Skocz do zawartości
seth666

Jaka Drukarka Laserowa Mono Do OkoŁo 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Z racji że drukuję z dużymi przerwami i raz mało raz bardzo dużo chciałbym kupić drukarkę laserową mono.

Budżet jaki na ten cel posiadam to +/- 250zł.

Chodzi mi najbardziej o to żeby w miarę szybko i dokładnie drukowała i była tania w eksploatacji.

Zastanawiałem sie najbardziej nad drukarkami firmy Brother ponieważ opinie o nich mówią że koszty eksploatacji są niskie i ogólnie sprzęty tej marki są ok.

Sprzęt najlepiej chciałbym zakupić w Warszawie(w gre wchodzi allegro, sklepy komputerowe z odbiorem osobistym w Wawie)

Co możecie polecić do około 250zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wychodzą inne drukarki, ale ja korzystam z canona lbp-1120

zamiennik na 2500str kosztuje około 70zł, tak więc chyba nieźle

nie mówię oczywiście o oryginalnych tonerach które kosztują tyle co cała drukarka :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o Lexmark E120 - czytalem ze zagina kartki. Ma ktos ten model ? Bo wszystko inne mi pasuje tylko kwestia tych kartek :D

 

Ewentualnie co myslicie o Xerox Phaser 3117 ??

Edytowane przez Snooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bym proponował ten Xerox - Phaser 3117 ze względu na wydajność tonera, startowy-1000 a normalny 3000 stron, jak będziesz brać inną to zwróć uwagę na wydajności a zamiennikami bym się nie sugerował z racji możliwości regeneracji głowicy (ja tak robię w moim samsungu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adikss czyli po tym startowym trzeba kupic oryginalny np z allegro ? Czy dosypywac do startowego ? W zadne chipy czy zerowania licznika przy Xeroxie nie trzeba sie chyba bawic ?

Edytowane przez Snooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam z czystym sumieniem LEXMARKA E120, mam dwie takie drukarki i są rewelacyjne, eksploatacja tania. Faktycznie na samym poczatku zagina troszke kartki ale zaraz one sie prostuja. Więc nie ma z tym problemu. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dluzszej chwili po wydrukowaniu są juz proste. od razu po wydrukowaniu kartka jest troche sie moze wydawac pofalowana, ale po chwili nie ma z tym juz problemu. Jesli chodzi o zasychanie to nic takiego nie zauwazylem, mialem tez dluzsze przerwy w drukowaniu i wszystko bylo dobrze. Bez roznicy czy na oryginalnym tonerze czy zamienniku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...