Skocz do zawartości
Kaeres

Nasze furki

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba jak masz 500 koni i zapchany wydech 50 koni :/ :mur:

1367293[/snapback]

 

I tu się mylisz Slavok nie zabieraj głosu jak nie wiesz o co chodzi!! Sprawa wygląda następująco - kolo ma racje można uzyskać moc ok 20-30 koni jeżeli zmienimy wydech od samego kolektora.Tylko nie na wydech Bosala :D.Takie wydechy mątują w USA i JAponii w samochodach typu skyline czy supra.

Slavok Slavok jak się douczysz to tu wróć bo nie wnosisz nic.... <lol>

aha może była zakorkowana ale od strony krk i tylko na 2-3 kilosy bo potem było puściutko!!

Edytowane przez TABBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi 200 QUATTRO silnik w2b(fabrycznie 220KM), polerowana rura z intercolera do kolektora dolotowego(zamiast fabrycznego badziewia), zamiast wydechu(tłumików) prościutkie rurki z kwasówki fi 90x2, stozkowy filtr powietrza, turbina osłonięta od reszty silnika(ciepło). Do tego małe przeprogramowanie czipa. Przy starcie z miejsca- prawdziwy start pionowy :D , chałas jak jasna [ciach!]a- gorszy od WRC, ogień z rur, do 100 ok. 5s, v max- ok.280km/h :-P . A przy kunowaniu byłem słyszalny z ok. 3km :lol: . Spalanie- grubo ponad 20L.

 

Nie ma to jak 5 garówka(oczywiście 2200cm3) na 20 wentlach z turbinką i 4x4 z blokadą mostów :D .

Edytowane przez BAŁWANIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hue hue co ty wiesz??Jak mówie że tak było to tak było!!Chcesz to Cię przewiozę kiedyś bo często jestem w Tychach :D.Zobaczymy jak się zesr....sz w majty :D

Aha a koło fabryki fiata 220 :D i co może to też niemożliwe??

1367437[/snapback]

yeah nie moge sie doczekac :P jesli myslisz ze gadanie "jechalem 220 kolo fiata" "uciekalem policji" mi zaimponuje to jestes w bledzie :D predkosc to nie wszystko, kazdy potrafi depnac gaz i jechac 220 jesli auto pozwoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeah nie moge sie doczekac :P jesli myslisz ze gadanie "jechalem 220 kolo fiata" "uciekalem policji" mi zaimponuje to jestes w bledzie :D predkosc to nie wszystko, kazdy potrafi depnac gaz i jechac 220 jesli auto pozwoli

1367631[/snapback]

 

Co ty myślisz, że o zakrętach nic nie wiem???KOleś jesteś w błędzie ściagałem się w KJS-ach 80konnym seitkiem :D :D .Miażdże ciebie i dużo więcej cwaniaczków jak ty.. Stary jeździł bym dalej ale brak funduszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miażdże ciebie i dużo więcej cwaniaczków jak ty.. Stary jeździł bym dalej ale brak funduszy..

1367662[/snapback]

hahaha w tym wypadku to z Ciebie jest mega cfaniak, ze mnie "miazdzysz" jak nawet nie wiesz jak jezdze n/c :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie mylicie.

Storzek na ogol nie daje nic a moze pogorszyc przyspieszenie auta przenoszac moment wyzej- magnetyzery nie daja nic, swiece nie daja nic :)

 

Wydech w wolnossacym nie daje nic chyba ze jest naprawde profesjonalnie zrobiony i wyliczony bo w wolnossacym nie liczy sie jak szybko spaliny sie wydostaja - tu musi panowac odpowiednie cisnienie w ukladzie.

Osiagniecie w wolnossacym 5 km dzieki wydechowi to juz bardzo dobry wynik dlatego jak slysze ze ktos zdobyl 20 km po zmianie tlumika to mam wyrobione zdanie na temat jego wiedzy :)

 

Co innego w silnikach turbo - tutaj uwolninie wydechu zawsze przyniesie wzrost mocy ale tez nie tak duzy no chyba ze wyjsciowo mamy 500 koni i zdlawiony wydech

 

Zreszta wydech powinno sie obliczac na koniec po innych modyfikacjach w silniku.

 

To co daje przyrosty to planowanie z obrobka glowicy, wyliczony dolot, zmienione walki rozrzadu wywazenie ukladu korbowo tlokowego i podniesienie odciny wyzej :)

 

Z mojego silnika c20ne (115 koni) rekordzisci bez turbo wyciagaja 174 konie ale to juz z naprawde mocnymi modyfikacjami. Z bratniego ale mocniejszego c20xe ktory w serii ma 150 km urwac dodatkowe 6 - 10 jest juz naprawde trudno choc mozna osiagnac moce w okolicach 200 koni

 

Wiec nie piszcie i nie wierzcie ze ktos w silniku NA zmienil wydech zalozyl cipa i z 100 koni ma 150

 

W silniku turbo jest inaczej i zmiana cipa i wydechu moze dac taki przyrost :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty myślisz, że o zakrętach nic nie wiem???KOleś jesteś w błędzie ściagałem się w KJS-ach 80konnym seitkiem :D :D .Miażdże ciebie i dużo więcej cwaniaczków jak ty.. Stary jeździł bym dalej ale brak funduszy..

1367662[/snapback]

Hahaha wiesz co chyba ci się troszkę w główcie poprzestawiało 220 koło fiata uciekałem policji na ksjtach się scigałeś :mur: kto jest cfaniakiem to jest... i nie wmawiaj forumowiczom bzdetów a po drugie nie mów do mnie bym się douczył i wracał bo nic nie wnoszę bo panie cfaniak na uczelnie do kraka będziesz zapier...ł busem lub swoimi 150 km - znalazł się wielki znawca tuningu i jazdy po kasjtach w snach chyba pozatym policjanci nie są do końca debilami i spisali by sobie twoje numerki jeszcze w dodatku jak to mówisz "uciekałeś w dzeń" i dawno byś prawajazdy nie miał... no chyba że zaraz napiszesz że znasz całą policje w polsce i mogą ci naskakać :mur: :mur: :mur: a i jeszcze jedno czytaj wypowiedzi dokładnie napisane było 50 koni a nie 20

następnym razem przed zabraniem głosu "pomiażdż" sobie pyrtala może emocje opadną :lol:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha wiesz co chyba ci się troszkę w główcie poprzestawiało 220 koło fiata uciekałem policji na ksjtach się scigałeś  :mur:  kto jest cfaniakiem to jest... i nie wmawiaj forumowiczom bzdetów a po drugie nie mów do mnie bym się douczył i wracał bo nic nie wnoszę bo panie cfaniak na uczelnie do kraka będziesz zapier...ł busem lub swoimi 150 km - znalazł się wielki znawca tuningu i jazdy po kasjtach w snach chyba pozatym policjanci nie są do końca debilami i spisali by sobie twoje numerki jeszcze w dodatku jak to mówisz "uciekałeś w dzeń" i dawno byś prawajazdy nie miał... no chyba że zaraz napiszesz że znasz całą policje w polsce i mogą ci naskakać :mur:  :mur:  :mur: a i jeszcze jedno czytaj wypowiedzi dokładnie napisane było 50 koni a nie 20

następnym razem przed zabraniem głosu "pomiażdż" sobie pyrtala może emocje opadną  :lol:

1367766[/snapback]

 

Wiem ,że cię to boli spotkaliśmy się już nie raz i za każdym razem jest tak samo..zostajesz koleś w tyle bo ci autko pierdzi a nie jedzie :D :D.O tuningu nie masz pojęcia.A w SC miałem silnik 1,2 z punta!!Ej widziałeś ty kiedyś kjs??Myślisz ,że policja by zapisała numery??Hahaha żal mi ciebie..Ty uciekałeś jedynie przedemną hue hue i zawsze cie wyje...łem bo koleś jesteś cieńki jak sik komara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...