Skocz do zawartości
plik

Tani Laptop, 13-14"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się z zakupem laptopa, tylko nie chciałbym na niego wydawać jakieś 2500-3000zł. Mam komputer stacjonarny i drugi jakiś dobry sprzęt jest mi zbędny, tymbardziej laptop. Mianowicie potrzebny byłby mi do jakichś drobnych prac biurowych, multimediów, internetu, no i mogłaby pójść od czasu do czasu jakaś gra (starszego wydania - jakiś klasyk, ew pes 09:P). Zależałoby mi na przekątnej 13" bądź 14" (ew. w porywach max 15" - jeśli miałby być tańszy w porównaniu od tych z mniejszą przekątną, ale to w ostateczności). Cena najlepiej jakby była coś koło 1500zł, ew plus pare złotych wzwyż (opcja nie zalecana;p). Istnieją w ogóle takie?(-;

 

pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ruszysz się i poszukasz na forum?

Hmm, no ruszyłem się i szukałem, ale mam problem bo nie spotkałem się z podobnymi wymaganiami na forum.

Fakt, są propozycje laptopów, ale z matrycą <15", a jak są mniejsze niż 15" to znowu droższe. A ja wyraźnie napisałem, że do 1500, max 1600zł.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie eeePC

noo z tego co wiem to one mają największą matrycę 10", więc troche przy mało... ?;> mi zależałoby bardziej na 13-14"

 

Ostatnio zwróciłem uwagę na laptopiki HP (z serii dv), Toshibe (U305-S7446?) i na Benq Warte są one w ogóle ceny? Jak mają się do siebie wymienione firmy?

 

pozdrawiam.

Edytowane przez plik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...