Skocz do zawartości
Gość hoo

Jaka Myszka I Klawiatura

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, chcę się już pozbyć swojej klawiatury A4tech http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/A4Te...atura-1579.html i kupić coś w przedziale cenowym do 100 zł., o ile warto będzie zainwestować 150 zł. to bym tak zrobił(ale tylko jeżeli byłoby to naprawdę konieczne ;) )

 

Druga sprawa to myszka zastanawiam się nad wyborem między Razer Deathadder, a Microsoft Sidewinder X5 i również ma to być myszka w przedziale do 130-150 zł. Co sądzicie o tych dwóch myszkach, miałem okazję testować tylko Razera DA i całkiem miłe wrażenia po 2 dniach(chociaż testowałem ją na blacie biurka), generalnie gram w dynamiczne gry takie jak fps'y online(prawie w ogóle ze snipera) no i czasem w gry typu Starcraft, C&C3 no i oczywiście do codziennego użytku i przeglądania stron www, żeby miło się spędzało czas przy komputerze ;), czekam na propozycje(jeśli chodzi o myszki to konkretnie się zastanawiam nad tymi dwoma, (mx518/g5 i ie 3.0 całkowicie odpadają...)

Edytowane przez hoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Sidewinder leżał o wiele lepiej - mógłby być jedynie trochę cięższy. Swoją drogą dlaczego nie Logitech ?

mx518 miałem przez 4 miechy i sprzedałem, akurat korzystałem wtedy z komputera sporadycznie(i dlatego tak długo ją miałem), ale mysz kompletnie mi nie odpowiadała a po tym czasie jak zacząłem grać groziła mi kontuzja palca wskazującego przez ten kształt myszki(jest wielka jak krowa), więc dlatego nie logitechy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje upodobania. Ja jestem zdecydowanie zwolennikiem Logitech'a, dlatego pytałam :) 518 leży w mojej dłoni tak jak lubię :) Dla mnie ergonomia gryzonia jest najważniejsza, dlatego czasem ciężko jest sugerować się opiniami innych. Trzeba osobiście "pomacać" myszki, które masz zamiar kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z klawiaturami bezprzewodowymi mam nienajlepsze doświadczenia. Dla gracza taka w ogóle nie powinna wchodzić w grę. Niestety autor nie spieszy się z podaniem wymagań odnośnie klawiatury. Płaska, ergonomiczna czy zwykła, podświetlana czy nie.. itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość henek45

z klawiaturami bezprzewodowymi mam nienajlepsze doświadczenia. Dla gracza taka w ogóle nie powinna wchodzić w grę. Niestety autor nie spieszy się z podaniem wymagań odnośnie klawiatury. Płaska, ergonomiczna czy zwykła, podświetlana czy nie.. itd

 

Nie śpieszyłem się, bo nie miałem jak napisać, jakiś palant mnie zablokował.

 

Jeśli chodzi o myszkę zastanawiam się już konkretnie nad wyborem między Razer Deathadder i Microsoft Sidewinder X5.

 

Oczywiście nie chcę żadnych rzeczy bezprzewodowych.Jeśli chodzi o klawiaturę to nie trzeba mi też żadnych podświetleń, (bo po co???). W tej chwili używam A4tech lcd-720(w sumie do każdej można się przyzwyczaić), ale bardziej pasują mi klawiatury z miękkim, szybkim klikiem, mogą być płaskie. Co polecacie bo nie mam możliwości wyboru w sklepie, gdyż są tam tylko omegi i mode-comy na wystawie, więc musiałbym zamawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci produkty Logitecha, bez względu na to czy to sprzęt bezprzewodowy czy nie :) Znam wiele osób co posiadają myszki i klawaitury tej firmy i są naprawdę zadowoleni. Jeśli konkrety to np. zestaw który widziałem w Vobisie parę dni temu - Cordless Desktop EX 110 - z multimedialna klawiaturą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość henek45

Ja polecam Ci produkty Logitecha, bez względu na to czy to sprzęt bezprzewodowy czy nie :) Znam wiele osób co posiadają myszki i klawaitury tej firmy i są naprawdę zadowoleni. Jeśli konkrety to np. zestaw który widziałem w Vobisie parę dni temu - Cordless Desktop EX 110 - z multimedialna klawiaturą ;)

człowieku weź naucz się czytać, przecież napisałem "Oczywiście nie chcę żadnych rzeczy bezprzewodowych".

A jeśli nie masz pojęcia o sprzęcie to po co się wypowiadasz, ten wiem, że produkty logitecha są dobre, ale pytam się jaką klawiaturę wybrać, który konkretny model.

Edytowane przez henek45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci produkty Logitecha, bez względu na to czy to sprzęt bezprzewodowy czy nie :) Znam wiele osób co posiadają myszki i klawaitury tej firmy i są naprawdę zadowoleni. Jeśli konkrety to np. zestaw który widziałem w Vobisie parę dni temu - Cordless Desktop EX 110 - z multimedialna klawiaturą ;)

Pracujesz dla Logitech ? Kuzynka ma ich mysz mini do laptopa i jest do bani (gubi się na blacie biurka podczas gdy A4Tech chodzi idealnie). Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...