Skocz do zawartości
v3llin

Problem Vista/hp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakicz czas temu sprawiłem sobie notebook'a HP Pavilion dv5-1160ew. Gdy przyszedł od razu gow włączyłem, ustawiłem godzinę i datę, a potem zacząl się

problem... Po stworzeniu urzytkownika i ustaweniu wszystkiego pojawia się

okno z napisaem "Dziękujemy!" i tylko jedno opcja do wybrania (naciśnięcia)

"Rozpocznij!". Nacisnąłem i ku moim oczom ukazał się pulpit bez ani jednej

ikonki. Poczekałem 5minut... nic, 10min - nic. Po około Godzinie oczekiwania

postanowiłem poprosić kogoś kto się na tym zna, o radę...

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko zepsules, nacisnij ALT+CTRL+DEL w menadzerze -> Plik -> Nowe zadanie.. wpisz explorer.exe jezeli sie uruchomi to sciagnij dds: http://www.techsupportforum.com/sectools/sUBs/dds/ (dds.txt i attach.txt) oraz hijackthis, logi z obu programow wklej na forum w spoilerze. Jezeli nie lub beda problemy z siecia to sciagnij na innym komputerze i przenies na ten.

Edytowane przez Kolobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki wielkie. Chociaż stwierdziłem że i tak lepszym wejście będzie reinstalacja systemu, gdyż po naciśnięciu alt+ctrl+dlt nic się nie działo.

Odziwo ^^ komputer już działa.

Teraz mam tylko jeszcze jeden mały problem - mianowicie jestem posiadaczem Bramki ADSL Home (http://www-pl.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_Product_C2&childpagename=PL%2FLayout&cid=1152746121991&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper&lid=2199115142B18) i nie wiem w jaki sposób dodać do tejże bramki mojego laptopa - samo wpisanie hasła do Routera na notebooku nie przyniosło sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie systemu? Ale ja pierwszy raz włączyłem komputer i już nie dział ^^ Nawet pulpitu na oczy nie widziałem :)

Ale już sobie poradziłem :) Teraz tylko jeszcze kwestia Internetu :) - nie wiem jak dodać mojego laptopa do Bramki Linksys ADSL Home Gateway...

Edytowane przez v3llin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal ta Viste z partycji recovery bo tam tyle swinstwa jest ze komp bedzie zamulony. Sciagnij sobie obraz Visty zainstaluj z klucza, ktory masz pod laptopem, sterowniki sciagnij ze strony HP i masz swiezutka instalke Visty bez zbednych zasobożernych programów. Pozniej robisz sobie Ghostem obraz takiej partycji i juz masz wszystko co potrzeba do przywrócenia systemu w 3 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...