Skocz do zawartości
Kaeres

Nasze furki

Rekomendowane odpowiedzi

moje auto to duzy fiacior, i max nim jechaem 155 na rownej prostej drodze (skrzynia 4 niestety) jak bede mial za dyzo kasy to mu zmienie silnik na jakis 100 konny to wtedy ponad 200 poleci :twisted:

na trzech podporach walu to szybciej ci poleci ten 100 konny silnik niz ci sie wydaje ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że to automat(większość aut w usa to automaty bo tam leniwi mieszkańcy są :wink: )

To nie przez leniwosc. Tutaj na manualnej skrzyni dlugo bys nie pojezdzil.

Szybko bys sprzeglo zajechal. Co chwila tylko ruszasz i stajesz ruszasz i stajesz. Dlaetgo w USA automat jest lepszy bo tak szybko go nie zajezdzisz.

A musze wam powiedziec ze tutaj to jest przesrane. Maxymalna predkosc na autostradzie to 65 MP/h. Przejebka... Ale coz czasem trzeba zlamac troche przepisow.

Ja juz drugi rok na manualu jezdze i nic sie nie dzieje. Wielu moich kumpi tgz POLUSY jezdza tez manualami i nie narzekaja a nawet sobie chwala jak wygraja drag race.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starsi maja OPLA VECTRE rocznik 1995 ale model przejsciowy pomiedzy A i B ( a wiec nieco starszy model jeszcze) silnik 1.8L moc 90KM

autko ladnie przyspiesza cos okolo 11-12s do setki przy czym bylo testowane z 4 osobami na pokladzie :P vmax= ~200Kmh

moze niedl;ugo tj. za rok brachol kupi OMEGE 2.0 z powiedzmy 1996 roku - to jest fura :PPP ale nie wiadomo

a ja w planach mam zamiar kiedys kupic sobie porszaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamuśkia ma Lanosika 1.6 100HP  

Ja mam Dodga Wiper 24HP  0- 100 - 37s  8)  

 

A dzisiaj jechałem pierwszy raz z kumplem właśnie sprawił sobie Nissana 200 SX 1.8+turbo  170HP  8O    przewiózł mnie dzisiaj ponad 200kmh na takiej drodze że nigdy bym nie powiedział że sie da  8)

qzyn mial takiego - no faktycznie sie fajknie jezdzilo - tylko ze ktos w niego przykurzyl i juz po autq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie mam sie czym chwalić - Fiat Uno 94' 1.0 VMax 150Km/h - nic go nie tunninguje, bo nie widze sensu, a zbieram na nowy.

 

Zbieram na Vectrę 1.8/2.0 z 1999/2000 - ale to jeszcze długo potrwa

 

VMax - 210Km/h Nubirą 2.0 na austostradzie Kraków-Katowice.

wreszcie bratnia dusza - wiesz co to opel w koncu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co by nie być gołosłownym mała próbka możliwości:

 

 

 

10.05.2003 Szczecin-Gdańsk

 

(sorry za takie duże zdjęcia)

:twisted: :twisted: 8O 8O 8O Zazdroszcze fury :twisted: :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, muszę się jeszcze pochwalić - w Szczecinie byłem po skórzane fotele (przód i tył) do tego autka. Cena (z allegro) UWAGA UWAGA - 800 zł 8O 8O 8O

Tylko czeka je czyszczonko i będzie "skóra fura i komóra" heheheh :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, muszę się jeszcze pochwalić - w Szczecinie byłem po skórzane fotele (przód i tył) do tego autka. Cena (z allegro) UWAGA UWAGA - 800 zł 8O 8O 8O

Tylko czeka je czyszczonko i będzie "skóra fura i komóra" heheheh :lol: :lol: :lol:

800zł to bardzo mało za sore a jaki kolorek sobie doberzesz? jakis agresywny np.czern z pomarancza.Widziałem tak zrobina omege i jeszcze jakis samochod wypas:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda Forman 1.3 - 75KM :) (Dla tych co nie znaja - Favorit Combi)

Bujalismy nia poa A4 kolo Krakowa - 170km/h i chciala wiecej.

Calkiem dobre auto :)

 

W tej chwili bedzie tuning :)

Moze bedzie z 90KM :)

Swojego w chwili obencej brak.

 

Ja z 4-5 lat temu - jechałem z Łodzi do Krakowa Favoritką (starszych) właśnie A4 - zamknąłem budzik - 185km/h też 1.3 (wkręcał się do 7000RPM) - ale one nie mają 75KM tylko coś ok. 55-58KM (chyba że jest po tuningu) a dopiero 1.3 na wstrysku miały 68KM. Autko miało 12.5s do 100 - mierzone na Bora Komorwskiego w kierunku huty.

 

Teraz Felicja 1.6 Perfect (po chipie i wałku) 103KM - do setki - cieżko dokładnie podać, na 1, 2 i czasami na 3 brak przyczepności - wg. Vtechu ma być coś ok. 9-10s. Vmax jaki jechałem tym tylko 195km/s (a widać że auto chce więcej) bo opony na razie 165/70R13 z indexem do 170km/h :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsza myka Citroenem Xantią 1.9 TD 2000 r. coś poniżej 100 koni max 205 KMH. Natomiast starszy ma Citroena Xm 3.0 V6 24V 1995 r. 200 Koni max 245 KMH (jechane) :). Ja jak narazie nie mam nic czekam na prawko jescze rok:( ale na 18-stkę mam obiecane że od dziadka dostanę jego wóz tesh Citoren Xsara 1,4 2001 r. :) Rodzina moja to maniacy Citroenów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Hyundai Accent 1.3 83KM rocznik 2000

-Vmax = 186 km/h (Austria)

-400m = 18.8s (moj rekord zlot Tuning.pl w Rudnikach)

To jest fura starszych.

 

Bedzie, obiecane, zaklepane, wiec batowo bedzie wrzesien-pazdziernik. Uwaga Uwaga, jedyne i niepowtarzalne Audi 200 2.3 20V Turbo Quattro '91

-230 KM

-full opcja (grzane siedziska, szyba przednia, fullelektryka, klimatronic)

-spalanie 12-13 /100

-Vmax = ???? (na blacie 26 0km/h)

-400m = 15.2s (na zlocie widzialem)

 

Jezdzilem kiedys ze starym czyms podobnym 80 z tym silnikiem, naped na 4 to jest masakra, sprawdzalismy wtedy przyspieszenia to bylo 7.1 do 100 z blokada obrotow na 5.000 obrotow, bo to _FIRMOWA_!!!!! fura byla.

 

Juz sie nie moge doczekac :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Hyundai Accent 1.3 83KM rocznik 2000

-Vmax = 186 km/h (Austria)

-400m = 18.8s (moj rekord zlot Tuning.pl w Rudnikach)

To jest fura starszych.

 

Bedzie, obiecane, zaklepane, wiec batowo bedzie wrzesien-pazdziernik. Uwaga Uwaga, jedyne i niepowtarzalne Audi 200 2.3 20V Turbo Quattro '91

-230 KM

-full opcja (grzane siedziska, szyba przednia, fullelektryka, klimatronic)

-spalanie 12-13 /100

-Vmax = ???? (na blacie 26 0km/h)

-400m = 15.2s (na zlocie widzialem)

 

Jezdzilem kiedys ze starym czyms podobnym 80 z tym silnikiem, naped na 4 to jest masakra, sprawdzalismy wtedy przyspieszenia to bylo 7.1 do 100 z blokada obrotow na 5.000 obrotow, bo to _FIRMOWA_!!!!! fura byla.

 

Juz sie nie moge doczekac  :twisted: :twisted:  :twisted:  :twisted:

Heh, zajebista fura. Kiedyś w nocy jechałem przez miasto (koło Hali Olivii) 200km/h a gościu (tak 40 lat) mnie wyprzedził takim czymś.... 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem okazje jechac furka od kuzyna z Austrii: VW Golf III VR6 Synchro 2,9l.....194KM + Chiptuning + Przerobki filtra pow. (TWISTER) czyli +20% mocy wiecej :twisted:

Nie powiem ze przy 5tys obrotow wgniata w fotel niemilosiernie. Na trasie Beskidzkiej (Katowice - Bielsko) jechalem 235km/h :D Tylko niestety rzucalo autem na lewo i prawo (ehhh te polskie drogi...).

Wrazenia niesamowite, tylko na kazdej dziurze musialem zwalniac i to ostro bo zawieszenie obnizone (KONI) + felgi 17'' 245/35 :D

Szczerze mowiac autko jak dla mnie full wypasik - tylko NIE NA POLSKIE DROGI :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Hyundai Accent 1.3 83KM rocznik 2000

-Vmax = 186 km/h (Austria)

-400m = 18.8s (moj rekord zlot Tuning.pl w Rudnikach)

To jest fura starszych.

 

Bedzie, obiecane, zaklepane, wiec batowo bedzie wrzesien-pazdziernik. Uwaga Uwaga, jedyne i niepowtarzalne Audi 200 2.3 20V Turbo Quattro '91

-230 KM

-full opcja (grzane siedziska, szyba przednia, fullelektryka, klimatronic)

-spalanie 12-13 /100

-Vmax = ???? (na blacie 26 0km/h)

-400m = 15.2s (na zlocie widzialem)

 

Jezdzilem kiedys ze starym czyms podobnym 80 z tym silnikiem, naped na 4 to jest masakra, sprawdzalismy wtedy przyspieszenia to bylo 7.1 do 100 z blokada obrotow na 5.000 obrotow, bo to _FIRMOWA_!!!!! fura byla.

 

Juz sie nie moge doczekac  :twisted: :twisted:  :twisted:  :twisted:

no kuzyn tez mial takiego audika no fajna fura niezle sie rozpedzala... :P

o czego to kuzyn nie mial....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby fajnie, ale podróż Gdańsk-Szczecin-Gdańsk kosztuje jakieś 350 zł 8O. Spalanie na trasie 11,5l/100km :( to już nie jest takie fajne...

 

A ten Golf II GTI to musiałbyć jakiś kosmiczny 8O. Wersja 115KM (taką miałem) jechała 193km/h a wersja 139KM to max 205, może 210km/h.

No ale jak zrobisz 250KM to kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby fajnie, ale podróż Gdańsk-Szczecin-Gdańsk kosztuje jakieś 350 zł 8O. Spalanie na trasie 11,5l/100km :( to już nie jest takie fajne...

 

A ten Golf II GTI to musiałbyć jakiś kosmiczny 8O. Wersja 115KM (taką miałem) jechała 193km/h a wersja 139KM to max 205, może 210km/h.

No ale jak zrobisz 250KM to kto wie...

Aka = Na podnośnikach :wink:

 

Czysta głupota... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w nocy to respect dla gościa. Ja w nocy jechałem koło 220km/h i myślałem, że się posram :oops: 

Niezły ten Golfik...

Bo na szczęście nie myślisz jak Andretti :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...