Skocz do zawartości
error

Laptopik W Bardzo Niskiej Cenie Znajde Jakiegos ?

Rekomendowane odpowiedzi

a z reszta ktos dobry mi napsial ze tego asusa nie warto brac tylko rozgladac sie za lapami z karta graficzna radeon x700 a tam pojdzie Crisis na minimalach TDU i najwazniejsza gra chyba dla mnie Fable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x700 to srednio trafiony pomysl do TDU i to jeszcze w laptopowej wersji...

dzialac napewno zadziala ale o komfortowym graniu (dobra rozdzielczosc i plynna gra) to raczej ciezko rozmawiac

 

nawet na stacjonarnym x800gto2 mi sie 'srednio' gralo w TDU (w 1024x768 a mniej to szkoda ustawic) a Ty tu o crysisie piszesz (moze jakims cudem zadziala ale taka gre wolal bym sobie odpuscic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak normalnie da sie wymienic ta grafe przepalona ?? bo mieszaja tutaj co niektorzy ze nie niektorzy ze tak to jak w koncu da sie czy nie ale codzi tearz o ten sam model ten co w tym asusie jest

Pokarz mi kto w tym temacie napisał ci, że możesz wymienić tą kartę :blink: Masz 10 postów w których każdy napisał, że NIE WYMIENISZ KARTY.

 

dobra ludzie ale teraz kupuje Asusa F53t co ma rozwalony ukat graficzy wysarczy wyminic na nowy i smiga a grafa GeForce 7600 256 MB wlasnej pamięci plus 256 turbo cache i juz nie potrzebuje jej zmieniac bo napewna gry nowe pociagna spokojnie bez przycinek

Taa, nowe gry będą chodzić bez przycięcia, w szczególności w laptopie z procesorem Celeron 1.6 - 2.0Ghz i 512MB DDR1

 

raczej nie ale poszlo by sie do serwisu z zakupiona karta lub bez niej i by zrobili

Jasne, w serwisach są takie spece, że na szybko na zapleczu zbudują ci nowego 7600 super O/C i wcisną do laptopa :lol2:

 

a z reszta ktos dobry mi napsial ze tego asusa nie warto brac tylko rozgladac sie za lapami z karta graficzna radeon x700 a tam pojdzie Crisis na minimalach TDU i najwazniejsza gra chyba dla mnie Fable

Radzę Ci zmień tego dobrego informatora bo sam się ośmieszasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci zmień tego dobrego informatora bo sam się ośmieszasz ...

X700 zawsze będzie lepszy od niesprawnego 7600, czy nawet 8800GTX. Dlatego nie rozumiem, co takiego tu jest nie tak. Chłop chce odpalić mniej wymagające gierki, które na 100% pójdą na takim X700, a skoro już wydaje więcej kasy, niż początkowe 300zł i sprzęt ma być już szybszy, to pyta o gry typu TDU czy Crysis. Na sprzęcie za 2k z 8600GT na pewno pójdą te gierki - jakie to proste. Przecież lepiej nie ryzykować stwierdzenia, że pójdą na czymś wolniejszym, na co kogoś stać - rozumiem taką postawę - przecież nikt nie chciałby być odpowiedzialny za przekonanie kogoś do zakupu sprzętu, który nie nadaje się do niczego. W końcu jesteśmy daleko od tej niebezpiecznej granicy, gdzie dla jednych można grać w dany tytuł, a dla innych jest on niegrywalny.

W sumie nie doczekałem się rozwiązania podstawowej kwestii - czy rzeczywiście musi to być laptop, który przy tej samej cenie będzie dużo mniej wydajny i dużo trudniejszy w rozbudowie. Jakoś to uciekło w tej dyskusji.

I proszę nie traktować tego tematu jak okazji do wyżycia się, bo skończy się zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Autor tematu wie najlepiej

2. Jego "spece" wiedzą lepiej niz my

3. W serwisie wiedza lepiej niz my (Szkoda ze wielu z nas pracuje w serwisach)

4. Autor wie najlepiej jak efektywnie zwiekszyc mozliwosci komputera

 

To co wreszcie kupujesz error?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...