Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Ja ściągnąłem, ale jeszcze nie grałem, bo chiałem sobie zrobić retailowe 1000 G żeby ładnie wyglądało, a nie wiele brakowało.

 

Wykorzystałem za to glitcha który się pojawił z tym packiem, który umożliwił osiągnięcie level 50 w dwie godziny (19->50 w niecałe 90 minut), ale szybko go naprawili, na szczęście zdąrzyłem.

 

 

A to mój nowy nabytek z Rockstar Warehouse. Kupiłem też czapeczkę, ale jest ciut za ciasna na mój wielki łeb, mimo iż ma regulację. Szkoda, chyba ją będę musiał sprzedać. :(

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Coś koło 267 zł z wysyłką. 20$ za każdy item, i 19$ wysyłka. Wysyłka droga, ale sie okazuje że to jakiś express, bo w czwartek wysłane a w sobote rano było w Polsce wg trackingu, wczoraj miałem awizo. Już dawno chciałem tam coś kupić, ale czekałem na większą ilość rzeczy. Dziwne że nie oferują normalnej wysyłki która idzie 2 tygodnie, jak Amazon (6.5-10$).

 

U nas koszulki kupuję po 50-80 zł, więc tragicznie nie wyszło. Czapeczka troche droga, no i niestety raczej się nie nada, zapewne strace na jej odsprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabugowany niestety jest ten tytuł na potęgę. Wczoraj przy jednej z ostatnich misji dla Irish'a (zdobycie amunicji dla miniguna) pod koniec wóz wraz z koniem wystartował niczym rakieta i tyle go widziałem ;)

 

Dodatkowo, troszkę blado wypadają wyraźnie zapożyczone z Call of Juarez: BiB minigierki (pojedynki oraz tryb koncentracji). Pojedynki przy tych z CoJ wyglądają, jak z niskobudżetowego crapa z kiosku Ruchu.

 

Oprócz tych dwóch kwestii gra jest niesamowicie miodna, jak na razie najlepszy tytuł tego roku. Może jedynie jeszcze na minus zaliczyć system achików- po 10h mam 50gs, co jest wynikiem podobnym do Dead Rising.

 

PS. Jeśli ktoś dysponuje dwoma platformami to zdecydowanie polecam wersję na x360. Nie wierzcie, gdy słyszycie, że różnice na PS3 są niewielkie. Ilość detali, jakość tekstur i prędkość animacji, to wszystko jest zauważalnie gorsze na konsoli Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11h i około 40%. Fajne smaczki, fajna fabuła, zarąbiste widoki w meksyku, choc bieganie od jednego do drugiego konca mapy czasem przytłacza. Łapanie ludzi na lasso, związywanie i wrzucanie pod pociąg rox ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zbieram ekipę do zrobienia misji ADVANCED w CO-OP. Mam jedną osobę i potrzebujemy jeszcze min. dwóch. Wysyłajcie zaproszenia, mój GT: GIZIU85.

 

Znam też szybki, łatwy i przyjemny sposób na zdobywanie XP (ok 1000XP na 3-4 minuty) więc jakby ktoś chciał to też zapraszam.

 

Mój nr GG: 8226545 ;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A w publicznym free roam wyeliminowali już infinite loading? Bo niestety to miałem prawie za każdym razem jak wielu innych, ale już nie odpalałem multi spory czas więc może się zmieniło.

 

Jeśli naprawili to może dokończę jutro podstawowe (trzy mi zostały) i potem będziemy mogli zrobić advanced w prywatnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To fajnie masz. U mnie ciągle to samo, w publicznym za każdym razem wczytuje sie The River, i zawsze jest infinite loading. Niestety chyba nie skończe tych misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ej hiper lol, teraz mi wczytuje bez problemu, ale w lobby bywa nawet 16 graczy, i tylu może być w jednej misji! Coś jest ostro posrane. Do tego za każdym razem w trakcie misji na pewnym etapie jest "the game encountered an unexpected error" i wszystkich wywala do lobby.

 

Rockstar zrobił pośmiewisko a nie multiplayer. W GTA IV też był słaby, ale przynajmniej działał jak należy. Chyba sobie odpuszczę kupowanie DLC, bo same multiplayerowe będą. Oni lepiej nie się zajmą samym singlem w kolejnych grach, bo to umieją robić cudownie, multi tylko psuje wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co-op w końcu działa normalnie. Dokończyłem dziś reszte normalnych misji i zabrałem się za advanced. Podziwiam tych co je zaliczyli. Wprawdzie The RIver, Walton's Gold i Ammunition się udało, ale reszty na razie nie.

 

Ja zupełnie nie umiem celować w grach TPP, stacjonarnych przeciwników jeszcze sie udaje (najlepiej z daleka ze snajperki), ale i tak często zanim wyceluję to ekran cały czerowny.

 

Absolutnie masakryczni są oczywiście przeciwnicy na koniach, a niestety w misjach które mi zostały jest ich dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Post za postem, ale nikt nie pisze a po edycji nikt nowej treści nie zobaczy.

 

 

Gra ktoś jeszcze? Bo ja gram bardzo dużo, ale głównie w multi bo tam eksploracja daje duży fun. Nowy DLC dodał bardzo dużo mozliwości, przede wszydtkim nowe hideout-y oraz poker i liar's dice, super sie w to gra z ludźmi.

 

A dzięki dwóm weekendom double-XP jestem już w trakcie czwartego playthrough, czyli mam legendary rank 3 i level 30. Na następnym będzie jeszcze fajniej bo będę mógł się zająć challenge-ami, których obecnie nie opłaca się robić bo się resetują przy przejściu w kolejną rangę legendary.

 

Mam już blisko 170 godzin na licznku (SP i MP łącznie). Na chwilę obecną jest to już dla mnie zdecydowana gra nr 2 (tuż za San Andreas), i planuję grać jeszcze raczej wieleset godzin, już dawno nie było nic aż tak genialnego.

 

 

 

No i na koniec coś na co czekam bardzo, może to być dopełnieniem tej genialności.

 

“Is Tumbleweed really haunted? I’m very curious about it cuz it says in the newspaper in the game” - BurntWafflez

 

There is definitely something strange happening there this fall.

 

:) :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz można kupić wszystkie 3 dodatki w cenie 2 (1600MSP), więc warto się nad tym zastanowić, jeżeli do tej pory żadnego się nie kupiło.

MARKETPLACE

Dodam jeszcze, że trwa teraz Double XP Weekend, więc łatwiej dobić do 50 levelu w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Gdzie tam 50, ja dziś zrobię legendary rank 4. :P

 

 

Dodatek wydaje się być świetny, ja zawsze czekam z tydzień żeby poczytać czy nie ma bugów, wprawdzie to Rockstar, ale mimo wszystko wole poczekać. Z tego co czytałem nie ma nic poważnego, więc na dniach sobie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że robisz legendary rank 4, widziałem twój post na X360A :wink: Szkoda tylko, że ostatni kodzik na 48h zużyłem w czwartek, więc za wiele z tego weekend'u nie skorzystałem. Kupiłem w końcu rocznego Gold'a, bo i tak przy sugerowanej cenie na polski rynek, nie spodziewam się, żeby ceny na Alledrogo spadły, ale przelew dojdzie pewnie dopiero na wtorek przez Święto. A co do dodatku, to na razie ruszyłem go tylko w multi i czasami jest taka rzeźnia, że gra nie nadąża z dźwiękiem i nie słychać np. niektórych wystrzałów z broni. Holy Water FTW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli przymierzam się do zakupu RDD i teraz pytanie. Rozumiem, że ze wszystkich DLC jakie wyszły do tej pory tylko ten ostatni o zombiakach dodaje cos do singla? Reszta to tylko zmiany w multi? I kolejna sprawa. Planowane sa jakies nastepne rozszerzenia czy nalezy traktowac wydanie dotychczasowych dodatkow na plycie jako koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Double XP Weekend -> LINK

Starting at 12:01AM EST time on Thursday November 25th, and ending at 11:59 PM EST on Sunday November 28th, online multiplayer activity will earn you twice the amount of experience points during this extended weekend.

 

Rockstar are celebrating the disc-based release for the "Undead Nightmare" DLC; this is yet another great chance to earn some easy experience in Free Roam, Co-operative missions and Competitive matches.

 

Time to stuff yourself this Thanksgiving weekend with four days of Double XP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O elegancko, fajnie że aż tyle czasu, spokojnie skończe Legendary Rank 5.

 

 

Swoją drogą ciekawe że dla GTA IV nigdy nie było takich akcji, a tam to było/jest szczególnie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"We are aware that this achievement may not be unlocking properly for some players after Title Update 1.05. This issue has been fixed and the achievement will unlock properly in Title Update 1.06."

 

Ja go robiłem praktycznie na początku, więc było ok. Jak pomagałem GIZIU go zrobić to za chiny nie chciał mu się odblokować.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ostatnio wyszedł patch, który ponoć naprawia tego achievementa, jeśli ktoś jest zainteresowany.

 

 

 

 

Red Dead Redemption Original Soundtrack Double Vinyl LP

 

Na to czekałem kilka miesięcy od zapowiedzi. Sprawdzałem newsy i sklep codziennie. W końcu bodajże w listopadzie to dodali, oczywiście od razu było wyprzedane, zapewne kilka sekund po. I co? I na eBayu schodzą w kosmicznych cenach.

 

Ludzie to są największe mendy w całym wszechświecie. Nie ma większego srukwysyństwa niż coś takiego. Jeszcze rozumiem kupić do kolekcji, nawet jak sie nie ma gramofonu, bo sam tak robiłem kiedyś, ale kupić coś tylko po to żeby sprzedać kilka razy drożej? Nie można sie stoczyć niżej.

 

Mam nadzieję, że przylecą kiedyś jacyś obcy i nas zmiotą z powierzchni pstryknięciem palca, mając wielki uśmiech na twarzy. Nie zasługujemy na bycie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...