Skocz do zawartości
Krzyziu

Jaki Zasilacz Zamiast Pentagrama 460w

Rekomendowane odpowiedzi

Składam komputer, mam już E5200, EP31-DS3L, 2x1GB OCZ Platinum, 500GB Seagate 7200.12, Pentagram Karakorum, karta WiFi Hornet, SB live. Karta grafiki jeszcze dokładnie nie wiem jaka, do 450 zł, chyba 3870 lub 4830. Problem tkwi w zasilaczu, proc będę podkręcał. Najwydajniej wychodzi Pentagram 460W, ale coś się stało i jest nie do dostania, zero w hurtowniach. Jedynie na allegro za 230 zł, ale to drobna przesada. Co zamiast tego? Zasilacz za rok musiałby udźwignąć e8400 po OC

Edytowane przez Krzyziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://proline.pl/sklep.php?prodid=CORSAIR+CMPSU450VXEU

E8400@4,2ghz 4870@810/1150 2x2gb Bez zajakniecia....oraz błoga cisza (karakorum 1200rpm jest glosniejsze) i także musiałem za pentka cos kupic:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również Chieftec 450W 190,00 zł

lub Amacrox Warrior 500W 223,00 zł

 

Co do poziomu hałasu chieftec- ka uważam że do zestawów z wc to może się nie nadaje bo byłby najgłośniejszym elementem zestawu, a w zwykłym zestawie jest niesłyszalny cooler na procu i karcie słychać 3x głośniej więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie polecam OCZ StealthXtreme 600W, mam tą zasiłkę od roku i jest rewelka- napięcia podaczas obciążenia nie wahają się nawet o 0,01. Grafika GeForce 9800GT Gigabyte Zalman OC 750/1900/2100 wraz z E5200 OC 4GHz 1,262V oraz Kingstonach 2x2GB 800MHz@960MHz i powiem tak- WYMIATA, cena od 240zł. Poleciłem już znajomym i śmigają bez problemu. Zapasu jeszcze jakieś 120W po podłączeniu SB Audigy SE, dwóch dysków, nagrywarki, zimnych katod oraz kilku wentylatorów.

Edytowane przez blackedeyed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore chiefa za 190 zl, wyjdzie najwydajniej. A teraz mam problem z grafiką, czy <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 4670, 3870, czy 9600gt MSI. Mam monitor 17" Sony SDm-HX73, więc większość będę grał w rozdz. 1280x1024, raczej nie będę teraz zmieniał na panoramę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...