmy 1.7 i jaka to ma moc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moc 1,7 V4 zależy w dużej mierze od jego przeznaczenia.W caprikach te silniczki miały , o ile mnie pamięć nie myli, 70-75 KM.W Taunuskach i Transitach 65-70. Różnica wynikała z zastosowanego gaźnika i innego stopnia kompresji.

Jaka jest szansa dorwania 1,7 V4? Ciężko powiedzieć.Jeżeli ktoś robił przeszczep w Capriku to takiego silnika się raczej nie pozbędzie.Możesz dać ogłoszenie na www.capri.pl bądź w "Automobiliście".

Udanych łowów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu po 2 miesiacach formalnosci starzy maja ta brave wczoraj postanowilm sie przejechac tylko troche mnie martwil padajacy deszcz ale mysle cobie co tam

wyjezdzam na grunwaldzka w elblagu (2 pasmowa ldny asfalt po srodku ida tory tramwajowe) i jedyneczka pociagnalem do 6 tys dwojeczka tez az milo juz 80 na blacie patrze a tu jakies lyse paly wbiegaja mi na droge daje po hamulcach a ze z jednej strony jest klocek do wymiany to zalapala mi bardziej jedna strona i wpadlem w poslizg (na dodatek narazie sa zimowki zalozone i lysawe troche) zaczelo mnie sciagac na kraweznik i takie ladne betonowe slupki o przekroju 50 cm :twisted: skrecam kierownica nic zero reakcji puscilem hamulec wcisnalem sprzeglo i w ostatniej chwili odzyskalem przyczepnosc i wyprowdzilem samochodzik ze zlego toru jazdy, przyjechalem do domu poszedlem wypic piwo (na stresa) i postanowilem juz tego dnia wiecej nie jezdzic :P

Dzisiaj za to jest ladne sloneczko to moze jeszce poszaleje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toyotka Starlet 1332 (4EFE silnik ten sam co w Corolli)

 

Moc: 75KM=> ~85KM-90KM

Waga 820kg

Osiągi:

 

0-100 - ~9.8-10.2

60-120 na 3 ~11.0

80-140 na 4 ~16.3

80-120 na 5 ~12.9

0-400m @ 135km/h ~17-18s (jutro będe na Modlinie to zmierzy się dokładnie aparaturką)

 

V-max 190+ (w pięc osób i zapakowanym bagażnikiem 185), a szafa wyskalowana tylko do 180 :D Jak chcecie mogę wrzucić filmik....

 

W planach robienie go po kolei na kolejne eliminacje szybkiej prostej na Modlinie. Realne jest dojście do 140KM, a póki co lekko zrobie go na następną eliminację na ok. 110KM - czerwona rakiego - moja starleta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ja dodam ze moj qmpel mam malucha i bez tlumika 130 VMax mial dodal ze ma felgi 13" od sc :)

Mam jeszcze pytamko czy jezdzil ktos z was Mad Maxem?

341613[/snapback]

 

Więc nie wiem czy się chwalić.. Prawko mam od 17 roku życia a mam 20 wiosen:D

Ogólnie jeżdże spokojnie ale czasem denerwuje mnie cwaniactwo gości ,którzy mają alfe albo starą fieste i rżną kozaków bo im autko wyrczy i mają 200 spojlerów na tyłach i przodzie i 15 świateł stop..:D Boże miej nad nimi litość

Więc taki kolo mnie raz poddenerwował i stało się patrze na licznik 180 km/h bez wysiłku hehehe trochę sie przeraziłem bo 300 m niżej czsto stoją z radarem ;/ a przypomnę że tam jest ograniczenie do 70 km/h :D.Lubię się czasem ścignąć

Smiagm Nissanem Altima 2.4 twin cam 150 ps szkoda że w automacie (przynajmniej dzięki temu wieśniaki przez pierwsze 25 metrów się cieszą ,że prowadzą od światełale potem miażdże ich na 2-gim biegu)

 

Apeluję do kierowców fiatów 125, 126 i Polnezów nie błażnijcie się dokładając kolejną naklejkę,lub lotkę wielkości autobusu czy też może sportowej końcówki która pierdzi a o ciemnych szybach z folii budowlanej nie mówie.Polska to piękny kraj a wy robicie z nigo Pośmiewisko.Zlitujcie się i przystopujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do tych co mają syrenki nic nie masz co :D ? :]

1366165[/snapback]

 

Tak się składa że nie.Nie wiem o co ci chodzi.Czy to ma być prowokacja????O ile twoja syrenka nie jest zwieśniaczona tylko odrestaurowana to respekt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volvo 850 T-5R (Fabrycznie 250KM teraz nie wiem ile ma bo auto ma 10lat)

2.3 Turbo

0-100 - ok. 7,9 sek (nowe 7,1sek)

v-max jaki ja zrobiłem to 220

 

Dołączona grafika

Edytowane przez donio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goowno magnetyzatory świece i inne bezdety co ci z filtara stożkowego jeżeli będzie cię blokował wydech katalizator i inne tego typu rzeczy jeżeli chcesz się w to pakować to musisz mieć drożny cały układ a to godziny pomiarów na hamowniach i dobieranie odpowiednich ustawień. magnetyzatory :lol: to samo co naklejki sparco i remus na 126p dodają 150 wirtualnych koni mechanicznych czyli nic. nie warto się w to pakować bo za 40 zł nie zyskasz mocy jak masz 40 zł to kup wosk i samochod wywoskuj :) przynajmniej się będzie świecił :lol:

to moje zdanie.

 

P.S. Tabbo następnym razem bierzemy apart na wypad SKW - KRK :P porobimy zdjęcia hehe cel --> 220 :wink:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goowno magnetyzatory świece i inne bezdety co ci z filtara stożkowego jeżeli będzie cię blokował wydech katalizator i inne tego typu rzeczy jeżeli chcesz się w to pakować to musisz mieć drożny cały układ a to godziny pomiarów na hamowniach i dobieranie odpowiednich ustawień. magnetyzatory :lol: to samo co naklejki sparco i remus na 126p dodają 150 wirtualnych koni mechanicznych czyli nic. nie warto się w to pakować bo za 40 zł nie zyskasz mocy jak masz 40 zł to kup wosk i samochod wywoskuj :) przynajmniej się będzie świecił :lol:

to moje zdanie.

 

P.S. Tabbo następnym razem bierzemy apart na wypad SKW - KRK :P porobimy zdjęcia hehe cel --> 220  :wink:

1366381[/snapback]

to dlaczego to wszystko jest potwierdzone doswiadczalnie

nie chodzi o moc ale o lepsza kulture pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volvo 850 T-5R (Fabrycznie 250KM teraz nie wiem ile ma bo auto ma 10lat)

2.3 Turbo

0-100 - ok. 7,9 sek (nowe 7,1sek)

v-max jaki ja zrobiłem to 220

 

Dołączona grafika

1366215[/snapback]

no ładnie ale dam ci radę ja miałem dużą utratę mocy i wląłem dodatek do paliwa

do czyszczenia wtrysków.Mówię ci kozmoz autko znowu ma moc.Serio daje bardzo dużo.Przedtem mój nissanek blokował się przy 180 ;/ wlałem i..... zapiąłem 200 bez problemu.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goowno magnetyzatory świece i inne bezdety co ci z filtara stożkowego jeżeli będzie cię blokował wydech katalizator i inne tego typu rzeczy jeżeli chcesz się w to pakować to musisz mieć drożny cały układ a to godziny pomiarów na hamowniach i dobieranie odpowiednich ustawień. magnetyzatory :lol: to samo co naklejki sparco i remus na 126p dodają 150 wirtualnych koni mechanicznych czyli nic. nie warto się w to pakować bo za 40 zł nie zyskasz mocy jak masz 40 zł to kup wosk i samochod wywoskuj :) przynajmniej się będzie świecił :lol:

to moje zdanie.

 

P.S. Tabbo następnym razem bierzemy apart na wypad SKW - KRK :P porobimy zdjęcia hehe cel --> 220  :wink:

1366381[/snapback]

Czekam czekam!! Połknę cie moje 150 koni przeciwko twoim 106 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego to wszystko jest potwierdzone doswiadczalnie

nie chodzi o moc ale o lepsza kulture pracy

1366421[/snapback]

 

chłopie jak masz inwestować w filtry czy inne bajery to naprawdę zastanów się nad

1.Umyciem auta = 16 zł

2.2x pasta tempo = 15 zł

3.za resztę kup sobie lizaki i gazetę o tuningu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam czekam!! Połknę cie moje 150 koni przeciwko twoim 106 :D

1366442[/snapback]

Tak i cię wyje...ie :lol: i nawet V-Power z Shella + płyn do czyszczenia wtrysków w proporcjach 50 na 50 ci nie pomoże hehe Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam czekam!! Połknę cie moje 150 koni przeciwko twoim 106 :D

1366442[/snapback]

 

a właśnie ucekałem policji 210 przez zakopiankę uff mam nadzieję że nie mieli kamery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie ucekałem policji 210 przez zakopiankę uff mam nadzieję że nie mieli kamery

1366463[/snapback]

ROTFLLL a ja uciekalem po miescie policji jadac 60km/h oni jechali 50 bo tyle im pozwalaja przepisy i mnie nie zlapali :P takie kity to kumplom z piaskownicy archeologu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie jak masz inwestować w filtry czy inne bajery to naprawdę zastanów się nad

1.Umyciem auta = 16 zł

2.2x pasta tempo = 15 zł

3.za resztę kup sobie lizaki i gazetę o tuningu :D

1366453[/snapback]

samochod to myje sobie wlasnymi rekami przed domem, woskowac tez potrafie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stozek napewno nie zaszkodzi a moze tylko pomoc. ;)

Jak to tunnerzy mawiaja: moc to w 80% dolot a 20% wydech.

 

genghiskhan strumienice tez sa poparte "badaniami" a gow** daja. :P

W seryjnym samochodzie zeby podniesc moc to najlatwiej wywalic kata (jak sie nie ma wbitego w dowod) albo go rozciac i wstawic jakas rurke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opel omega 3 litry 204 KM w trasie na benzynie z shella 245 km/h... brakuje 15 i zamniety zostanie licznik ale to chyba nie nastapi za jej żywota...

Edytowane przez ppp19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stozek napewno nie zaszkodzi a moze tylko pomoc. ;)

Jak to tunnerzy mawiaja: moc to w 80% dolot a 20% wydech.

 

genghiskhan strumienice tez sa poparte "badaniami" a gow** daja. :P

W seryjnym samochodzie zeby podniesc moc to najlatwiej wywalic kata (jak sie nie ma  wbitego w dowod) albo go rozciac i wstawic jakas rurke.

1367083[/snapback]

Moc to tez wydech. im szybciej spaliny opuszczaja silnik i ide w powietrze tym lepiej. Niekiedy to po wymianie wydechu mozna uzuskac nawet okolo 30-50 koni przy silnikach z turbosprezarka. Katalizatory nowoczesne z ceramicznym wkladzie to maja bardzo bodre charakterystyki przplywu wiec wcale ich usuniecie cos daje.

Najlepszy jest tzw wolny wydech czyli krotka rura :D ale halas jest starszny.

 

p.s. poczytaj troche na forach samochodowych i w odpopwiedniej prasie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFLLL a ja uciekalem po miescie policji jadac 60km/h oni jechali 50 bo tyle im pozwalaja przepisy i mnie nie zlapali :P takie kity to kumplom z piaskownicy archeologu :mur:

1366839[/snapback]

 

Hue hue co ty wiesz??Jak mówie że tak było to tak było!!Chcesz to Cię przewiozę kiedyś bo często jestem w Tychach :D.Zobaczymy jak się zesr....sz w majty :D

Aha a koło fabryki fiata 220 :D i co może to też niemożliwe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...