Skocz do zawartości
Sibu

Sono Vk2208a Czy Ecs K7s5a

Rekomendowane odpowiedzi

Dylemat zupelnie jak z poczatku obecnego tysiaclecia, ale mam do wyboru wlasnie te 2 nędzne płyty głowne. Może jedna jest bardziej beznadziejna od drugiej wiec chciałbym sie dowiedziec która byłaby lepsza. Procek jaki mam do zalozenia to Athlon 1000, 3 kości ram 128+128+256, GF 5200 FX lub GF4200 Ti (tego jeszcze niewiem zaloze slabsza jak sprawdze która taka jest :P)

 

Będzie to komputer podłączony do telewizora wiec najbardziej zalezy mi na stabilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie cos ci powiem SONO to płyty wyprodukowane w polsce ! Skad taki rarytasik dorwałes ;) ?

 

Sono :

 

W ofercie INCOM dostępne są już dwie płyty główne, które jako pierwsze zdobywają rynek. Są to, przeznaczone dla procesorów AMD: SONO VK2208, bazująca na chipsecie VIA KT133, oraz SONO VK2208A na VIA KT133A.

 

Obie przeznaczone są dla procesorów Athlon Thunderbird, taktowanych zegarem o częstotliwości od 700 MHz do 1,2 GHz, oraz układów Duron, taktowanych zegarem o częstotliwości od 600 do 850 MHz.

 

Motherboardy wyposażono w trzy 168-pinowe gniazda pamięci DIMM, złącze AGP 4x, 5 slotów PCI, jedno złącze ISA oraz port AMR (Audio Modem Riser).

 

Wiec jak masz 3 sztuki SDram to bier ta Sono !

Dołączona grafika

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...