Skocz do zawartości
Powerslave

Need For Speed Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Gram na patchu 1.02 i modzie Sharp Tyre Set 1.4 trochę mieszane mam uczucia ale już zapomniałem jak się na Real Modzie jeździło. Ktoś inny próbował tego moda?

 

W końcu udało mi się przejść wyścig London River w Astonie na PRO i tym modzie, trzeba było mieć dużo szczęścia na I zakręcie. Teraz mam zamiar wziąć się za Bugatti na Nurburgringu, z tym czystym okrążeniem to chodzi tylko o to, żeby nie wyjechać poza trasę? Czy nie można też mieć kontaktu z przeciwnikami? Bo Ci dość agresywnie jeżdżą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nawet "Ścieranie Lakieru"? Przecież to jest nie możliwe w tej grze. Na każdym zakręcie Ci w tył wjeżdżaj. U was na najtrudniejszym poziomie trudności też jest rozpierdziel na tym zakręcie za wyskokiem? Albo czasem przeciwnicy potrafią zaliczyć dachowanie na zakręcie? Bo u mnie na Pro często zdarza się tak, że ktoś wchodzi w zakręt z super prędkością, że aż nagle zalicza dachowanie.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Jak zmusić Shifta do działania na 2,3,4 jajach a nie na 1? Na 1 (tryb kompatybilności z Win98/ME) śmiga (28-40fps...) ale jak ustawie XP to zanim się załaduje to już wisi, tak samo jak nie włączę żadnej kompatybilności. System to Vista x64. Komputer w podpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Próbował ktoś z was Sharp Tires mod 3.1?

NoGrip :: NFS Shift Downloads - Sharp mod

 

Potrzebny patch 1.2 do zainstalowania ;) Czyli coś dla posiadaczy ATI którym na 1.2 Real mod nie działa.

 

W końcu RWD nie wchodzą w zakręty bokami, o wiele lepiej je wyczuć, nie ma się wrażenia, że specjalnie nam pupa ucieka żeby było efektownie. Ogólnie o wiele łatwiej teraz wyczuć auto i trafić w Best Line. Polecam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRAN TURISMO MOD fix the handling sprawdzal ktos moze jak to sie sprawuje? Bo ja szczerze mowiac juz mam taki balagan w nfsie jesli chodzi o mody ze juz nie wiem wlasciwie na jakim modzie gram :lol: Ostatnio wrzucilem sharp tires starajac sie usunac poprzednie. Gra sie swietnie ale ograniecie niektorych tylnionapedowek jest katorga przez caly wyscig (przynajmniej na padzie z analogiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy posiadacie w folderze z grą nfs shift folder o nazwie "VEHICLES" a w nim foldery z nazwą aut? Potrzebuje ten folder do zmieniania silników aut w shifcie i do zmieniania dźwięków silnika.

 

Oto przykład zmiany głosu silnika. KOleś chce żeby jeżdząc corvettą słyszał dzwięk forda GT

 

Changing the car engine Sounds

Hey brothers, i want to know how to switch the engine sounds in-game, like: use the ford GT sounds in Corvette Z06 (incluing gear up and down sounds)

 

...can this work perfectly?

 

______________________________________________________

 

 

\shift\vehicles\carname\carname.csd defines all the sounds used by that car.

 

 

____________________________________________________________

 

man, you are the best.

 

....i wonder to know how much modificated your NFSS are, hehe

 

 

 

______________________________

 

 

 

 

Ale ja wogóle nie mam takiego folderu :(. Wie ktoś o co chodzi? Może trzeba użyć jakiegoś patcha? Mam moda z dodatkowymi autami (supra, stingray ito). O co kaman? wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKAY DZIĘKI WIELKIE :)

 

Ok gra działa. Teraz spróbuję pobawić się dzwiękami :).

PS: które pliki są odpowiedzialne za silnik samochodu? :rolleyes:

 

Chciałbym np do bmw M3 e36 włożyć silnik z E46 :) :P itp. Wiem, że się da bo za granicą do toyotki ae86 ktoś dał silnik z Veyrona :unsure:

Edytowane przez pedro86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mucha1414

Hej ! Jutro dostaje Shifta.

 

Czy pójdzie mi na maxie ? W 1680 x 1050 ?

 

Intel Core i7 920 @ 4010

Gainward GTX 285 731/1601/1401

OCZ 4 GB DDR3 1600 MHz CL7

MSI x58 Pro

BeQuiet E6 StraightPower 600 W

CM Elite 331

 

 

Pozdrawiam - mucha1414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl zart?

Oczywiscie ze pojdzie, na moim szrocie z sig. idzie na full bez zająknięcia.

 

 

Obudowa trochę tandetna, ale nie powinno być problemów.

 

:lol: Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Jutro dostaje Shifta.

 

Czy pójdzie mi na maxie ? W 1680 x 1050 ?

 

Intel Core i7 920 @ 4010

Gainward GTX 285 731/1601/1401

OCZ 4 GB DDR3 1600 MHz CL7

MSI x58 Pro

BeQuiet E6 StraightPower 600 W

CM Elite 331

 

 

Pozdrawiam - mucha1414

 

Hej !

 

Mam sprzęt:

 

 

Windows 7 Ultimate 64 BIT

 

 

 

Intel Core i7 920 @ 3,6 GHz

 

GTX 285 @ 680/1548/1272 MHz

 

4 GB DDR3 1600 MHz CL7

 

MSI X58 Pro

 

 

 

Bioshock 2 pojdzie na maxa ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muszę coś dopisywać w komentarzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bede musial odswiezyc faq, wczoraj tez wszedlem na forum i mam dzis zamiar sprawdzic wlasnie Sharper Tyres Mod i Real GT Mod. Poprzednia wersja Sharper, nie pamietam 2.x czy 3.x, miala problem z hamulcami ktory widze zostal poprawiony, no nic czeka mnie reinstall i zabawa od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Daj znać jak Ci się podoba ;) U mnie po wgraniu 4.1 na prostej kierownica lata na boki ale wystarczy usunąć plik dinput8.dll z głównego katalogu gry i wszystko działa dobrze. Najwidoczniej ten plik nie był robiony pod moją kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie porazka, dalej nie czuje auta, gwaltowny ruch by przykladowo wyminac przeszkode a auto zachowuje sie jak by wazylo 10 ton, FFB ustawilem wg zalecen i ledwo moglem ruszyc kierownica, a hamulce to jakas komedia o ile od 100 do 50 hamuja calkiem ok, o tyle od 50 do 0 hamuja na dluzszym dystansie niz ze 100 do 50. Jutro sprawdze gtmod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A usuń directinput8.dll bo ja gram bez tego. Pamiętałeś żeby zresetować ustawienia kierownicy ( tam gdzie się klawisze przypisuje). Masz wyłączony ABS? Może koła Ci się blokują? Po wgraniu tego moda ustawiłem czułość hamulca i gazu na 15% a i tak łatwo koła zablokować.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tego modziwa jest, że zgubić się idzie a dalej nie wiadomo co z czym się je. Jakby jakiś dobry człowiek się przypadkiem natknął na mod który podchodzi pod klawe i jeszcze nie robi z AI przeciwników kretynów to byłoby super. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie directinput8.dll powinien zniwelowac laga na kierownicy, sprobuje jeszcze bez niego, ale nie pokladam w tym zbytniej nadziei, pobawie sie jeszcze ze paroma ustawieniami ale watpie zeby nagle cos to zmienilo.

 

Sysak - raczej nikt nie zrobi moda ktory poprawi sterowanie na klawiaturze, Shift ma (podobno) fizyke rozbudowana bardziej niz rFactor i kazdy idzie w strone sim a nie arcade :)

 

Wg mnie nadal najlepsze sa pierwsze mody ktore opisalem w FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Tyle tego modziwa jest, że zgubić się idzie a dalej nie wiadomo co z czym się je. Jakby jakiś dobry człowiek się przypadkiem natknął na mod który podchodzi pod klawe i jeszcze nie robi z AI przeciwników kretynów to byłoby super. ;-)

 

Podobno to jest na klawiature najlepsze ale nie sprawdzałem

Need For Speed Shift Simulation SK MOD V2.7 - Downloads - RaceDepartment Forums

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zainstalowałem sobie z nudów Shifta. Mam DFGT i Logitech Gaming Software 5.08. Wrzuciłem 2 pierwsze mody z faq, w profilerze i w grze ustawione też tak jak w faq.. Problem polega na tym że gaz i hamulec zaczynają reagować mniej więcej od połowy naciśnięcia.  Patrzyłem zarówno z separate i combined pedals. W kalibracji wszystko jest ok, w TDU również wszystko działa jak powinno. W czym może leżeć problem ? :)

Edytowane przez Charnaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...