Skocz do zawartości
kicek23

Jaka Plyta Do I7

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to teraz będą 3 evga con.:

E760=E761, ta sama płyta tylko że do 761 dodają/dodadzą (nie wiem czy już do kupienia) panel na przód obudowy oraz E762 z 2 x nf200

Edytowane przez Ziby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

czy to mobo olaca sie brac za 340-350euro?bo mysle,zeby swojego re2 pogonic a za 300eu pojdzie na bank

EVGA 141BLE760A1

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem juz 2 razy to forum i dalej nie jestem zdecydowany co do plyty glownej.Moja propozycja to Foxconn Blood RAGE , lub Asus Rampage II Extreme.

 

Chce kupic INTEL CORE I7 920 (D0) do tego pamiec OCZ Platinum Low-Voltage DIMM Kit 6GB PC3-12800U CL7-7-7-24 (DDR3-1600) (OCZ3P1600LV6GK) oraz moja propozycja co do karty graficznej Sapphire Radeon HD 4770, 512MB GDDR5, 2x DVI, TV-out, PCIe 2.0 ( nie wiem czy nie bedzie za slaba moze kupic 2x )

 

Mam juz kupiona obudowe i zasilacz 700 W.

 

Nie bede nic podkrecal chodzi mi glownie o niezawodnosc (moze pozniej pomysle o podkrecaniu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to mobo olaca sie brac za 340-350euro?bo mysle,zeby swojego re2 pogonic a za 300eu pojdzie na bank

EVGA 141BLE760A1

brać !

ta n iby kiepska ;) evga 759 zaiwania az miło, OC itp. w normie( pamietaj ze CPU odgrywa 99,99% )

jest to pierwsza MOBO od iluś tam lat z którą nie mam problemów po pierwszym miesiącu zabawy

sam jestem w szoku :unsure:

te 200-300plnm. warto dołozyć !!

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

To wychodzi jakieś 1600pln z groszem ,u nas kupisz taką za ponad 1700 ,skoro jesteś pewny że pogonisz za 300 euro swojego rampage w co szczerze wątpię ,to się na pewno opłaca bo dokładasz 230pln.

wystawilem za 300 i mam nadzieje,ze pogonie ,bo u mnie te plytki w sklepach chodza po 340 prawie tak samo jak evga

no nic czekam na szczesliwego kupca i kupuje od reki Evga :) dfi i foxconna nie chce a juz napewno nie bloodrage :D

moze bede mogl w koncu wyciagnac zakurzone FC :D

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

i chyba najlepsze mostki wrzuca niestety w classified

zdziwilo by mnie gdyby je wsadzal do duzo tanszej mobo ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 2000 7-7-7 trfc 98, reszta auto (trfc możesz ręcznie dać na 88 lub 98, ale br potrafi stabilnie działać nawet z 60) vtt 1,42v (odczyt pod obciążeniem, wartości z biosu nie pamiętam) i vmem ~1,7v. Ale vtt zależy od CPU i od jego IMC. Do 2000 będzie to coś z przedziału 1,4-1,6v, ale niektóre proce są czułe na różnice vcore/vtt i do takich vtt potrzebują też zwiększenia vcore (mimo, że do danego taktu zadowalają się niższym przy mniej mhz na mem). Także musisz wybadać, wartość vtt przy hyperach jest też uzależniona od vmem, więc możesz powalczyć o niższe napięcie na memkach i dzięki temu obniżyć zapotrzebowanie na vtt. Moje gt 2000 8-8-8 robią już od 1,5v, więc warto spróbować.

Edytowane przez Ziby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech, mialem nadzieję że uda mi się zakupić płytę za ~900 pod i7 lecz nici więc mam prośbę/pytanie. Asus p6t se da radę podkręcić i7 D0 do 4.0 Ghz? bclk 200 jest w zasięgu ręki na tej płycie? nigdzie nic konkretnego znaleźć nie mogę (powoli zaczynam dochodzić do wniosku że szukać nie umim bo co raz częściej mi się to przytrafia. ale mniejsza o to) wiem że prorokami nie jesteście ale czy chociaż ktoś widział jakiś zrzut z cpu-z z d0 na 4.0 lub c0 na 3.8 ? z testów najwięcej widziałem 3.6 na C0 co w sumie też nie jest jakieś strasznie złe.

 

EDYTA:

mam znalazłem, jedyne co mi zostaje dodać to jak ktoś szuka taniej płyty pod i7 niech bierze to ;) da radę na 4.0 nawet na powietrzu :)

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...