Skocz do zawartości
nrl

Razer Mamba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do chr1s. Jak oceniasz zmianę z MX518 na Mambę? Zastanawiam się nad taką samą zmianą. Wydaje mi się, że moja Mx518 zrobiła się juz po tych 2 latach mniej precyzyjna. Zastanawiam się też nad podkładką. Czy steelpad Qck jest ok, czy do takiej myszki jakaś blacha w stylu Razer destructor? I czy z Mambą dostaję się tą fajną srebrną walizkę jak na zdjęciach? :D

MX 518 mam nadal i używam z laptopem. Mamba jest bardziej płaska, co niekoniecznie jest wygodne (jeśli masz duże dłonie). Ogólnie gra się dobrze, chociaż czasem mamba potrafi się zgubić!! (przy mx518 nie miałem takiego problemu). Problem prawdopodobnie wynika z czułości z jaką gram. Pokrętło zaczęło mi piszczeć. Mimo wszystko lubię mambę i nie żałuję zakupu ;). Dla mnie ważna był brak kabla i styl (komputera stacjonarnego używam teraz sporadycznie, nie gram prawie wcale).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy moze ktos mi moze pomuc i powiedziec dokladnie krok pokroku jak trzeba zrobic Razer Mamba Firmware Updater podobno trzeba posiadac droga mysz i miec ja wylaczona??????ale nie wiem czy ma lezec na stacj ?????czy moze my byc podpiety kablem?????jestem zielony moze powie ktos tu jak trzeba to dokladnie zrobic?????pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy moze ktos mi moze pomuc i powiedziec dokladnie krok pokroku jak trzeba zrobic Razer Mamba Firmware Updater podobno trzeba posiadac droga mysz i miec ja wylaczona??????ale nie wiem czy ma lezec na stacj ?????czy moze my byc podpiety kablem?????jestem zielony moze powie ktos tu jak trzeba to dokladnie zrobic?????pozdrawiam

Nierzadko instrukcja jak zrobić aktualizację firmware jest zamieszczona razem z programem do wgrywania firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...