Skocz do zawartości
Luciano

Nie Można Usunąć Połączenia Internet Adsl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po instalacji sterownika modemu SAGEM Fast 800, na pulpicie tworzona jest ikona skrótu Internet ADSL, za pomocą której można skonfigurować połączenie z Internetem. O ile w Viście 32 bit po usunięciu ikony zostaje ona usunięta, to w 64bit już nie. Po każdym restarcie naradza się na nowo. Identyczna sytuacja jest ze skonfigurowanym połączeniem. Po usunięciu połączenia i restarcie jest ono tworzone na nowo (pamięta login i hasło). Czy ktoś wie, jak skutecznie usunąć tą ikonę z pulpitu i samo połączenie z systemu?

 

 

EDIT: okazuje się, że za powyższą sytuację odpowiadał plik: adirasx64.exe, który chyba instaluje się ze sterownikami modemu. Po jego dezaktywacji problem zniknął a Internet działa.

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Luciano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...