Skocz do zawartości
Quantum

Jaki Cms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Buduję właśnie portal komputerowy i poszukuję jakiegoś ciekawego CMS'a.

Chciałbym, żeby CMS miał podobny układ do portali takich jak PurePC, Hardpc I PClab.

Odrazu mówię, że CMS typu joomla i php-fusion odrazu odpada. Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też przychylałbym się ku Drupalowi. Pracowałem z Joomlą i z Drupalem i to właśnie ten drugi zrobił na mnie lepsze wrażenie.

Dlaczego?

Bo ma baaaardzo dużo modułów. praktycznie zawsze jak chcę dodać jakąś funkcjonalność, która mi się wymysli to jest już na nią gotowy moduł do ściągnięcia i zainstalowania. Przejrzysty panel administratora, w Joomli trochę na początku się gubiłem. Możliwość konfiguracji strony jest naprawdę ogromna. Można robić praktycznie wszystko. Lepsze zarządzanie szablonami graficznymi jak mój gust. I pewnie inne jeszcze szczegóły.

Bardzo fajny jest wbudowany pseudo system RBAC (kontrola uprawnień na poziomie ról). Świetne rozwiązanie i elastyczne zarazem. Poza tym bardzo dobra pomoc dostępna na stronie projektu (niestety większość użytecznych rzeczy jest po angielsku, ale to chyba nie robi aż takiego problemu).

Drupal ma wiele zalet, ale jednak największa z nich jak dla mnie to mnóstwo dostępnych modułów.

 

pozdrawiam

m

 

ps. nie wiedziałem, że PPC zbudowano na tym silniku. super :) potwierdza to tylko moją opinię o możliwościach konfiguracyjnych tego CMSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...