Skocz do zawartości
calisto

Ważne pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Ostatnio uszkodził mi się procesor? Jak facet w serwisie zdjął radiator to procesor był postrzępiony i kruszył się. Procesor miał 3 lata (Duron 750). Moje pytanie brzmi: Co mogło być przyczyną fizycznego uszkodzenia? Nigdy wcześniej radiator ani wiatrak nie był zdejmowany. Nie był także podkręcany. Czy jakieś skoki napięcia lub coś innego mogą uszkodzić fizycznie procesor? Bardzo proszę o odpowiedź na te dwa pytania. To jest dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

 

Calisto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pp pierwsze skoki napięcia mogą uszkodzić ci stabilizator płyty głównej i proc może się spalić ale nawet jakbyś puścił przez proca 5V to i tak nie powinien się sypać ! zjarany i tyle.

Wysoka temperatura wywalałaby system, resetowałby się, może przykopcił ale nie powinno uszkodzić samego jądra.

 

ciekłym azotem azotem go raczej nie traktowałeś więc ...

moja odpowiedź brzmi : nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Co mogło być przyczyną fizycznego uszkodzenia? - fleja a nie servisant i usiluje wcisnac ci kit...

 

rozwine pytanie Grincha ... widziales jak facet demontowal ?

dorzuce jedno od siebie.. skad sie wzioles z kompem w servisie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w tym wypadkui koles robi cie w uja ...on ukruszył i wie ze nic juz z tym procem nie zrobi i cie w koszta chce puscic ..ja maiłęm podobna sytuacje ....jak durnia zmieniałem na athlonka w serwies koles tez mowiłe ze mam prca ukruszonego ( co było prada pierwsze moje zdejmowanie radiatora) ale proc u mnie działa wiec lul ..powedziałem ze ja nie sciagałem i tyle ....no i sie okazało ze proc padł i nie działa i koles poszedła w pleccy na durnia 1ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi:) Niestety nie moge odpowiedziec na Wasze pytanie bo to problem mojej kolezanki i prosila mnie zebym cos sie dowiedział. Ale zapytam jej:) A jeszcze jedno pytanko: Czy możliwe jest, że sprzedali mi uszkodzony fizycznie procesor i działał 3 lata?!?! Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sprzedali raczej nie (chyba ze to optimus) ale mogł ktos przy zakładaniu ukruszyc ,...ja słyszałem o durniu ukruszonym co działa spoko tylko ze jpgow za chlere nei otwierał a był sporo ukruszony...moj np. rok ukruszony smigał a jak maiął isc na inny kom to zaniemogł..kumpel tez ma ukruszonego i jest ok wiec czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...