Skocz do zawartości
Powerslave

Need For Speed Shift

Rekomendowane odpowiedzi

sam już nie wiem.... teraz wyscig sie zaczyna przejeżdżam jakieś pól okrążenia i dopiero wywala do pulpitu

odkręciłem nawet grafe aby wykluczyć przegrzewanie się...

wściekły jestem:(

 

edit:

widzę, że sporo ludzi ma ten sam problem

 

http://forum.needforspeed.com/eaforum/post.../15/304648.page

chyba trza czekać na jakiegoś fixa...

 

szkoda bo się napaliłem, przez chwilę grało się fajnie

Edytowane przez GenghisKhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego jak dobrze sobie ustawić kontrolery analogowe.

 

http://needforspeed.com/web/nfs-na/blogs/n...nfsblogs/116565

 

GenghisKhan sam gram na tym padzie i nawet po kilka h nie doświadczyłem problemów.

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś pad Sixaxis od PS3? Próbuje go podłączyć do komputera i nic z tego (w Panelu sterownia -> Sprzęt i dźwięk jest widoczny) . Może ktoś podać linka do działających sterowników.

Na klawiaturze kompletnie nie da się grać. Moim zdaniem najlepszy NFS od czasu Most Wanted

 

A i u mnie działa w 1680x1050 przy AAx4, reszta na full około 40 klatek

W FAQ PS3 dałem opis i linki do sterowników jak go zainstalować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo w GT5 dostaniesz "realistyczną fizykę" ;]

kazdy kto troche pogral w gt4 i gt5p (mam na mysli ma swoja konsole, iles tam godzin przesiedzial i wie ocb) raczej nie bedzie mial za dobrego zdania na temat nowego NFS'a. EOT Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego jak dobrze sobie ustawić kontrolery analogowe.

 

http://needforspeed.com/web/nfs-na/blogs/n...nfsblogs/116565

 

GenghisKhan sam gram na tym padzie i nawet po kilka h nie doświadczyłem problemów.

Przyda się.

 

A co do samej gry - drift to jakaś lipa. Odpalam - dźwięk silnika zagłusza mi jakaś muzyczka - wyciszyłem na max i niespodzianka - dalej nie słyszę silnika (choć stłuczki etc. słychać). Restart wyścigu - silnik już słychać. Odpalam wyścig na innej trasie - muzyczki już nie ma na starcie, ale znowu nie słychać silnika i trzeba robić restart wyścigu. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Ja gram na padzie logitech chillstream i po prostu trzeba się oswoić z grą wtedy nie jest trudna, wręcz banalna :damage_wall:

 

gra nie jest trudna ze pierwszym podejściem po tym teście co na początku jest wyłączyłem wszystkie asysty i ustawiłem max poziom trudności i wygrałem 3 wyścigi z rzędu i wykasowałem tą grę jak za pierwszym razem można wygrać wyścigi i to 3 ??? czemu za rozbijanie się o inne auta dostawałem jakieś gwiazdki (za agresje) na torze pkt za agresje? tą są jakieś jaja chyba gra jest do bani!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie jest trudna ze pierwszym podejściem po tym teście co na początku jest wyłączyłem wszystkie asysty i ustawiłem max poziom trudności i wygrałem 3 wyścigi z rzędu i wykasowałem tą grę jak za pierwszym razem można wygrać wyścigi i to 3 ??? czemu za rozbijanie się o inne auta dostawałem jakieś gwiazdki (za agresje) na torze pkt za agresje? tą są jakieś jaja chyba gra jest do bani!!

W szkole to uczyli o czymś takim jak przecinki i kropki na końcu zdań? O wielkich literach na początku nawet nie marze <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu zawód, a teraz boli, bo jest naprawdę blisko...

Świetne auta i tory, fajny tryb kariery, naprawdę ładna grafika, w dodatku idealnie płynna, wszystko dopracowane i naprawdę si- potencjał na grę sporo lepszą niż grid.

O minusie wie każdy: Sterowanie to dramat. Gram na klawie ......

w dzień były już 2 zwiechy, loadingi trwają wieczność mimo że mam jeden najszybszych HDD i 4GB ramu, a 10sekundowego into przed wyścigiem nie da się przewinąć, co wkur**a nieziemsko, kiedy po raz 5 pierwszy zakręt kończysz w pułapce żwirowej.

No na klawie to gra dla masochistów, podpiąłem pada i jest z deczko lepiej..jednak co analog to analog.

Co do intro, na padzie wylaczam naciskajac kołko (ps2) jak tylko pojawi sie autko:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa "wszystkie auta sa mega podsterowne" - nie wiem na czym gosciu gral ale np mocno rozwinieta M3 jest wg mnie meeega nadsterowna (g25 - wszystkie helpy off) - i tak jest w wiekszosci RWD - lepiej jest w AWD

M3 jest do ogarniecia, ale Porsche Cayman na II lvl tuningu to potwor nieokrzesany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie wkurzają gwiazdki za 'zaliczenie' wszystkich zakrętów. Bardzo ciężko zrobić to w wyścigu, w niektórych przypadkach jest niemal niemożliwe :|

Ogólnie gra pozytywna, natomiast z poziomem trudności chyba troszkę przesadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak tu psioczą na tę grę, pograłem chwilę i kurde świetna! Te dźwięki latającej klatki bezpieczeństwa są ekstra :D. To samo fajnie pokazali jak auto się telepie przy dużych prędkościach (mówicie że brednie, jechał ktoś usztywnianym autem ponad 180kb/h? Ja tak więc wiem co mówię). Grafika świetna. Model jazdy w sumie też. Jedyne co mnie przeraża to wymagania DLA PROCKA. Dla grafiki nie są o dziwo duże.. Ale jak zaczynam wyścig to mam 25fps, przejadę kawałek i auta się rozjeżdżają to automatycznie mam około 40 klatek, potem tylko więcej.

 

Ja nigdy gry wyścigowe nie traktowałem poważnie. Bardziej do wyluzowania się niż do jako takiej konkretnej gry.. Do tego to jeszcze mam call of duty 4 i 5 (wstyd się przyznać ale żadnej z nich nie przeszedłem jeszcze).

 

 

Edit: Dual post.

Edytowane przez david11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Pewnie dali ciała tak jak w Dircie z fizyką, w simach porzadnie zrobiona fizyka i 30 aut potrafi ciągnąć bez problemów a Codemasters i EA ma problem z kiepską fizyką która na dodatek jest zbyt zasobożerna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi ktoś driftować?

Ja po ponad godzinie prób nadal mam problemy, żeby utrzymać się na torze i pociągnąć drift do końca - irytujące :|

Gram dual shockiem od PS2, w wyścigach nie mam problemu (poziom średni). Denerwuje tylko to co wspomniałem wyżej - gwiazdki za jeżdżenie po linii i drifty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja nigdy gry wyścigowe nie traktowałem poważnie. Bardziej do wyluzowania się niż do jako takiej konkretnej gry.. Do tego to jeszcze mam call of duty 4 i 5 (wstyd się przyznać ale żadnej z nich nie przeszedłem jeszcze).

Jest roznics miedzy graniem w sima i checia gry w cos takiego , a graniem w pseudo simo-arcade ze zwalonym totalnie modelem jazdy , o czym nizej w moim poscie.

 

Pewnie dali ciała tak jak w Dircie z fizyką, w simach porzadnie zrobiona fizyka i 30 aut potrafi ciągnąć bez problemów a Codemasters i EA ma problem z kiepską fizyką która na dodatek jest zbyt zasobożerna.

U mnie srednia utrzymywana to bodajze 50 FPS wg. Frapsa przy 1680x1050 , aA0 , AF16 , max detalach z opcji. Myslalem ,ze to bedzie gorzej chodzic , ale jest ultra plynnie.

 

Co do samej gry , moj post z PCLa :

Sciagnalem i ja demo. Odpalilem podniecony , nawet kiere podpialem. Jednym slowem? Dno.

 

Tutaj nie chodzi o to , ze ja lubie simy. Tutaj idzie o to , ze grajac w ta gre w ogole nie da sie auta utrzymac na lini prostej jadac. Wpiete DFP , kat 500 stopni i auto na prostej lata od bandy do bandy. Porazka numer jeden. Porazka numer dwa to akurat trzymanie ustawien dema - zanim udalo mi sie ustawic sterowanie to chyba 5x odpalalem wyscig bo a to skret nie dziala , a to pedalow nie zaakceptowalo , a to skrzynia biegow manualna. Porazka numer 3 - slizgi , slizgi i jeszcze raz slizgi. To jest niesamowite by na 2 biegu w wolnym zakrecie , gdzie nie ma prawa byc uslizgu OSPOJLEROWANE BMW wpadalo w drifta przy 60 kmh/!

 

Przyzam sie szczerze , ze wole wrocic do GRIDA. W Shifcie nie ma ani fizyki , ani arcade , ani nawet dobrego sterowania. Moze i na klawie da sie w to jezdzic , ale na DFP 500 stopni z wylaczonymi asystami za nic w swiecie. Auto po prostu nie trzyma lini prostej w czasie jazdy.

 

Dobrze , ze wypuscili demo. Porazka. Grafika jest niezla , optymalizacja swietna (1680x1050 , max , no aa , af16 - utrzymywana srednia to bodajze 50 wg. frapsa) i na prawde miloby sie w to gralo , gdyby nie ten denerwujacy model jazdy , przy ktorym auto :

-jezdzi bokami

-nie da sie go utrzymac w lini prostej.

 

Podziekowal za demo - won.

do dzalu doprowadzily mnie te dwie ostatnie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę w demko, cuż nie Shift ale Drift, 30 km/h i uślizg, na prostej byle byś nie skręcał po już nie wrócisz na prostą. Jeszcze jakieś dziwne opóźnienia na klawiaturze wciskam lewo, prawo a samochód reaguje z ze sporym opóźnieniem. Grid o wiele lepszy jeśli chodzi o model jazdy.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Pograłem chwilkę w demko, cuż nie Shift ale Drift, 30 km/h i uślizg, na prostej byle byś nie skręcał po już nie wrócisz na prostą. Jeszcze jakieś dziwne opóźnienia na klawiaturze wciskam lewo, prawo a samochód reaguje z ze sporym opóźnieniem. Grid o wiele lepszy jeśli chodzi o model jazdy.

No...ponoc w realu tak auta jezdza wg. np. forumowiczow z PCLABA :lol2: Jesli tak to nie powinienes narzaekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra to porażka. Czym sugerowali się tworząc model jazdy to nie mam pojęcia. To co dzieje się podczas sterowania to istna kpina. Śmiałem się ze złości jak driftowałem. Co to ma być? :) Jutro odpalam DFP i daję grze drugą szansę ale widząc wpisy poprzedników to będzie taka sama kicha jak na klawiszach. A za tego laga w sterowaniu powinni dostać po tyłkach. :) Z podsterownością na ww filmiku to prawda. Sam mam 200 konnego tylno napędowca i wiem jak się zachowuje. Nie ma porównania z tym modelem jazdy. Jednak GT5 daje zdecydowanie lepszą przyjemność z jazdy. Jedyne co daje NFS to maxymalny poziom frustracji. :/ Liczyłem na Shifta ale w głębi duszy wiedziałem, że wyjdzie jak zawsze. :( Szkoda, bo potencjał zmarnowany. Aha. Grafika wcale nie jest rewelacyjna, szczególnie modele samochodów i ich wnętrza. GT5 poniósł wysoko poprzeczkę. ;)

 

Nawiasem mówiąc NFS powinien wrócić do korzeni i wyjechać z miasta oraz torów wyścigowych bo to nie jego miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra to porażka. Czym sugerowali się tworząc model jazdy to nie mam pojęcia. To co dzieje się podczas sterowania to istna kpina. Śmiałem się ze złości jak driftowałem. Co to ma być? :) Jutro odpalam DFP i daję grze drugą szansę ale widząc wpisy poprzedników to będzie taka sama kicha jak na klawiszach. A za tego laga w sterowaniu powinni dostać po tyłkach. :) Z podsterownością na ww filmiku to prawda. Sam mam 200 konnego tylno napędowca i wiem jak się zachowuje. Nie ma porównania z tym modelem jazdy. Jednak GT5 daje zdecydowanie lepszą przyjemność z jazdy. Jedyne co daje NFS to maxymalny poziom frustracji. :/ Liczyłem na Shifta ale w głębi duszy wiedziałem, że wyjdzie jak zawsze. :( Szkoda, bo potencjał zmarnowany. Aha. Grafika wcale nie jest rewelacyjna, szczególnie modele samochodów i ich wnętrza. GT5 poniósł wysoko poprzeczkę. ;)

To widze , że kiery nie potrafisz ustawić . Na def to jest ustawiony ku... dead zone :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To widze , że kiery nie potrafisz ustawić . Na def to jest ustawiony ku... dead zone :lol2:

I? Od razu to zmienilem. Z takim dead zonem to musialem pol obrotu kiery robic by w ogoel jakas reakcja byla ;) Kila i strata kasy , ciesze sie , ze wydali demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...