Skocz do zawartości
Gość

Egiełda Na Sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

A co TY możesz wiedzieć o tweak, jak PPC powstało w kwietniu 06, a ty przyszedłeś na forum pół roku później? duble konto?

LOL , a kto Ci powiedzial , ze data rejestracji to data bytnosci na portalu. Wiekszosc sledzi np. Egielde czy PCL w ogole nie majac konta , a rejestruje sie jesli cos ich tam zaciekawi co nie znaczy , ze w ogole sie tego nei czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL , a kto Ci powiedzial , ze data rejestracji to data bytnosci na portalu. Wiekszosc sledzi np. Egielde czy PCL w ogole nie majac konta , a rejestruje sie jesli cos ich tam zaciekawi co nie znaczy , ze w ogole sie tego nei czyta.

Tak, wszyscy czytają forum bez kont, no pewnie, zwłaszcza, że konto to takie udogodnienia jak: "go to last unread", oznakowanie tematów, gdzie się wypowiadałaś, które przeczytałeś, ale pewnie, nikt nie zakłada kont, LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszyscy czytają forum bez kont, no pewnie, zwłaszcza, że konto to takie udogodnienia jak: "go to last unread", oznakowanie tematów, gdzie się wypowiadałaś, które przeczytałeś, ale pewnie, nikt nie zakłada kont, LOL.

LOL z laską też się hajtasz od razu ? :lol:

 

/EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tak, wszyscy czytają forum bez kont, no pewnie, zwłaszcza, że konto to takie udogodnienia jak: "go to last unread", oznakowanie tematów, gdzie się wypowiadałaś, które przeczytałeś, ale pewnie, nikt nie zakłada kont, LOL.

Polecam mniej ironizowac , a dluzej zastanowic sie nad sensem wyzej napisanego posta.

 

SLEDZIC PORTAL - nie forum , a recenzje , newsy. Wiekszosc osob tak zaczyna , po kiego ma czytac forum , jesli nie interesuja go tematy w stylu " 15387484 raz pytam jakie dac V na CPU". Zastanow sie troche. Juz nie mowie o tym , ze bez konta mozesz i tak dodac sobie sledzony przez siebie temat do zakladki i tylko to sprawdzac.

 

Napisalem cos jeszcze - rejestracja na forum to impuls , gdy cos nas zaciekawilo i chcemy sie dopisac , choc kilka portali oferuje wpisy jako "quest".

 

Tyle ode mnie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest dokladnie tak jak pisze Firekage, wiele lat czytalem FrazPC zanim zalozylem konto na forum, Egielde czytam zawsze od deski do deski, a tam nie mam w ogole konta na forum. Na PurePC znowu praktycznie nie wchodze na portal, a na forum bardzo czesto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item600901387_egielda_co...puterowego.html

Kolejne podejście.

 

 

Zgadzam sie z tym co chłopaki pisali. Egielde czytam bo uważam że mają najlepsze testy w PL i jedne z najlepszych wogóle. A konta tam wogóle nie mam.

Oby sie utrzymali! Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z kwotami oferowanymi na poprzednich aukcjach (dla przypomnienia na pierwszej cena doszła do 53000) domena poszła taniutko.

Po kolejnych aukcjach widać było spadek zainteresowania- osiągane ceny były coraz niższe.

Być może miały miejsce jakieś pozaallegrowe negocjacje.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie tanio to poszło, i co z tym dalej??

 

PCLab bierze kasę za testy, a bany dają za przyznanie się że używa się Adblocka na ich stronce.

Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego portalu ale cena jest b. niska. Ostatnio dostałem ofertę 16000 za pustą domenę i nie sprzedałem.

Jasne Tobie to tylko każdy chce płacić. Prowizje od sprzedaży usług bankowych (przez ludzi, którzy mają doradców) 10K, za domeny po 16K (popatrz czasem na ceny domen i jakie są atrakcyjne z PR5). Przykro mi lecz Ci nie ufam. Nie każdy jest idiotą, który łyka Twoje teksty. Absolutnie nie jestem zazdrosny. Nie mam o co. Kreowanie się na mega biznesmena jest idealnie zgodne z kursami na których te firmy zarabiają krocie. Prozak szkodzi. Nie jestem złośliwy.

Nie mam zamiaru Ciebie obrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol^N

 

Dołączona grafika

 

Chcesz coś jeszcze powiedzieć?

 

Ps.

Domenę kupiłem w ramach inwestycji jakieś 2-3 lata temu na Allegro za 4050 PLN. Mam jeszcze kilka takich domen. Nie wiem skąd przeświadczenie, że kreuję się na biznesmena, bo żadnej firmy nie prowadzę. Jak ktoś pyta, czy cena za w/w serwis nie jest przypadkiem za niska, to daję porównanie z życia wzięte - jeśli w jakiś dziwny sposób nadszarpnąłem w ten sposób Twoje nerwy to sorry. EOT.

 

EDIT:

Aha i jeszcze jedno - sam sobie popatrz na ceny atrakcyjnych domen - gdyby moja domena miała PG5, byłaby warta znacznie więcej (podkreślam, że to jest pusta domena, nigdy nie było tam żadnego portalu i nie jest nigdzie "linkowana").

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że SEDO to nie żaden wyznacznik wartości domen. Owszem można wykorzystać ja na downhill, dom handlowy, niestety ale czas chyba minął interesów na krótkich adresach internetowych. Uważam, że realnie zarobiłbyś więcej na tej domenie stawiając katalog konkretny seo na tej domenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że SEDO to nie żaden wyznacznik wartości domen.

A mi się zawsze wydawało, że najlepszym "wyznacznikiem wartości" czegokolwiek jest cena, jaką chce zapłacić kupiec. I tak się dziwnie składa, że średnio co pół roku dostaję coraz lepsze oferty. Jak chcesz zrobić na tej domenie jakiś katalog i uważasz, że potrafisz zrobić to dobrze, to ja jestem otwarty na propozycje, dałbym 50% zysków. Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszyscy czytają forum bez kont, no pewnie, zwłaszcza, że konto to takie udogodnienia jak: "go to last unread", oznakowanie tematów, gdzie się wypowiadałaś, które przeczytałeś, ale pewnie, nikt nie zakłada kont, LOL.

nie chce nic mówić ale ja sam na pewnym serwisie nie miałem konta chyba z półtora roku i dobrze mi z tym było, czytałem okazjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egiełda wróciła na sprzedaż.

NA głównej jest to jako jedyne ogłoszenie. Myślę że oznacza to powolny upadek serwisu. Napisane na zapas artykuły się kończą, inwestora brak. Dla takiego serwisu już dwa tygodnie bez nowej zawartości oznaczają olbrzymi spadek odwiedzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie tanio to poszło, i co z tym dalej??

 

PCLab bierze kasę za testy, a bany dają za przyznanie się że używa się Adblocka na ich stronce.

A co w tym dziwnego ze banuja za przyznawanie sie do korzystania z Adblocka?

 

Sa reklamy ktore ty blokujesz tzn ze kradniesz tresc artykulu wiec nic dziwnego ze zlodzieja banuja. [mowiac kradniesz i zlodzieja nie mialem na mysli konkretnie Ciebie ale mowilem ogolnie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3278277[/snapback]

A co w tym dziwnego ze banuja za przyznawanie sie do korzystania z Adblocka?

 

Sa reklamy ktore ty blokujesz tzn ze kradniesz tresc artykulu wiec nic dziwnego ze zlodzieja banuja. [mowiac kradniesz i zlodzieja nie mialem na mysli konkretnie Ciebie ale mowilem ogolnie]

Stary, ale Ty widziałeś te reklamy na pcl? Takie które potrafią zawyć o 2 w nocy na całe mieszkanie (jak zapomnisz wyłączyć głośniki)? Takie które nie pozwalają korzystać z forum, bo zasłaniają jego 3/4 obszaru? Ja nie mam nic do reklam, bo wiem że z czegoś kasa musi iść i w zasadzie na żadnym forum ich nie blokuje...

Ale jak piła leci na kasę tak mocno, że ładuje flashe uniemożliwiające korzystanie z forum, to ode mnie tej kasy na pewno nie dostanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...