Skocz do zawartości
nodek

Cherry- Buda Od Podstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pamięć, ale dobrze wiem, że Dreck cię ono obchodzi.

Buziaki, mój mały szyderco :>

ojjj ale po co w takie tony uderzać zaraz z tymi fekaliami? ;)

Obchodzi, po długoletniej tułaczce po świecie ogarniętym brakiem internetu a czasami nawet prądu miło zobaczyć, że na ppc nadal żyją Ci sami, porządni, praworządni, awansujący na redaktorów? :| - dobrzy obywatele.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarzeniówkę do środka! Koniecznie różowo - pomarańczową. A na boczek klamkę od ursusa i będzie jak przedział pośpiesznego "Szczecin - Kraków" tyle, że wywinięty na lewą stronę!

:joke:

 

Spokojnie, nie wróciłem, pojawiam się jako zjawa (dla coponiektórych zmora ;) ).

PelzaK, jonas, HeatheN - jak zdrówko? :D

(0,64 postów na dzień) <- rok przerwy...nie wstyd Ci? nadrabiaj starty!

Zdrówko dobrze ale córa 6 miesięczna mnie wykańcza:(((

 

Co by OT nie robic, co do autora modu, planujesz jakies stopki/podstawki/kolce?

Zwyczajne takie z pufy byłyby imho idealne (to nie jest żart)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obraż sie autorze moda.. ale tak jak na początku byłem bardzo zainteresowany tak obecne stadium niestety mnie odraża... wybacz... ja rozumiem ze nie jesteś pro tapicerem ale to jest wszystko jakieś krzywe niespasowane w miejscu okna na tym wciąciu jest pekniety SKAJ... ogółnie wygląda to jak podmiejskiego w czasach PRLu ;) podobny stan techniczny...pamietaj jedno.. czasami projekty sie porzuca w posredniej fazie na rzecz czego innego ;) radził bym tobie ;)bo wiesz idać ze duzo w to pracy wkładasz ale nie ma zadnego WOW jest tylko LOL FACTOR ;) szkoda twojego czasu z wróbla orła się nie zrobi niestety...nie gniewaj się.. to tylko moja opinia..

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie wróciłem, pojawiam się jako zjawa (dla coponiektórych zmora ;) ).

PelzaK, jonas, HeatheN - jak zdrówko? :D

zostajesz czy wracasz na zmywak? Bo bez Ciebie to ppc jakoś bardziej user friendly się zrobiło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HeatheN

 

Będa nózki ;) jak narazie nie wiem jakie... ale będą.

 

 

 

@IbanezRG

 

Nie mam zamiaru się na nikogo obrażać!, wrzucając tutaj foty muszę podjąć ryzyko, że obudowa może się nie spodobać i będe musiał przyjąć słowa krytyki

 

Skaj nie jest pękniety, tylko przecięty i nawet tapicer by tutaj nic nie zrobił bo skaju nie da się aż tak rozciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam ten modzik i ogolnie jest bardzo fajnie, ale mam jedna uwage. Zrobiles tapicerke, napracowales sie, a gdzie przyciski? :P

Niestety, bedziesz zmuszony poniszczyc efekt swojej pracy, chyba, ze planujesz cos, o czym nie mowisz.

 

jarzeniówkę do środka! Koniecznie różowo - pomarańczową. A na boczek klamkę od ursusa i będzie jak przedział pośpiesznego "Szczecin - Kraków" tyle, że wywinięty na lewą stronę!

Joke, nie joke, to nie jest taki glupi pomysl, z ladnie pochromowana klameczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...