Skocz do zawartości
-=Qroń=-

Uwalniamy Komórki

Rekomendowane odpowiedzi

Przeanalizujmy Twój przykład.

Umowa na dwa lata - 24*100zł = 2400zł

Telefon wart 800zł - 300zł

Suma: 2700zł.

 

Drugi wariant:

umowa na dwa lata - 24*50zł = 1200zł

telefon 800zł

Suma 2000zł.

 

Dla 700zł czyli prawie dla 1/3 myślę że opłaca się nawet zapozyczyć i te 500zł spłacać a odsetki i tak wyjdą mniej. Sorry, ale dla mnie ekonomia jest podstawą. Jeśli mam wydać przez dwa lata aż 700zł więcej przy sumie 2700zł tylko dlatego że nie wyłożę tej kwoty od razu i "tego nie odczuje tak mocno" to ja dziękuję, bo jak w takim razie odczuję to 700zł na minusie. Jaki bym musiał mieć zarobek z zainwestowania tych 500zł żeby mi się to opłacało:D

Widzisz różnicę między wyłożeniem 500zł za jednym razem powiedzmy pożyczając to ale zyskując 700, czy dokładając w okresie dwoch lat 700zł więcej?

 

....................... nie nie rozumiem tego, mozna bardziej lopatologicznie?

 

jakbym mial tym sposobem myslenia isc to zamiast wsiasc pare tys kredytu zeby kupic sobie samochod czekalbym 5 lat az uzbieram sume - bo przeciez odsetki

latalbym 1 kazdego miesiaca do makro kupujac 50 batonikow bo taniej a ja i tak je jadam

nie chodzilbym do baru na piwo bo z makro tansze itp itp

 

 

nie wszystko kreci sie w okol ekonomi, pewnie na liczbach wyglada to wszystko super, jak ktos tak lubi to czemu nie, mi tam zwisa czy miesiecznie wydam pare zl mniej czy wiecej, a powod juz podalem to tylko przyklad bo roznica w cenie tel "u zyda" czy tez "u zyda- operatora" Przewaznie jest wieksza jezeli rachunki sa stosunkowo wysokie i upomnisz sie o obnizke, kwestia szczescia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...