Skocz do zawartości
Lizardus

Stara A4tech Swop80 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam myszke a4tech swop80(opto518), jest to klon mx500 bodajze, mam mam myszke juz poand 3 lata, super solidna przez caly czas, ale od kilku tygodni mam dziwny problem z nia, znika mi polaczenia, pomacham szybko myszka i znowu 'zyje", czasem tylko odlaczenie i ponownie podlaczenie pomaga, myszke mam podpieta via USB , port podkrecony do 1000hz i tak dzialelm przez praiwe 3 lata non stop, ciekawoska ejst fakt jeszcze ejden ze jak znika mi poalczenie i po kilku sekudach myszka znowu "wstaje" slcyahc z glosnikow taki charakterystyczny dzwiek kiedy podlacza sie pod windows jakies urzadzenie usb

 

myszka juz nieodwracalnie umiera czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że umiera...

Przy PC jakieś 4 lata temu miałem Swop80 i wystąpił ten sam problem. Nic nie pomagało.

 

Teraz przy lapku też mam tą myszkę i na razie jest ok, ale jest dopiero jakieś pół roku.

 

Pocieszę Cię tylko, że myszka teraz kosztuje 20 zł więc wymiana myszki nie będzie "bolesna" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że umiera...

Przy PC jakieś 4 lata temu miałem Swop80 i wystąpił ten sam problem. Nic nie pomagało.

 

Teraz przy lapku też mam tą myszkę i na razie jest ok, ale jest dopiero jakieś pół roku.

 

Pocieszę Cię tylko, że myszka teraz kosztuje 20 zł więc wymiana myszki nie będzie "bolesna" ;)

rozumiem ze do lapka jest podlaczona ta sama sztuka?, naprawde dziwne zachwoanie myszki....

wiem ze kosztuje ponziej 30zl ale gdybym wymienial to bym kupil cos z najnwoszej serii a4tech cos pokroju 740k a to wydatek 2x wiekszy a mi sie nie spieszy

sparwdze na innym compiee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...